Tic Tac Toe: Not  Defteri

Oyun Adı: Tic Tac Toe: Not Defteri

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 685

Puan: 5.00

Şuana kadar mutlaka birçok Tic-Tac-Toe oyunu oynamışsınızdır. Ama muhtemelen, az sonra oynayacağınız bu Tic-Tac-Toe oyunu kadar zevkli değildir. Neden diye merak ediyorsanız eğer, oyun hakkında birkaç ipucu verelim. Kağıt üstünde, tıpkı gerçek hayatta oynar gibi oynayacağınız bir oyun sizi beklemekte. Oyun sesleri ve efektleri ise, oyuna bambaşka bir hava katıyor. Hazırsan başlayalım!

Oyunu bir kişilik ve iki kişilik olmak üzre iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişi oynamak için, "PLAYER VS COMPUTER" seçeneğine tıklayın. Daha sonra "GO" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Eğer oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "PLAYER VS PLAYER" seçeneğine tıklayın. Ardından kullanmak istediğiniz işareti seçerek, "GO" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
"MOUSE(FARE)"
"FARENİN SOL TUŞU"

Oyunu iki kişilik oynarken, "MOUSE(FARE)"yi sıra ile kullanarak, kağıda işaretinizi koyabilirsiniz. Oyun sesini kapatmak veya açmak için, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan ses ikonunu kullanabilirsiniz. Ana menüye dönmek için "MAIN" butonunu kullanabilirsiniz. Oynadığınız oyundan sonra hemen bir başka oyuna başlamak isterseniz, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "NEW GAME" butonunu kullanabilirsiniz.

Oyunu çok beğendiyseniz ve arkadaşlarınızında oynamasını istiyorsanız, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Zekanızı kullanarak dövüş yapmaya ne dersiniz? Bu oyunda zek... <p><strong>90</strong>'lı yılların unutulmaz plartform oyunlarından olan ... An hard game in the IWBTG style made for the insanity jam in less then a week. <p>Çok oyunculu tank savaşlarını eğlenceli mi buluyorsun? O zaman tam ... <p>Canımızı uzun süre sıkan ünlü kuş "<strong>Flappy"... <p>Asik, Rock Sevdalisi Romeo'nun sehirde parkta bulusacagi kiz arkadasi ... <p><em> Kahramanımız, eski bir kalede bulunan hazineyi bulmaya çı... Meet Panda! ( ^ - ^ ) Your new beloved virtual pet! <p>Ayakkabı Savaşları oyunumuz boyut olarak biraz büyük; bu yü... <p><em>Arkadaşınızla beraber reflex testi yapmaya ne dersiniz? Oyunun amacı &... <p><em>Bu son derece basit ve son derece eğlenceli oyunla, arkadaşına karşı, ... <p>Yayınlandığı günden bu yana dillerden düşmeyen uçmakta zo...