Mario Altın Kamyonu

Oyun Adı: Mario Altın Kamyonu

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 21 Kasım 2014

oynadınız: 179

Puan: 0.00

Play game butonuna tıklayarak birinci levelden başlayın ve Mario'nun altın kamyonuna altınları yükleyin. Daha sonra yön tuşlarını kullanarak aracı kontrol edin ve madenleri depoya götürün. Böylece level atlayarak yeni bölümlerde oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Şirin kedi pençelerini bilemeyi herşeyden çok seviyor. Bu ne... <p>Gizemli yaratık oyunumuzda cadımızın kullandığı nesneler ile büyü... Walkthrough to the ‘Doodle God 2’.
<p>Bu 23 Nisan'da da, dünyanın dört bir yanından gelen arkadaşl... [Mobile&Desktop] Word Gram is a brand new highscores word search game with 4 ... <p>Oyun denilince akla ilk gelen efsane <strong>Super Mario</strong>, bir baş... <p>Sevilen ve beğenilen süper mario bazuka oyunumuzun 3. serisi sizlerle... <p>Mutlu Gözlemeler Oyunu ile lezzeti bol bir eğlence sizleri bekliyor! ... Your parents are coming, hide your incriminating stuff. Relaxing is the key of getting the best of a spa treatment. You will get a lu... <p>Çiçek boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oy... <p>Markete malzemeler götürmesi gereken mario traktörün&u...