Dino Meat Hunt 2 Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt 2 Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 247

Puan: 0.00

Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyor. Heyecan verici yenilikler bu bölümde seni bekliyor. Dinolarınızı avlamak isteyen mağara adamları, çabalamaya devam ediyor. Dino baba ve yavrusu ile harika bir bölüm daha seni bekliyor. Onları daha fazla bekletmek istemezsin, değil mi? Oldukça acıkmış durumdalar ve bir an önce yemek yemeleri gerekiyor.

Oyuncu kontrolleri:
Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Saldırı: "G"

Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Saldırı: "K"

Büyük dino ile ateşleri söndürebilir ve mağara adamlarını yok edebilirsiniz. Aynı zamanda büyük dino çok zıplayamaz. Küçük dino ise yükseğe zıplayabilir ve aynı zamanda suya girerek köprü oluşturabilir.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Güzel bir çizgi film oyunu ile yine sizlerleyiz. Mordecai ve R... <p>90'lı yılların unutulmaz oyunu <strong>Battle Tank</strong>, flash ver... <p>Karşılıklı oynanabilen, iki kişilik dövüş oyunudur. Boğanızı se&... <p>Renkli ve sevimli görünen vampirleri mouse'unuz ile eşleyere... <p>Farklı renklerdeki arılardan aynı olan üç tanesini alt alta ve... <p>Küçük Dövüşçü oyununda arkadaşınızl...  İki Aşık Oyunu ile süper bir eğlence evlerinize geliyor. Arkadaşınızla birli... An hard game in the IWBTG style made for the insanity jam in less then a week. <p>MOUSE ile oynanİyor. April ve booster ile süper bir oyun kü&cced... <p>Otoparka giren adamİn patronu için araçlarİ kaçİrmasİ... <p>Kafasız Zombi 2 oyunu ile şimdi sizi bu harika oyunun ikinci bölü...