Maceracı Lemurlar

Oyun Adı: Maceracı Lemurlar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 231

Puan: 0.00

İki kişilik harika bir oyunla daha sizlerleyiz. Maceraya atılan iki lemurun yardımına ihtiyacı var. Hemen arkadaşını da çağır ve beraber oynayarak bu macerayı beraber sürdür.

"PLAY" butonuna tıklayarak menüye gidin. Ana menüde de aynı şekilde "PLAY" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidin. İlk üç bölümden birisini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Amacımız, lemurları ait oldukları çıkış noktalarına ulaştırmak.

Oyun kontrolleri:
Beyaz lemur:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Siyah lemur:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Oyun hakkında ipuçları:
Beyaz lemur yükseğe zıplayabilir ama zararlı yaratıkları yok edemez. Siyah lemur yükseğe zıplayamaz ama zararlı yaratıkları yok edebilir. Bazı bölümlerde Lemurların çıkış noktasını oluşturabilmek için, havada bulunan bütün ateş böceklerini toplaman gerekecektir. Bölümü yeniden başlatmak için "R" tuşunu kullanabilirsin.

Daha fazla iki kişilik oyun için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 2 Kişilik Alan Savunması ile şimdi harika bir oyun deneyimi sizlerle! Ekranl... <p>Gerçekten yetenekli bir motorcumusunuz. Yön tuşlarını kullanar... <p><strong>1-4</strong> Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen il... <p>Şanssız  Robot oyunu yüklenince sırasıyla <strong>Play</strong> ... <p>Yarış tutkunları için oldukça farklı bir oyunla karşınızdayı... <p>İki kişilik ilgiç oyunlardan birisi, oyuna girmeden önce isiml... <p><em>Dart oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Neden mi? &Ccedi... <p>Süper kahramanlarımız yepyeni bir macerada sizlerle buluşuyor. Oyunum... <p>Renkli taşlar oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkden taşları y... <p>Uzaydaki gezegenleri ele geçirmiş kedileri durdurmak için ka... <p>Kale okçuları yepyeni bir serüvende sizlerle birlikte. Oyun y&... <p>Oyun bildiğimiz çizgi adma dövüşleridir. Oyunda ço...