Madenci Kardeşler

Oyun Adı: Madenci Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 324

Puan: 0.00

Madenci Kardeşler, oldukça iyi miktarda maden barındıran bir dağ keşfettiler. Büyük kardeş ve küçük kardeş kendilerine yardımcı olabilecek oyuncular arıyor. Hemen arkadaşını çağır ve madenci kardeşlere bu macerasında yardımcı ol.

"PLAY" butonuna tıklayın. Madencilerinizi belirledikten sonra "OK" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Elmasları toplayarak ve birbirinizle yardımlaşarak çıkış noktasına ulaşın.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Gumball arkadaşları ile nefeslerinizi kesecek yeni macera oyunları ile siz... <p>Çocukluğumuzun kağıda çizerek oynadığımız efsane oyunu Adam ... <p>İster tek başına bilgisayara karşı oyna istersen arkadaşınla karşılıklı oy... <p>Bebek mario oyununda yapmanız gereken yön tuşları yardımı ile altınla... <p>İki çöp adam dövüşmeye hazır ve kılıçlarını &... <p><em>Eğer hatırlarsanız, iki kardeş Money Movers'ın ilk bölüm... <p>Küçük sevimli baloncuklarımız, birbirine yapışmış durumda... <p>Renkli suratlar oyunumuzda elinizden geldiği kadar mouse'unuzu kullana... <p>Süper sincap iş başında. Menüye "<strong>Play</strong>"... <p>Play tusuna basarak oyuna basliyorsunuz ondan once kimlerin kimlerle cift ... <p>Dünya'nın çeşitli bölgelerinden <strong>5 usta dö... <p><strong>Oyun içinde oyun, aksiyon içinde aksiyon...</strong>...