Kaçak Kardeşler

Oyun Adı: Kaçak Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 324

Puan: 0.00

Hapishanede gardiyanlarla yaptıkları basketbol maçını yenen iki küçük kardeşin başına bakın ne geldi. Gardiyanların sürekli sataşmalarına maruz kalan küçük kardeşler artık dayanamayıp, hapisten kaçmaya karar verirler. Arkadaşınla birlikte oynayarak, bu macerada iki küçük kardeşe yardım edebilir misin?

Ana menüde "PLAY GAME" butonuna tıklayın. Oyuna dair hikayenin anlatıldığı kısmı geçmek isterseniz, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "SKIP" butonuna tıklayabilirsiniz. Birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız,iki kardeşi çıkış kapısına sağ salim ulaştırmak.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Bölümleri geçebilmek için, karakterlerin birbirine yardımcı olması gerekmektedir. Küçük kardeş çok iyi zıplayabilir ve büyük kardeş güç gerektiren işleri yerine getirebilir.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan butonlarla, soldan sağa, ilk butonla ana menüye dönebilir, ikinci butonla oynadığınız bölümü baştan başlatabilir, üçüncü butonla oyun seslerini kapatıp açabilir ve dördüncü butonla oyun müziğini kapatıp açabilirsiniz.

Daha fazla iki kişilik eğlenceli oyunlar için, bizi takip etmeye devam edin. Eğer oyunu çok beğendiyseniz, lütfen Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlarda paylaşarak, arkadaşlarınızın da bu oyundan haberdar olmasını sağlayın.İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Dövüş sanatının ustaları bu oyunda buluşup, eşsiz hareketleri se... <p><em>Toplar voleybol oynuyor. Nasıl mı? Sahanın bir yarısında sen olacaksın... <p><em>Arkadaşınızla beraber reflex testi yapmaya ne dersiniz? Oyunun amacı &... <p>Yarış tutkunları için oldukça farklı bir oyunla karşınızdayı... <p>Hem eğlenceli hem de zeka geliştirici bir oyuna daha hoşgeldiniz. <strong>... <p>Büyük macera tüm hızıyla sürüyor. Adem ile Havva ... <p>Karşı karşıya gelmiş iki sinirli kedi ikisi de kavgaya hazır. Arkadaşınla ... <p>Mükemmel bir strateji oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyun yüklendik... <p><strong>Tam dört kişinin aynı anda futbol oynayabildiği harika bir oy... <p>Zorlu Komando Görevi oyunu ile muhteşem bir macera başlamamak üz... <p>Arado japonca hazirlanmis olmasina ragmen zevkle oynanabilecek bir dovus o... <p> Merhaba arkadaşlar; bu yarışma bilmemiz gereken dini bilgiler ü...