Dino Meat Hunt 2 Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt 2 Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 254

Puan: 0.00

Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyor. Heyecan verici yenilikler bu bölümde seni bekliyor. Dinolarınızı avlamak isteyen mağara adamları, çabalamaya devam ediyor. Dino baba ve yavrusu ile harika bir bölüm daha seni bekliyor. Onları daha fazla bekletmek istemezsin, değil mi? Oldukça acıkmış durumdalar ve bir an önce yemek yemeleri gerekiyor.

Oyuncu kontrolleri:
Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Saldırı: "G"

Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Saldırı: "K"

Büyük dino ile ateşleri söndürebilir ve mağara adamlarını yok edebilirsiniz. Aynı zamanda büyük dino çok zıplayamaz. Küçük dino ise yükseğe zıplayabilir ve aynı zamanda suya girerek köprü oluşturabilir.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunu bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya kendi tasarladığınız bir ... <p>Efsane Mortal Kombat oyununun kartlarla oynanan değişik bir flash oyununu ... <p>Efsane Isoball serisinin <strong>üçüncü</strong> oyu... Tüm dünya takımlarının bulunduğu oyunda bir çok Türk takımlarından birisini s... <p><strong>Tam dört kişinin aynı anda futbol oynayabildiği harika bir oy... <p><em>Kedi ve fare mücadelesi devam ediyor. Bu sefer kedi ve fareye 8 f... <p>Gerçekten yetenekli bir motorcumusunuz. Yön tuşlarını kullanar... <p>Mükemmel bir strateji oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyun yüklendik... <p><em>Daha önce ikikisilikoyunlar.net'te, tek kişilik veya iki kişi... <p>Atİk kamyonu oyununa giriŞ yaptİktan sonra ilk bölümden baŞlayar... <p><em>Sünger Bob, Patrick, Squidward ve Sandy</em> muhteşem bir oyun ic... <p>Mouse ile Oynanıyor. Geçen Sene vizyona giren 2012 sinema filminin ...