Kaçak Kardeşler

Oyun Adı: Kaçak Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 275

Puan: 0.00

Hapishanede gardiyanlarla yaptıkları basketbol maçını yenen iki küçük kardeşin başına bakın ne geldi. Gardiyanların sürekli sataşmalarına maruz kalan küçük kardeşler artık dayanamayıp, hapisten kaçmaya karar verirler. Arkadaşınla birlikte oynayarak, bu macerada iki küçük kardeşe yardım edebilir misin?

Ana menüde "PLAY GAME" butonuna tıklayın. Oyuna dair hikayenin anlatıldığı kısmı geçmek isterseniz, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "SKIP" butonuna tıklayabilirsiniz. Birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız,iki kardeşi çıkış kapısına sağ salim ulaştırmak.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Bölümleri geçebilmek için, karakterlerin birbirine yardımcı olması gerekmektedir. Küçük kardeş çok iyi zıplayabilir ve büyük kardeş güç gerektiren işleri yerine getirebilir.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan butonlarla, soldan sağa, ilk butonla ana menüye dönebilir, ikinci butonla oynadığınız bölümü baştan başlatabilir, üçüncü butonla oyun seslerini kapatıp açabilir ve dördüncü butonla oyun müziğini kapatıp açabilirsiniz.

Daha fazla iki kişilik eğlenceli oyunlar için, bizi takip etmeye devam edin. Eğer oyunu çok beğendiyseniz, lütfen Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlarda paylaşarak, arkadaşlarınızın da bu oyundan haberdar olmasını sağlayın.İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yenilmez kahramanlarımız nereden geldikleri belli olmayan yeşil uzaylılara... <p>Sitemizde seri olarak 2.kişilik oyunları bulunan Yanloong Dragonlar oyunun... <p>Hulk,Wolvorine,Captain America,Spiderman gibi müthiş kahramanların bi... <p>Oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan "<strong>CONTINUE</s... <p>Oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkten balonlari seçere... <p><em>Arkadaşınızla beraber reflex testi yapmaya ne dersiniz? Oyunun amacı &... <p>Düşmanınızın kalesini mancınıkla yok etmeye çalışıyorsunuz. Ma... <p>Oyun salonlarındna tanıdğımız langırt oyununun iki kişilik güzel bir ... <p><em>İki kişilik harika bir oyunla daha sizlerleyiz. Maceraya atılan iki le... <p>Şuana kadar mutlaka birçok <strong>Tic-Tac-Toe </strong>oyunu oynam... <p>Yılbaşında noel baba ve kardanadam kavgaya tutuşmuş durumda, bu kavganın g... <p>Bu oyun iki kişilik oynanıyor. İki oyuncu da kendi karakterlerini se&ccedi...