Madenci Kardeşler

Oyun Adı: Madenci Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 312

Puan: 0.00

Madenci Kardeşler, oldukça iyi miktarda maden barındıran bir dağ keşfettiler. Büyük kardeş ve küçük kardeş kendilerine yardımcı olabilecek oyuncular arıyor. Hemen arkadaşını çağır ve madenci kardeşlere bu macerasında yardımcı ol.

"PLAY" butonuna tıklayın. Madencilerinizi belirledikten sonra "OK" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Elmasları toplayarak ve birbirinizle yardımlaşarak çıkış noktasına ulaşın.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Elmas savaşçılarından birini seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz.... <p>Anime kahramanların müthiş hareketlerini sergilediği güzel bir d... <p><strong>Dragon Ball </strong>çizgi filmindeki karakterler sizler i&... <p>Mario traktör yarışı oyunumuzda kahramanımız mario ile onun düny... <p><em>Windows 98 işletim sisteminin efsanesi DxBall oyun serisinden esinleni... <p>İki kişi zevkle oynayabileceğiniz ilginç bir dövüş oyunu.... <p>Hex Taşları oyunu 1 ya da 2 kişi oynanabilen bir oyundur.2 kişi oynamak i&... <p>Küçük Dövüşçü oyununda arkadaşınızl... <p>Robin Hood ile fakirlere yardım etmeye ne dersiniz? Bunu başarmak iç... <p>Belirli bir alan içinde karşılıklı dövüşler yapabileceğin... <p>Issız ve gizemli bir gecede yola koyulan "<strong>Puffy </strong><str... <p>Sitemizde seri olarak 2.kişilik oyunları bulunan Yanloong Dragonlar oyunun...