Dino Meat Hunt Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 324

Puan: 0.00

Dino Meat Hunt Extra adlı oyunumuzla iki kişilik yepyeni bir macera daha başlıyor. Baba dino ve yavrusu, karınları doyurmak için yemek toplamaya çıkıyorlar. İkisininde yardımına ihtiyaçları var. Arkadaşınla birlikte, Dino'lara bu harika maceralarında yardımcı olmak istemez misin? Eğer istiyorsan, daha fazla beklemeden hadi başlayalım!

Oyuncu kontrolleri:
Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında kısa bir bilgilendirme; büyük dino ile mağara adamlarını yok edebilir ve ateşleri söndürebilirsiniz. Küçük dino ile de su bulunan alanların üstünde köprü oluşturabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Hırsız kardeşler oyunumuzda hırsızlıktan dolayı hapishaneye giren kardeşle... <p>Tic Tac Toe 2 kişi oynanan ve <strong>X - O </strong>harfleri ile 3'l&... <p>Bir gülle sen atıyorsun bir gülle de arkadaşın atıyor. En uzağa ... <p>İki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla s... <p><strong>Angry Birds</strong> farklı versiyonlarıyla sizlerin karşısına &cc... <p>Bilardo tutkunları buraya! Hem <strong>8 top (Amerikan bilardosu)</strong>... <p>Bu eğlenceli beceri oyununda tüm gün boyunca küç&uum... <p><em>Okçular büyük efsanenin ikinci bölümü ... <p>Mouse ve Yön Tuşları ile oynanıyor. Altına hücum oyununda &... <p>Klaveye Yön tuŞlarİ ile hareket ediyoruz. Oyunumuzda arabamİzla birli... <p>Nick tarafından yayınlanmış oyunda ilginç karakterler ringe ç... <p>Otoparka giren adamİn patronu için araçlarİ kaçİrmasİ...