Dino Meat Hunt 2 Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt 2 Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 242

Puan: 0.00

Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyor. Heyecan verici yenilikler bu bölümde seni bekliyor. Dinolarınızı avlamak isteyen mağara adamları, çabalamaya devam ediyor. Dino baba ve yavrusu ile harika bir bölüm daha seni bekliyor. Onları daha fazla bekletmek istemezsin, değil mi? Oldukça acıkmış durumdalar ve bir an önce yemek yemeleri gerekiyor.

Oyuncu kontrolleri:
Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Saldırı: "G"

Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Saldırı: "K"

Büyük dino ile ateşleri söndürebilir ve mağara adamlarını yok edebilirsiniz. Aynı zamanda büyük dino çok zıplayamaz. Küçük dino ise yükseğe zıplayabilir ve aynı zamanda suya girerek köprü oluşturabilir.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İki kişi zevkle oynayabileceğiniz güzel bir aksiyon-dövüş o... <p><strong>Oyun içinde oyun, aksiyon içinde aksiyon...</strong>... <p>Çok eskiden beri oynadığımız klasik bir oyun sizlerle... "<str...             Köpek ve Çocuk adlı oyun ile eğlenceli dakikalar geç... <p>Şirin ve şirine oyunumuzun yeni serisinde yeni maceralara hazırmısınız. İk... <p>Dünya'ya, Dünya dışından gelen, yabancı varlıklarla saldırı ... <p><em>Koş vikingli koş! Kahvaltı zamanı! İki kişilik değişik tarzda bir yarı... <p>Oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan "<strong>CONTINUE</s... <p><em>Daha önce ikikisilikoyunlar.net'te, tek kişilik veya iki kişi... <p>"Click To Start" ile oyuna başlıyorsunuz.Birinci oyuncu K ve L t... <p>Bayan Sco, Oyununda bayan sonic yolda ilerlerken önüne çı... <p><strong>Super Mario Go Kart</strong> heyecanı, 2.oyun devam ediyor. &Ccedi...