Kaçak Kardeşler

Oyun Adı: Kaçak Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 265

Puan: 0.00

Hapishanede gardiyanlarla yaptıkları basketbol maçını yenen iki küçük kardeşin başına bakın ne geldi. Gardiyanların sürekli sataşmalarına maruz kalan küçük kardeşler artık dayanamayıp, hapisten kaçmaya karar verirler. Arkadaşınla birlikte oynayarak, bu macerada iki küçük kardeşe yardım edebilir misin?

Ana menüde "PLAY GAME" butonuna tıklayın. Oyuna dair hikayenin anlatıldığı kısmı geçmek isterseniz, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "SKIP" butonuna tıklayabilirsiniz. Birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız,iki kardeşi çıkış kapısına sağ salim ulaştırmak.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Bölümleri geçebilmek için, karakterlerin birbirine yardımcı olması gerekmektedir. Küçük kardeş çok iyi zıplayabilir ve büyük kardeş güç gerektiren işleri yerine getirebilir.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan butonlarla, soldan sağa, ilk butonla ana menüye dönebilir, ikinci butonla oynadığınız bölümü baştan başlatabilir, üçüncü butonla oyun seslerini kapatıp açabilir ve dördüncü butonla oyun müziğini kapatıp açabilirsiniz.

Daha fazla iki kişilik eğlenceli oyunlar için, bizi takip etmeye devam edin. Eğer oyunu çok beğendiyseniz, lütfen Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlarda paylaşarak, arkadaşlarınızın da bu oyundan haberdar olmasını sağlayın.İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p> Koca Kafalar futboldan sıkılmış olmalılar ki basketbol oynamaya kara... <p>Uzaydaki gezegenleri ele geçirmiş kedileri durdurmak için ka... <p>Kayıp İnka Krallığı'nda iki süper kahraman: Mark ve Jason. Her ik... <p><strong>"Play"</strong> yazısına tıklayarak oyuna başlayınız. Oy... <p>Herkesin gönlünde taht kuran Rio filminin sevimli karakterlerind... <p>Aksiyon dolu arazi yarışlarına hazır mısınız? Aman, direksiyona iyi hakim ... <p> Bu oyunda size ateşler yerine çekiciniz eşlik edecek. Hazır m... <p>Gerçekten yetenekli bir motorcumusunuz. Yön tuşlarını kullanar... <p>Ateş ve su oyunun yepyeni versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu böl&u... <p>Dragon ekibinden kendinize bir takım oluşturarak futbol maçı yapaca... <p>Hem eğlenceli hem de zeka geliştirici bir oyuna daha hoşgeldiniz. <strong>... <p>Oyunumuzda Sumo'lar güreşmektedirler. Yine bilgisayara karşı ve r...