Matematik Maçı

Oyun Adı: Matematik Maçı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 259

Puan: 0.00

Arkadaşınla heyecanlı bir çekişmeye var mısın? Evet mi? . İki kişilik Matematik oyununda kolaydan zora üç farklı seviyede arkadaşlarınızla matematik yarışı yapabilirsiniz.

Oyunu başlatmak için "PLAY" bölümüne tıklayınız.
Oyun içerisinde toplama oyunu, çıkarma oyunu, çarpma oyunu ve bölme oyunu işlemi kategorilerinden dilediğinizi seçerek yarışmaya başlayın.

Oyun Kontrolleri: 

1.Oyuncu: "A,S,D"

2.Oyuncu: "J,K,L"

Matematik oyunu sayesinde hem eğlenin hem de dört işlem yapabilme, pratik düşünme ve hızlı cevap verebilme becerilerinizi geliştirin.  Beyin kapasitesinin gelişmesinse katkıda bulunan ve adeta bir beyin antrenmanı olan matematik oyunu, hem yetişkinlerin hem de küçük yaştaki çocukların eğlenceli zaman geçirerek matematiksel zekâlarının güçlenmesine, yarışma ve kazanma gibi kişisel özelliklerinin gelişmesine katkıda bulunur.

Matematik Maçını Android telefonunuzda oynamak için uygulamasını indirebilirsiniz:

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunumuzda Sumo'lar güreşmektedirler. Yine bilgisayara karşı ve r... <p>Hırsız kardeşler oyunumuzda hırsızlıktan dolayı hapishaneye giren kardeşle... <p><em>Her bir bölümde belirli sayıda karelerden oluşan tablolar me... <p>Koca kafalı sevimli kahramanlarımızın güzel bir spor oyunu ile yine k... <p>Ortaçağın en kötü zamanlarında köyümüz&uum... <p>Oyunumuzda iki avare uzay roketi kullanıyor. Amaçları göky&uum...  Dinozorlar Et Peşinde 2 Oyunu ile arkadaşınızla harika zaman geçirebileceğin... <p>Dünya'nın çeşitli yerlerinden farklı dövüş&ccedi... <p><em>Bu futbol turnuvasına başlamadan önce, turnuva hakkında biraz bil... <p>Küçük sevimli baloncuklarımız, birbirine yapışmış durumda... <p> Bu oyunda size ateşler yerine çekiciniz eşlik edecek. Hazır m... <p>Dragon ekibinden kendinize bir takım oluşturarak futbol maçı yapaca...