Süper Marioyu Koru

Oyun Adı: Süper Marioyu Koru

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 21 Kasım 2014

oynadınız: 189

Puan: 0.00

Süper mario ve kahraman luigi'nin dinazorun ateşlerinden kaçınmaları gerekiyor. Bunun için oyunda size verilen itemleri doğru şekillerde kullanarak koruma işlemini başarılı bir şekilde yapmalısınız. Süper kahramanları ateş toplarından koruyarak bölümleri atlayacaksınız. İyi eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Gizemli yaratık oyunumuzda cadımızın kullandığı nesneler ile büyü... <p>Süper mario bazukasi ile oyundaki düşmanları ile karşı karşıyadı... <p>Bahçe Dekorasyonu Oyunu ile şimdi tasarım yapma vakti kızlar! Ne ka... <p>1 Kişi ile 4 kişi arasında oynanabilen "<strong>Acele Koş</strong>&qu... Walkthrough to the ‘Doodle God 2’.
Holiday Fling is an easy to play and super addictive game of skill. Players h... <p>Becerikli Pilot Oyunu ile uçağınızla çemberlerden geç... <p>Hastahanemize kulağından rahatsız olduğu için gelen hastamızın ilk ... Play with hamsters and feed them with cookies!
<p>Sıradışı bir beceri oyununa hoşgeldiniz. Oyunumuzu tek başınıza oynayabile... <p>Yılların bir türlü eskitemediği efsane Mario oyunu farklı versiy... <p>Marionun yeni traktör oyununda yapmanız gereken altınları kasanızda t...