Dino Meat Hunt 2 Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt 2 Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 273

Puan: 0.00

Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyor. Heyecan verici yenilikler bu bölümde seni bekliyor. Dinolarınızı avlamak isteyen mağara adamları, çabalamaya devam ediyor. Dino baba ve yavrusu ile harika bir bölüm daha seni bekliyor. Onları daha fazla bekletmek istemezsin, değil mi? Oldukça acıkmış durumdalar ve bir an önce yemek yemeleri gerekiyor.

Oyuncu kontrolleri:
Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Saldırı: "G"

Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Saldırı: "K"

Büyük dino ile ateşleri söndürebilir ve mağara adamlarını yok edebilirsiniz. Aynı zamanda büyük dino çok zıplayamaz. Küçük dino ise yükseğe zıplayabilir ve aynı zamanda suya girerek köprü oluşturabilir.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Herkesin gönlünde taht kuran Rio filminin sevimli karakterlerind... <p>Candy Crush ile karşımıza çıkan şekerlemeleri yok etmeye hazırsanız... <p>Anime kahramanların müthiş hareketlerini sergilediği güzel bir d... <p>Ormanda yaşayan zombiler, bir gün mantarlarını kaybeder. Mantarları y... <p>Bilardo tutkunları buraya! Hem 8 top hem de düz bilardo oyun se&ccedi... <p>Savaş oyunları ve aksiyon tutkunlarına özel yapılmış  "<str... <p><em>Lavlarla ve tehlikelerle dolu bir zindanda süper bir macera başlı... <p>Güzel bir çizgi film oyunu ile yine sizlerleyiz. Mordecai ve R... <p>Geçmişin derinliklerinden gelen; yüzyıllardır oynanan ünl... <p>Küçük sevimli renkli savaşçılar sıradışı bir macer... <p>iki Çılgın polisin hırsızlar peşinde verdiği bu mücadele yardı... <p><em>Uzun bir süredir beklenen Çizgi Kahramanların Savaşı oyunu...