Dino Meat Hunt Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 306

Puan: 0.00

Dino Meat Hunt Extra adlı oyunumuzla iki kişilik yepyeni bir macera daha başlıyor. Baba dino ve yavrusu, karınları doyurmak için yemek toplamaya çıkıyorlar. İkisininde yardımına ihtiyaçları var. Arkadaşınla birlikte, Dino'lara bu harika maceralarında yardımcı olmak istemez misin? Eğer istiyorsan, daha fazla beklemeden hadi başlayalım!

Oyuncu kontrolleri:
Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında kısa bir bilgilendirme; büyük dino ile mağara adamlarını yok edebilir ve ateşleri söndürebilirsiniz. Küçük dino ile de su bulunan alanların üstünde köprü oluşturabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Renkli taşlar oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkden taşları y... <p>Süper sincap iş başında. Menüye "<strong>Play</strong>"... <p>Heyecan dolu bir <strong>dövüş oyununa</strong> hoşgeldiniz. Bu ... <p><em>Salyangoz Bob, bir önceki macerasında kendisine bir eş buldu. Eşi... <p>Gelişen tıpla birlikte birçok hastalık ve soruna tedavi yolu ü... <p>İkinci Dünya Savaşı'nda nazi askerlerine karşı tek başına mü...  Hırsız Kardeşler 2 Oyunu ile arkadaşınızla birlikte süper bir oyun deneyimi ... <p>Tankların savaşı bu oyun ile devam ediyor. Bu seferki tanklar daha gelişmi... <p>Arkadaşın ile beraber karşılıklı meydan okuyabileceğin bir oyuna ne dersin... <p>Mübarek kutsal kitabımız <strong>Kuran-ı Kerim</strong>'in harfle... <p>Hulk,Wolvorine,Captain America,Spiderman gibi müthiş kahramanların bi... <p> Sonic kahramanlarının içinde bulunduğu ve sizin zamana veya a...