Maceracı Lemurlar

Oyun Adı: Maceracı Lemurlar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 291

Puan: 0.00

İki kişilik harika bir oyunla daha sizlerleyiz. Maceraya atılan iki lemurun yardımına ihtiyacı var. Hemen arkadaşını da çağır ve beraber oynayarak bu macerayı beraber sürdür.

"PLAY" butonuna tıklayarak menüye gidin. Ana menüde de aynı şekilde "PLAY" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidin. İlk üç bölümden birisini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Amacımız, lemurları ait oldukları çıkış noktalarına ulaştırmak.

Oyun kontrolleri:
Beyaz lemur:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Siyah lemur:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Oyun hakkında ipuçları:
Beyaz lemur yükseğe zıplayabilir ama zararlı yaratıkları yok edemez. Siyah lemur yükseğe zıplayamaz ama zararlı yaratıkları yok edebilir. Bazı bölümlerde Lemurların çıkış noktasını oluşturabilmek için, havada bulunan bütün ateş böceklerini toplaman gerekecektir. Bölümü yeniden başlatmak için "R" tuşunu kullanabilirsin.

Daha fazla iki kişilik oyun için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Etrafınızda dolaşan canavarları arkadaşınız ile iş birliği yaparak kutular... <p><em>Farklı bir gezegende yaşayan iki karaktere ait güzel bir oyun var...  2 Kişilik Labirent Oyunu ile arkadaşınızla birlikte Mısır piramidinden kaçma... <p>Düşman gemileri yaklaştı ve savaşın başlaması an meselesi! Füzel... <p>Karda oynanan bu voleybol oyununu<strong> 2 kişi </strong>oynamak iç... <p> Koca Kafalar futboldan sıkılmış olmalılar ki basketbol oynamaya kara... <p><strong>"Play"</strong> bölümüne basarak oyuna ba... <p><em>Sadece klavye ile oynanan dört kişilik çekişmeli bir oyun ... <p>Bu güzel macera oyununda, gizemli piramitten kaçmak içi... <p>Düşmanınızın kalesini mancınıkla yok etmeye çalışıyorsunuz. Ma...