Maceracı Lemurlar

Oyun Adı: Maceracı Lemurlar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 279

Puan: 0.00

İki kişilik harika bir oyunla daha sizlerleyiz. Maceraya atılan iki lemurun yardımına ihtiyacı var. Hemen arkadaşını da çağır ve beraber oynayarak bu macerayı beraber sürdür.

"PLAY" butonuna tıklayarak menüye gidin. Ana menüde de aynı şekilde "PLAY" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidin. İlk üç bölümden birisini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Amacımız, lemurları ait oldukları çıkış noktalarına ulaştırmak.

Oyun kontrolleri:
Beyaz lemur:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Siyah lemur:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Oyun hakkında ipuçları:
Beyaz lemur yükseğe zıplayabilir ama zararlı yaratıkları yok edemez. Siyah lemur yükseğe zıplayamaz ama zararlı yaratıkları yok edebilir. Bazı bölümlerde Lemurların çıkış noktasını oluşturabilmek için, havada bulunan bütün ateş böceklerini toplaman gerekecektir. Bölümü yeniden başlatmak için "R" tuşunu kullanabilirsin.

Daha fazla iki kişilik oyun için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Karete Kamil ve Ninja Nejat kozlarını bu oyunda paylaşıyorlar. Oyunun kont... <p>Tavşan, ayıcık, domuzcuk, tavuk ve kurbağalardan oluşan sevimli hayvan bal... <p><em>Aşağı doğru çöken kalın tabakaların üstündesiniz...  Hırsız Kardeşler 2 Oyunu ile arkadaşınızla birlikte süper bir oyun deneyimi ... <p><strong> Alim Çocuk Bilgi Yarışması</strong> oyununa hoşgeldin... <p>Yumurtadan yeni çıkmış civcivler ile güzel bir voleybol oyunu ... <p>Balon patlatma tarzı oyunları sevenler için harika bir oyunla yine ... <p>Kediler ve köpekler sevimli bir turnuvada bir araya geliyorlar. Arala... <p>Yeşil Dev Hulk Oyunu ile sinirli çizgi roman kahramanımıza yardım e... <p>Karşı karşıya gelmiş iki sinirli kedi ikisi de kavgaya hazır. Arkadaşınla ... <p>Atarilerin vezgeçilmezlerinden Street Fighter oyunu hem tek kişi he... <p>Oyuna başlarken en sevdiğimiz tatlı hayvanı seçiyoruz ve daha sonra...