Maceracı Lemurlar

Oyun Adı: Maceracı Lemurlar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 236

Puan: 0.00

İki kişilik harika bir oyunla daha sizlerleyiz. Maceraya atılan iki lemurun yardımına ihtiyacı var. Hemen arkadaşını da çağır ve beraber oynayarak bu macerayı beraber sürdür.

"PLAY" butonuna tıklayarak menüye gidin. Ana menüde de aynı şekilde "PLAY" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidin. İlk üç bölümden birisini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Amacımız, lemurları ait oldukları çıkış noktalarına ulaştırmak.

Oyun kontrolleri:
Beyaz lemur:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Siyah lemur:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Oyun hakkında ipuçları:
Beyaz lemur yükseğe zıplayabilir ama zararlı yaratıkları yok edemez. Siyah lemur yükseğe zıplayamaz ama zararlı yaratıkları yok edebilir. Bazı bölümlerde Lemurların çıkış noktasını oluşturabilmek için, havada bulunan bütün ateş böceklerini toplaman gerekecektir. Bölümü yeniden başlatmak için "R" tuşunu kullanabilirsin.

Daha fazla iki kişilik oyun için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Atİk kamyonu oyununa giriŞ yaptİktan sonra ilk bölümden baŞlayar... <p>Eşleştirme oyunları içerisinde serisi olan ve çok beğenilen ... <p><em>Aşağı doğru çöken kalın tabakaların üstündesiniz... <p>Hep kolay isler mi yapacaksiniz :) Bircok dukkan isletme oyunundan sonra b... <p><strong>Yanloong Dragonlar</strong> serisinin <strong>2</strong>.versiyonu... <p>Robotlarla harika bir dövüş oyunu başlıyor. Bu robotlarla bir şa... <p>Go Kart Go Turbo oyunun ikinci bölümü (Nitro) ile yarış kar... <p><em>Bu harika haber bir kişilikten dört kişiliğe kadar oynanabilen oy... <p><em>Koş vikingli koş! Kahvaltı zamanı! İki kişilik değişik tarzda bir yarı... <p>Karnı acıkmış bal ayılarımız iş başında. Oyun yüklenince "<stron... <p>Oyunu <strong>2 Kişilik</strong> oynamak için "<strong>Local M... <p><em>Harika bir anime dövüş oyunu daha Anime Kahramanları oyunu i...