Tic Tac Toe: Not  Defteri

Oyun Adı: Tic Tac Toe: Not Defteri

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 676

Puan: 5.00

Şuana kadar mutlaka birçok Tic-Tac-Toe oyunu oynamışsınızdır. Ama muhtemelen, az sonra oynayacağınız bu Tic-Tac-Toe oyunu kadar zevkli değildir. Neden diye merak ediyorsanız eğer, oyun hakkında birkaç ipucu verelim. Kağıt üstünde, tıpkı gerçek hayatta oynar gibi oynayacağınız bir oyun sizi beklemekte. Oyun sesleri ve efektleri ise, oyuna bambaşka bir hava katıyor. Hazırsan başlayalım!

Oyunu bir kişilik ve iki kişilik olmak üzre iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişi oynamak için, "PLAYER VS COMPUTER" seçeneğine tıklayın. Daha sonra "GO" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Eğer oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "PLAYER VS PLAYER" seçeneğine tıklayın. Ardından kullanmak istediğiniz işareti seçerek, "GO" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
"MOUSE(FARE)"
"FARENİN SOL TUŞU"

Oyunu iki kişilik oynarken, "MOUSE(FARE)"yi sıra ile kullanarak, kağıda işaretinizi koyabilirsiniz. Oyun sesini kapatmak veya açmak için, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan ses ikonunu kullanabilirsiniz. Ana menüye dönmek için "MAIN" butonunu kullanabilirsiniz. Oynadığınız oyundan sonra hemen bir başka oyuna başlamak isterseniz, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "NEW GAME" butonunu kullanabilirsiniz.

Oyunu çok beğendiyseniz ve arkadaşlarınızında oynamasını istiyorsanız, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Şeker Patlatma oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla ... <p>Arkadaşın ile beraber karşılıklı meydan okuyabileceğin bir oyuna ne dersin... <p><em>Farklı bir gezegende yaşayan iki karaktere ait güzel bir oyun var... <p>Renkli Jöleler oyunumuzun yeni olan 3. serisinde aynı nesneleri yok e... <p>Sinemalarİ kasİp kavuran Ice Age 3 Dawn of The Dinosaurs orjinal isimli fi... <p>Ateş,Su,Hava ve toprak gibi elementlerin en az 3 tanesini yanyana getirere... <p>İlerlemeli atış oyunları sevenler için çok ilginç bir... <p>Farklı renklerdeki arılardan aynı olan üç tanesini alt alta ve... <p>Renkli vampirler oyunumuzun 2. serisinde aynı türden olan vampirleri ...   								  	Kim düşünürki kurt ile kuzunun bir macerada birli... <p><em>İçindeki macera tutkusunu bir türlü yenemeyen ve her ... <p><em>Bu oyunumuzda ise, gerçek hayatta oldukça eğlenceli bir ...