Madenci Kardeşler

Oyun Adı: Madenci Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 243

Puan: 0.00

Madenci Kardeşler, oldukça iyi miktarda maden barındıran bir dağ keşfettiler. Büyük kardeş ve küçük kardeş kendilerine yardımcı olabilecek oyuncular arıyor. Hemen arkadaşını çağır ve madenci kardeşlere bu macerasında yardımcı ol.

"PLAY" butonuna tıklayın. Madencilerinizi belirledikten sonra "OK" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Elmasları toplayarak ve birbirinizle yardımlaşarak çıkış noktasına ulaşın.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunumuz zeka ve strateji oyunlarının bir karışımı niteliğinde. Arkadaşını... <p><em>Ünlü futbol oyuncuları şimdi bir zeka oyunundalar. Drogba, R... <p><em>Birbirinden zorlu ve eğlenceli bölümleri olan Gezegenler Ara... <p><em>Dünya kupasındaki büyük heyecan, Koca Kafalar Düny... <p><em>Öncelikle hatırlatmamız gereken bir şey var; bu oyunu sadece iki ... <p>60 saniye oyunu</p> <p>Issız ve gizemli bir gecede yola koyulan "<strong>Puffy </strong><str... <p>Mario traktör yarışı oyunumuzda kahramanımız mario ile onun düny... <p>Pou macera oyunumuzda Pou ve onun aşkı ile birlikte keyfli bir macerada il... <p><em>Hoplaya zıplaya oynayacağınız harika bir oyun, Zıplama Kralı 2 oyunu i... <p><em>Daha öncede yaptığımız gibi, bütün flash oyun sevenlere... <p><em>Bu iki kişilik macera tamamı ile Dünya üzerinde geçiy...