Dino Meat Hunt 2 Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt 2 Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 291

Puan: 0.00

Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyor. Heyecan verici yenilikler bu bölümde seni bekliyor. Dinolarınızı avlamak isteyen mağara adamları, çabalamaya devam ediyor. Dino baba ve yavrusu ile harika bir bölüm daha seni bekliyor. Onları daha fazla bekletmek istemezsin, değil mi? Oldukça acıkmış durumdalar ve bir an önce yemek yemeleri gerekiyor.

Oyuncu kontrolleri:
Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Saldırı: "G"

Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Saldırı: "K"

Büyük dino ile ateşleri söndürebilir ve mağara adamlarını yok edebilirsiniz. Aynı zamanda büyük dino çok zıplayamaz. Küçük dino ise yükseğe zıplayabilir ve aynı zamanda suya girerek köprü oluşturabilir.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Küçük şövalyeler, küçük haziney... <p><em>Heyecan dolu anlar yaşadığınız ve bağımlısı olduğunuz <strong>Harika B... <p>Önceki versiyonlarıyla oyunseverlerin gözdesi olan, nişan yetene... <p>Çocukluğumuzun efsanesi Mario, şimdi de <strong>ATV</strong> ara&cc... <p>Şirin ve şirine oyunumuzun yeni serisinde yeni maceralara hazırmısınız. İk... <p>Oyundaki amacınız kalenizi düşman gemilerine karşı korumaktır. Yü... <p>Oyunu bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya kendi tasarladığınız bir ... <p><em>Dokuz gezegen arasında bir savaş başladı. Sen dünyanın koruyucusu... <p>Arkadaşına karşı eğlenceli tavşanlarla bir yarışmaya katılacaksın. Bu yarı... <p>Dünyanın en büyük kanunlarından olan yerçekimi kanun... <p><em>Sadece klavye ile oynanan dört kişilik çekişmeli bir oyun ... <p><strong>Super Mario Go Kart</strong> heyecanı, 2.oyun devam ediyor. &Ccedi...