Madenci Kardeşler

Oyun Adı: Madenci Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 287

Puan: 0.00

Madenci Kardeşler, oldukça iyi miktarda maden barındıran bir dağ keşfettiler. Büyük kardeş ve küçük kardeş kendilerine yardımcı olabilecek oyuncular arıyor. Hemen arkadaşını çağır ve madenci kardeşlere bu macerasında yardımcı ol.

"PLAY" butonuna tıklayın. Madencilerinizi belirledikten sonra "OK" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Elmasları toplayarak ve birbirinizle yardımlaşarak çıkış noktasına ulaşın.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bu oyunumuzda çizgi adamalrın dövüşü yer alıyor. Kar... <p>Hayaletlerle zombilerin savaşı başlıyor! Bu zorlu mücadelede hesabını... <p>Altın avcısı seri oyunlarından 2.bölümü olan bu oyunda herş... <p><em>Evinde oturup gazetesini okurken gözü takvime çarpan ... <p>Aksiyon dolu arazi yarışlarına hazır mısınız? Aman, direksiyona iyi hakim ... <p><em>Taş devri zamanında yaşayan kahramanımızın aklına, tekerleği görd... Elektrikli Teller Oyunda elektrikli tellere çarpmamak için aşağıdan çıkan asa... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p>Oyun ekranında ilk olarak "<strong>Setup</strong>" bölü... <p>Kayıp İnka Krallığı'nda iki süper kahraman: Mark ve Jason. Her ik... <p>Super Mario efsanesi tüm hızıyla devam ediyor. Her zaman olduğu gibi ...