Süper Mario Bazuka

Oyun Adı: Süper Mario Bazuka

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 21 Kasım 2014

oynadınız: 161

Puan: 0.00

Süper mario bazukasi ile oyundaki düşmanları ile karşı karşıyadır. Mouseyi kullanarak mantarlara, tosbağalara ve diğer düşmanlarına nişan almalı ve onlara bazuka göndermeleri yapmalısınız. Böylece level atlayabilir ve oyunu tamamlama yolunda ilerleyebilirsiniz. İyi eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Dünyaca ünlü ve genç kızların çok sevdiği One... <p>Hayalindeki randevuya hazırlanmak için oyunu hemen başlat ve boş is... <p>Mutlu Gözlemeler Oyunu ile lezzeti bol bir eğlence sizleri bekliyor! ... Play with hamsters and feed them with cookies!
<p>Sevimli hayalet odasını mouse'unuzla istediğiniz renk ile odanın herye... <p>Karlar ülkesi prensesi Elsa midesinden rahatsız olduğu için ha... <p>Oyunumuzda yeni yıla girmek üzeredeyken kötü bir canavar ta... Is a beautiful summer day, and you decided to go to the pool with some friend... <p>Play seçeneğine tıklayarak sörfçü çocuk oyu... <p>Göreviniz aynı renkten olan küplerin en az 3 tanesinin yanyana o... <p>Tatile hazırlık için bulunması gereken eşyalardan bazılarını karışı... <p>Süper kahraman mario ile uçarak çemberlerin için...