Tic Tac Toe: Not  Defteri

Oyun Adı: Tic Tac Toe: Not Defteri

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 618

Puan: 5.00

Şuana kadar mutlaka birçok Tic-Tac-Toe oyunu oynamışsınızdır. Ama muhtemelen, az sonra oynayacağınız bu Tic-Tac-Toe oyunu kadar zevkli değildir. Neden diye merak ediyorsanız eğer, oyun hakkında birkaç ipucu verelim. Kağıt üstünde, tıpkı gerçek hayatta oynar gibi oynayacağınız bir oyun sizi beklemekte. Oyun sesleri ve efektleri ise, oyuna bambaşka bir hava katıyor. Hazırsan başlayalım!

Oyunu bir kişilik ve iki kişilik olmak üzre iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişi oynamak için, "PLAYER VS COMPUTER" seçeneğine tıklayın. Daha sonra "GO" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Eğer oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "PLAYER VS PLAYER" seçeneğine tıklayın. Ardından kullanmak istediğiniz işareti seçerek, "GO" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
"MOUSE(FARE)"
"FARENİN SOL TUŞU"

Oyunu iki kişilik oynarken, "MOUSE(FARE)"yi sıra ile kullanarak, kağıda işaretinizi koyabilirsiniz. Oyun sesini kapatmak veya açmak için, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan ses ikonunu kullanabilirsiniz. Ana menüye dönmek için "MAIN" butonunu kullanabilirsiniz. Oynadığınız oyundan sonra hemen bir başka oyuna başlamak isterseniz, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "NEW GAME" butonunu kullanabilirsiniz.

Oyunu çok beğendiyseniz ve arkadaşlarınızında oynamasını istiyorsanız, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Karete Kamil ve Ninja Nejat kozlarını bu oyunda paylaşıyorlar. Oyunun kont... <p>Günün stresinin atmak için güzel bir boks oyunu. İst... <p>Her tür zemin üzerinde gidebilen tek araç olarak bilinen ... <p>Kırmızı sürücü oyunumuza başlamak içni öncelikl... <p>Uzaydaki gezegenleri ele geçirmiş kedileri durdurmak için ka... <p><em>Eğlenceli bi oyun oynamaya hazır mısın? İnek sağma işinde iyiyimdir di... 1Quest is a roguelike, where you control a young adventurer who pursues an ev... <p><em>Her bir bölümde belirli sayıda karelerden oluşan tablolar me... <p>Asik, Rock Sevdalisi Romeo'nun sehirde parkta bulusacagi kiz arkadasi ... <p>Altın avcısı seri oyunlarından 2.bölümü olan bu oyunda herş... <p><em>Çok kısa bir sürede popüler flash oyunlar arasındaki ...