Dino Meat Hunt 2 Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt 2 Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 283

Puan: 0.00

Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyor. Heyecan verici yenilikler bu bölümde seni bekliyor. Dinolarınızı avlamak isteyen mağara adamları, çabalamaya devam ediyor. Dino baba ve yavrusu ile harika bir bölüm daha seni bekliyor. Onları daha fazla bekletmek istemezsin, değil mi? Oldukça acıkmış durumdalar ve bir an önce yemek yemeleri gerekiyor.

Oyuncu kontrolleri:
Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Saldırı: "G"

Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Saldırı: "K"

Büyük dino ile ateşleri söndürebilir ve mağara adamlarını yok edebilirsiniz. Aynı zamanda büyük dino çok zıplayamaz. Küçük dino ise yükseğe zıplayabilir ve aynı zamanda suya girerek köprü oluşturabilir.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Super Mario efsanesi tüm hızıyla devam ediyor. Her zaman olduğu gibi ...  Dinozorlar Et Peşinde Oyunu ile şimdi harika zaman geçirmeye ne dersiniz? Ek... <p>Oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan "<strong>CONTINUE</s... <p>Popüler Ateş ve Su oyunu serisinin dördüncü versiyonun... <p>Efsane Isoball serisinin <strong>üçüncü</strong> oyu... <p>Ateş ve Su oyununun üçüncü versiyonunu sizlerle payl... <p>Çocukluğumuzun efsane oyunlarından <strong>Super Mario</strong> ile... <p>Maceraperest dostumuz parkta arkadaşı ile dolaşırken bir sürprizle ka... <p>Şuana kadar mutlaka birçok <strong>Tic-Tac-Toe </strong>oyunu oynam... <p>National Geographic icin hazirlanmis muthis bir gizli nesneler (hidden obj... <p>Oyunumuz atarilerde oynadığımız efsanevi Süper Mario oyunu. Oyuna baş... <p>Genelde çizgi romanlarda ve çizgi dizilerde gördüğ...