Kaçak Kardeşler

Oyun Adı: Kaçak Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 305

Puan: 0.00

Hapishanede gardiyanlarla yaptıkları basketbol maçını yenen iki küçük kardeşin başına bakın ne geldi. Gardiyanların sürekli sataşmalarına maruz kalan küçük kardeşler artık dayanamayıp, hapisten kaçmaya karar verirler. Arkadaşınla birlikte oynayarak, bu macerada iki küçük kardeşe yardım edebilir misin?

Ana menüde "PLAY GAME" butonuna tıklayın. Oyuna dair hikayenin anlatıldığı kısmı geçmek isterseniz, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "SKIP" butonuna tıklayabilirsiniz. Birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız,iki kardeşi çıkış kapısına sağ salim ulaştırmak.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Bölümleri geçebilmek için, karakterlerin birbirine yardımcı olması gerekmektedir. Küçük kardeş çok iyi zıplayabilir ve büyük kardeş güç gerektiren işleri yerine getirebilir.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan butonlarla, soldan sağa, ilk butonla ana menüye dönebilir, ikinci butonla oynadığınız bölümü baştan başlatabilir, üçüncü butonla oyun seslerini kapatıp açabilir ve dördüncü butonla oyun müziğini kapatıp açabilirsiniz.

Daha fazla iki kişilik eğlenceli oyunlar için, bizi takip etmeye devam edin. Eğer oyunu çok beğendiyseniz, lütfen Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlarda paylaşarak, arkadaşlarınızın da bu oyundan haberdar olmasını sağlayın.İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İlk oyunumuzda; New York'ta yaptığımız temiz yıkım işinden sonra, ekib... <p>Oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkten balonlari seçere... <p><em>Bu gördüğünüz iki sevimli karakter, aynı bölg... <p>Mario traktör yarışı oyunumuzda kahramanımız mario ile onun düny... <p>t'de aksiyon dolu oyunlardan yorulup, dinlenmeye ihtiyaç duyuyo...  Dinozorlar Et Peşinde 2 Oyunu ile arkadaşınızla harika zaman geçirebileceğin... <p>Oyundaki görüntü kamera ile kaydedilmiş gerçek g&oum... <p>Arkadaşınızla karşılıklı olarak dar bir alanda hareket eden yuvarlak halka... <p><strong>Dragon Ball </strong>çizgi filmindeki karakterler sizler i&...  Canavarın Kafasına Vur Oyunu ile süper bir canavar kapışmasına hazır mısınız... <p><em>Birbirinden zorlu ve eğlenceli bölümleri olan Gezegenler Ara... <p> Birisi golf mü oynalım dedi? O zaman doğru adrese geldiniz. Bir...