Dino Meat Hunt Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 289

Puan: 0.00

Dino Meat Hunt Extra adlı oyunumuzla iki kişilik yepyeni bir macera daha başlıyor. Baba dino ve yavrusu, karınları doyurmak için yemek toplamaya çıkıyorlar. İkisininde yardımına ihtiyaçları var. Arkadaşınla birlikte, Dino'lara bu harika maceralarında yardımcı olmak istemez misin? Eğer istiyorsan, daha fazla beklemeden hadi başlayalım!

Oyuncu kontrolleri:
Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında kısa bir bilgilendirme; büyük dino ile mağara adamlarını yok edebilir ve ateşleri söndürebilirsiniz. Küçük dino ile de su bulunan alanların üstünde köprü oluşturabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Elektrikli Teller Oyunda elektrikli tellere çarpmamak için aşağıdan çıkan asa... <p>Oyun yüklenince PLAY, PLAY butonlarİna tİklayİp 1. bölüm&uu... <p>Ninja kedini seç ve arkadaşın ile mücadele etmeye başla. 1.oyu... <p>Karargahınızı düşmanların ve canavarların saldırılarından korumanız g... <p>İki tankın bir arazide savaştığı ve birbirlerini bombaladığı bir oyun. Oyu... <p>Berber Zohan oyunda ilk maceraya plajda baslayacak. silahı neler mi? ... <p>Pou macera oyunumuzda Pou ve onun aşkı ile birlikte keyfli bir macerada il... <p>Deniz altında Kral Triton ve deniz kızının eğlenceli mücadelesi sizle... <p>Tavşan, ayıcık, domuzcuk, tavuk ve kurbağalardan oluşan sevimli hayvan bal... <p>Tankların savaşı bu oyun ile devam ediyor. Bu seferki tanklar daha gelişmi... <p>Dünya'ya, Dünya dışından gelen, yabancı varlıklarla saldırı ... <p>Kırmızı sürücü oyunumuza başlamak içni öncelikl...