Madenci Kardeşler

Oyun Adı: Madenci Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 269

Puan: 0.00

Madenci Kardeşler, oldukça iyi miktarda maden barındıran bir dağ keşfettiler. Büyük kardeş ve küçük kardeş kendilerine yardımcı olabilecek oyuncular arıyor. Hemen arkadaşını çağır ve madenci kardeşlere bu macerasında yardımcı ol.

"PLAY" butonuna tıklayın. Madencilerinizi belirledikten sonra "OK" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Elmasları toplayarak ve birbirinizle yardımlaşarak çıkış noktasına ulaşın.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Savaşçı robotlar arenada buluşuyor. Taş, Kağıt, Makas mantığında oy... <p>Oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan "<strong>CONTINUE</s... <p><strong>"Play"</strong> yazısına tıklayarak oyuna başlayınız. Da... <p>Zumu oyunundaki amaç hepimizin bildiği üzere aynı renkte olan ... <p>İngilizce bilginizi eğlenerek geliştirmek ister misiniz? Cevabınız "<... <p>Ünlü drogonballz dövüş oyununun 2 kişilik diğer bir ve... <p><strong>Oyun içinde oyun, aksiyon içinde aksiyon...</strong>... <p>Maceraperest dostumuz parkta arkadaşı ile dolaşırken bir sürprizle ka... <p>Mükemmel bir strateji oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyun yüklendik... <p>Oyunumuzda iki avare uzay roketi kullanıyor. Amaçları göky&uum... <p>İki kişilik ilgiç oyunlardan birisi, oyuna girmeden önce isiml... <p>Play tusuna basarak oyuna basliyorsunuz ondan once kimlerin kimlerle cift ...