Tic Tac Toe: Not  Defteri

Oyun Adı: Tic Tac Toe: Not Defteri

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 657

Puan: 5.00

Şuana kadar mutlaka birçok Tic-Tac-Toe oyunu oynamışsınızdır. Ama muhtemelen, az sonra oynayacağınız bu Tic-Tac-Toe oyunu kadar zevkli değildir. Neden diye merak ediyorsanız eğer, oyun hakkında birkaç ipucu verelim. Kağıt üstünde, tıpkı gerçek hayatta oynar gibi oynayacağınız bir oyun sizi beklemekte. Oyun sesleri ve efektleri ise, oyuna bambaşka bir hava katıyor. Hazırsan başlayalım!

Oyunu bir kişilik ve iki kişilik olmak üzre iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişi oynamak için, "PLAYER VS COMPUTER" seçeneğine tıklayın. Daha sonra "GO" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Eğer oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "PLAYER VS PLAYER" seçeneğine tıklayın. Ardından kullanmak istediğiniz işareti seçerek, "GO" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
"MOUSE(FARE)"
"FARENİN SOL TUŞU"

Oyunu iki kişilik oynarken, "MOUSE(FARE)"yi sıra ile kullanarak, kağıda işaretinizi koyabilirsiniz. Oyun sesini kapatmak veya açmak için, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan ses ikonunu kullanabilirsiniz. Ana menüye dönmek için "MAIN" butonunu kullanabilirsiniz. Oynadığınız oyundan sonra hemen bir başka oyuna başlamak isterseniz, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "NEW GAME" butonunu kullanabilirsiniz.

Oyunu çok beğendiyseniz ve arkadaşlarınızında oynamasını istiyorsanız, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><strong>Belalı Balon</strong>, tekrar balon avcılarımızın başına bela oluy... <p>Otoparka giren adamİn patronu için araçlarİ kaçİrmasİ... <p><em>Uzun bir süredir beklenen Çizgi Kahramanların Savaşı oyunu... <p>Bu eğlenceli beceri oyununda tüm gün boyunca küç&uum... <p><em>Korsanlarlar, Tic Tac Toe oynamaya hazır mısınız? İster dümen d&o... <p>Oyun Çinliler tarafından bulunan Çin damasının 2 kişilik ver... <p><em>Hoplaya zıplaya oynayacağınız harika bir oyun, Zıplama Kralı 2 oyunu i... <p>3 boyutlu görünüme sahip ve özel hareketleri olan bir ... <p><em>Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyo... <p>Deniz altında Kral Triton ve deniz kızının eğlenceli mücadelesi sizle... <p>Hız sürücüsü oyunu turnuva şeklinde 1-2-3 kişi oynanab... <p>Mouse ve Yön Tuşları ile oynanıyor. Altına hücum oyununda &...