Hobo Dövüş

Oyun Adı: Hobo Dövüş

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 23 Kasım 2014

oynadınız: 169

Puan: 0.00

Hobo, yeni bir macera oyunu ile karşınızda. Hobo'nun bu oyununda polislerle başı derttedir. Uyunması yasak olan bölgede sızan ve sonrada polisin zoruyla kalkan hobo, olay çıkartır ve bu durum içinden çıkılmaz bir hal alır. Hobo kendini savunmalıdır ve ölmeden onu etkisiz hale getirmek isteyen kişilere karşı direnmelidir. Yön tuşları ile Hobo'yu kontrol edebilir, A ve S tuşları ile attack yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Şirketteki sekretere sulanan patrona gıcık olan personel, öfkesini di... <p>Aracı arızalanan uzaylının gezegenimize düşmesi ile aracı parç... Use the mouse to put together three great pictures of Mongooses. <p>Kahraman boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla b... <p>Oyunumuzda hırsızın evin içine girmesini ve sessizce ilerlemesinde ... Play with hamsters and feed them with cookies!
<p>Silahlı marionun karşısına çıkan tosbağa ve mantar düşmanların... <p>Güzel prenses elsa'mız ikinci çocuğunu doğurmak içi... <p>Güzel Kız Giydirme Oyunu ile müthiş bir güzellik sizleri be... <p>Hayvan ofisindeki kirpi karakterinin macera yolunda ilerleyebilmesi i&cced... <p>Kedi ve köpeğin dostluklarını kendi gözünüzle gör... <p>Bademciklerin dolayı sürekli hasta olan hastamızın çöz&uu...