Tic Tac Toe: Not  Defteri

Oyun Adı: Tic Tac Toe: Not Defteri

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 631

Puan: 5.00

Şuana kadar mutlaka birçok Tic-Tac-Toe oyunu oynamışsınızdır. Ama muhtemelen, az sonra oynayacağınız bu Tic-Tac-Toe oyunu kadar zevkli değildir. Neden diye merak ediyorsanız eğer, oyun hakkında birkaç ipucu verelim. Kağıt üstünde, tıpkı gerçek hayatta oynar gibi oynayacağınız bir oyun sizi beklemekte. Oyun sesleri ve efektleri ise, oyuna bambaşka bir hava katıyor. Hazırsan başlayalım!

Oyunu bir kişilik ve iki kişilik olmak üzre iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişi oynamak için, "PLAYER VS COMPUTER" seçeneğine tıklayın. Daha sonra "GO" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Eğer oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "PLAYER VS PLAYER" seçeneğine tıklayın. Ardından kullanmak istediğiniz işareti seçerek, "GO" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
"MOUSE(FARE)"
"FARENİN SOL TUŞU"

Oyunu iki kişilik oynarken, "MOUSE(FARE)"yi sıra ile kullanarak, kağıda işaretinizi koyabilirsiniz. Oyun sesini kapatmak veya açmak için, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan ses ikonunu kullanabilirsiniz. Ana menüye dönmek için "MAIN" butonunu kullanabilirsiniz. Oynadığınız oyundan sonra hemen bir başka oyuna başlamak isterseniz, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "NEW GAME" butonunu kullanabilirsiniz.

Oyunu çok beğendiyseniz ve arkadaşlarınızında oynamasını istiyorsanız, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Vahşi yaratıklarla dolu gizemli ormanın derinliklerine saklanmış büy&... <p>Klasik Bombernan oyununun biraz daha farklı versiyonu sizlerle... Bu oyund... <p>Oyun dünyasının en yetenekli ikililerinden birisi daha sizlerle. Kahr... <p><em>3 boyutlu piksel tarzında süper bir aksiyon oyunu, Zono Patlaması... <p>Elmas koruyucusu oyunumuzu ister misafir olarak isterseniz bir hesap oluşt... <p>Oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan "<strong>CONTINUE</s... <p>İki zombi buzulların üzerinde eğlenceli bir mücadeleye tutuşuyor... <p>Oyunumuzda iki avare uzay roketi kullanıyor. Amaçları göky&uum... <p>İki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla s...  2 Kişilik Labirent Oyunu ile arkadaşınızla birlikte Mısır piramidinden kaçma... <p><em>Küçük şövalyeler, küçük haziney...