Maceracı Lemurlar

Oyun Adı: Maceracı Lemurlar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 240

Puan: 0.00

İki kişilik harika bir oyunla daha sizlerleyiz. Maceraya atılan iki lemurun yardımına ihtiyacı var. Hemen arkadaşını da çağır ve beraber oynayarak bu macerayı beraber sürdür.

"PLAY" butonuna tıklayarak menüye gidin. Ana menüde de aynı şekilde "PLAY" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidin. İlk üç bölümden birisini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Amacımız, lemurları ait oldukları çıkış noktalarına ulaştırmak.

Oyun kontrolleri:
Beyaz lemur:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Siyah lemur:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Oyun hakkında ipuçları:
Beyaz lemur yükseğe zıplayabilir ama zararlı yaratıkları yok edemez. Siyah lemur yükseğe zıplayamaz ama zararlı yaratıkları yok edebilir. Bazı bölümlerde Lemurların çıkış noktasını oluşturabilmek için, havada bulunan bütün ateş böceklerini toplaman gerekecektir. Bölümü yeniden başlatmak için "R" tuşunu kullanabilirsin.

Daha fazla iki kişilik oyun için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yepyeni bir beceri oyununu sizlerle paylaşıyoruz. Amacınız yukarı doğru &c... <p>Dünyanın en büyük kanunlarından olan yerçekimi kanun... <p>Sevgili muslukçu nintendo karakterimiz "<strong>Mario</strong>... <p>Boya savaşlarına katılmak için geri sayım başladı. Dilerseniz tek b... <p>Tankların savaşı bu oyun ile devam ediyor. Bu seferki tanklar daha gelişmi... <p>Bilardo tutkunları buraya! Hem 8 top hem de düz bilardo oyun se&ccedi... <p>Karışılıklı oynayabileceğiniz güzel bir futbol oyunudur.</p> <p>Oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan "<strong>CONTINUE</s... <p><em>Harika bir anime dövüş oyunu daha Anime Kahramanları oyunu i...  Canavarın Kafasına Vur Oyunu ile süper bir canavar kapışmasına hazır mısınız... <p>Sünger Bob ile harika bir beysbol oyunu. Menüden "<strong>P... <p>Önceki versiyonlarıyla oyunseverlerin gözdesi olan, nişan yetene...