Dino Meat Hunt Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 256

Puan: 0.00

Dino Meat Hunt Extra adlı oyunumuzla iki kişilik yepyeni bir macera daha başlıyor. Baba dino ve yavrusu, karınları doyurmak için yemek toplamaya çıkıyorlar. İkisininde yardımına ihtiyaçları var. Arkadaşınla birlikte, Dino'lara bu harika maceralarında yardımcı olmak istemez misin? Eğer istiyorsan, daha fazla beklemeden hadi başlayalım!

Oyuncu kontrolleri:
Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında kısa bir bilgilendirme; büyük dino ile mağara adamlarını yok edebilir ve ateşleri söndürebilirsiniz. Küçük dino ile de su bulunan alanların üstünde köprü oluşturabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Araba Tamircisi, oyunu bir oto tamircisi oyunudur. oyunda bir tamirhane iŞ... <p>Süper ötesi strateji oyunu ikinci bölümü ile deva... <p>Ünlü drogonballz dövüş oyununun 2 kişilik diğer bir ve... <p>National Geographic icin hazirlanmis muthis bir gizli nesneler (hidden obj... <p>Sevilen yabancı dizi Family Guy'ın komik dövüş oyunudur. <st... <p>Karşıdaki oyuncuya tekme,yumruk ve diğer birçok özel hareketle... <p>Köstebek avı oyunumuzda ister tek ister iki kişi ile oynayarak kö...             Sazan Avı ile harika bir maceraya hazır mısınız? Oyu... <p>Güzel bir çizgi film oyunu ile yine sizlerleyiz. Mordecai ve R... <p>Gumball arkadaşları ile nefeslerinizi kesecek yeni macera oyunları ile siz... <p>Çeşitli yeteneklere sahip savaşçılar bir araya geldiler ve b... <p>En son 2.3 seride bıraktığımız <strong>Yanloong</strong> efsanesi yeni oyu...