Madenci Kardeşler

Oyun Adı: Madenci Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 304

Puan: 0.00

Madenci Kardeşler, oldukça iyi miktarda maden barındıran bir dağ keşfettiler. Büyük kardeş ve küçük kardeş kendilerine yardımcı olabilecek oyuncular arıyor. Hemen arkadaşını çağır ve madenci kardeşlere bu macerasında yardımcı ol.

"PLAY" butonuna tıklayın. Madencilerinizi belirledikten sonra "OK" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Elmasları toplayarak ve birbirinizle yardımlaşarak çıkış noktasına ulaşın.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>AteŞi Söndür Oyunu. Bu Oyunumuzda Kahramanİmİz ile Yangİnlarİ S&... <p><em>Eğer hatırlarsanız, iki kardeş Money Movers'ın ilk bölüm... <p><em>Daha önce ikikisilikoyunlar.net'te, tek kişilik veya iki kişi... <p>Basket topu havaya atılıyor. Topu almak için ellerinden geleni yapa... <p> Sonic kahramanlarının içinde bulunduğu ve sizin zamana veya a... <p><em>Tim ve Anna, tamamen şans eseri karşılaşmış olan bu iki genç ha... <p>İki kişi ikiye bölünmüş ekranda, balonları en hızlı şekilde... <p><em>Kalabalık bir otoyolda, hassas parçalara sahip olan bir arabayı... <p>3. serisi olan şirin ve şirine oyunumuzda maceradan maceraya atılacaksınız... <p>Silahların gücüyle tanışmaya hazır mısınız? Arms of Revenge ile ... <p>Küçükken tahta üzerine çiviler çakarak...