Kaçak Kardeşler

Oyun Adı: Kaçak Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 292

Puan: 0.00

Hapishanede gardiyanlarla yaptıkları basketbol maçını yenen iki küçük kardeşin başına bakın ne geldi. Gardiyanların sürekli sataşmalarına maruz kalan küçük kardeşler artık dayanamayıp, hapisten kaçmaya karar verirler. Arkadaşınla birlikte oynayarak, bu macerada iki küçük kardeşe yardım edebilir misin?

Ana menüde "PLAY GAME" butonuna tıklayın. Oyuna dair hikayenin anlatıldığı kısmı geçmek isterseniz, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "SKIP" butonuna tıklayabilirsiniz. Birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız,iki kardeşi çıkış kapısına sağ salim ulaştırmak.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Bölümleri geçebilmek için, karakterlerin birbirine yardımcı olması gerekmektedir. Küçük kardeş çok iyi zıplayabilir ve büyük kardeş güç gerektiren işleri yerine getirebilir.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan butonlarla, soldan sağa, ilk butonla ana menüye dönebilir, ikinci butonla oynadığınız bölümü baştan başlatabilir, üçüncü butonla oyun seslerini kapatıp açabilir ve dördüncü butonla oyun müziğini kapatıp açabilirsiniz.

Daha fazla iki kişilik eğlenceli oyunlar için, bizi takip etmeye devam edin. Eğer oyunu çok beğendiyseniz, lütfen Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlarda paylaşarak, arkadaşlarınızın da bu oyundan haberdar olmasını sağlayın.İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oldukça zeka gerektiren Puru Puru oyununda şansınızın yaver gitmesi... <p>Candy Crush ile karşımıza çıkan şekerlemeleri yok etmeye hazırsanız... <p><strong>Yanloong Dragonlar</strong> serisinin <strong>2</strong>.versiyonu... <p><strong>"Start"</strong> yazısına tıklayarak ilk menüyü... <p>Farklı renklerdeki arılardan aynı olan üç tanesini alt alta ve... <p>Atari salonlarının değişmez oyunlarından birisidir. Oyunu oynamak iç... <p>2 kişi oynayabileceğiniz civciv dövüş oyunu... Oyun tuşları, alt... <p><strong>Yanloong Dragonlar</strong> serisinin <strong>2</strong>.versiyonu... <p>Rengarenk oyuncular ile karşı tarafın potasına Basket atmaya çalışı... <p>Neşeli basketbol heyecanı hız kesmiyor. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz... <p>Kuran okumanın ilk adımı olan Elifba'yı bu oyun ile sesli ve görs... <p>Hırsız kardeşler oyunumuzda hırsızlıktan dolayı hapishaneye giren kardeşle...