Hayalet Odası

Oyun Adı: Hayalet Odası

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 23 Kasım 2014

oynadınız: 127

Puan: 0.00

Sevimli hayalet odasını mouse'unuzla istediğiniz renk ile odanın heryerini boyayabilirsiniz.Hangi rengi istiyorsanız sol altta bulunan renklerin olduğu palete fırçayı götürüp o rengi almasını sağlayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Do you like green beans? Jazz up your standard side with this tasty recipe! I... Use the mouse to piece together three great pictures of Rifles. <p>Yeni yıl hazırlıkları yapan şirin kasabanın afacanı olarak kar topu yapıp ... <p>Süper mario yeni yarış oyununda diğer kahramanlar ile tutkulu bir yar... <p>Yerçekimine karşı koyarak hem düz hem de tavan koşuları yapara... Walkthrough to the ‘Doodle God 2’.
<p>Hamile Anne kedinin doğum zamanı gelmiştir. Onu hastaneye götürm... <p>Ellie ile güzel bir günde bahçede tohum ekerken çi... <p>Küçük sevimli tavşanlarımız, evine dönmek istiyor; a... Return to the epic world of Nano Kingdoms, to defeat once and for all the evi... Follow Alice through the wonderland. Collect different items on your way. <p>Saklı şekerleri ve bölümlerdeki 3 saklı yıldızı bularak eğlencel...