Madenci Kardeşler

Oyun Adı: Madenci Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 254

Puan: 0.00

Madenci Kardeşler, oldukça iyi miktarda maden barındıran bir dağ keşfettiler. Büyük kardeş ve küçük kardeş kendilerine yardımcı olabilecek oyuncular arıyor. Hemen arkadaşını çağır ve madenci kardeşlere bu macerasında yardımcı ol.

"PLAY" butonuna tıklayın. Madencilerinizi belirledikten sonra "OK" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Elmasları toplayarak ve birbirinizle yardımlaşarak çıkış noktasına ulaşın.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 İki Aşık Oyunu ile süper bir eğlence evlerinize geliyor. Arkadaşınızla birli...  Langırt Dünya Kupası ile harika bir 2 kişilik oyun sizlerle buluşuyor. Langı... <p>Kardeş zombiler oyunumuzu iki kişi ile oynayarak parkurları en kısa sü... <p>Bu güzel macera oyununda, gizemli piramitten kaçmak içi... <p>Sevenleri birleştir oyunumuzda Jill ve Jane isimli iki karakteri arkadaşın... <p>Bu oyunda zaman zaman buz olup düşmanları dondurmakta; zaman zaman da... <p>Kaygısız Motorcu ile heyecanı ve aksiyonu en üst seviyede yaşamaya ha... <p>Dünya'nın çeşitli yerlerinden farklı dövüş&ccedi... <p>Sıradışı bir zeka ve beceri oyunu daha sizlerle. Oyunun amacı çubuk... <p><em>Birbirinden zorlu ve eğlenceli bölümleri olan Gezegenler Ara... <p>Karargahınızı düşmanların ve canavarların saldırılarından korumanız g...