Dino Meat Hunt Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 264

Puan: 0.00

Dino Meat Hunt Extra adlı oyunumuzla iki kişilik yepyeni bir macera daha başlıyor. Baba dino ve yavrusu, karınları doyurmak için yemek toplamaya çıkıyorlar. İkisininde yardımına ihtiyaçları var. Arkadaşınla birlikte, Dino'lara bu harika maceralarında yardımcı olmak istemez misin? Eğer istiyorsan, daha fazla beklemeden hadi başlayalım!

Oyuncu kontrolleri:
Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında kısa bir bilgilendirme; büyük dino ile mağara adamlarını yok edebilir ve ateşleri söndürebilirsiniz. Küçük dino ile de su bulunan alanların üstünde köprü oluşturabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İki sevimli karakter yolda yürürken birbirleri ile çarpış... <p><em>Muhtemelen daha önce dört kişilik ve tek bir tahta üzer... <p>Atİk kamyonu oyununa giriŞ yaptİktan sonra ilk bölümden baŞlayar... <p><em>İçindeki macera tutkusunu bir türlü yenemeyen ve her ... <p>Neşeli basketbol heyecanı hız kesmiyor. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz... 8 bit style shoot game.. <p>Karşılıklı oynanabilecek güzel oyunlardan birisi daha. Arkadaşınızı k... <p>Koca kafalı sevimli kahramanlarımızın güzel bir spor oyunu ile yine k... <p>Bir gülle sen atıyorsun bir gülle de arkadaşın atıyor. En uzağa ... <p>Küçükken tahta üzerine çiviler çakarak... <p><em>Eğlenceli bi oyun oynamaya hazır mısın? İnek sağma işinde iyiyimdir di... <p><em>Birbirinden farklı yaratıklar, yaşadığın dünyaya saldırdı. Bu yar...