Matematik Maçı

Oyun Adı: Matematik Maçı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 243

Puan: 0.00

Arkadaşınla heyecanlı bir çekişmeye var mısın? Evet mi? . İki kişilik Matematik oyununda kolaydan zora üç farklı seviyede arkadaşlarınızla matematik yarışı yapabilirsiniz.

Oyunu başlatmak için "PLAY" bölümüne tıklayınız.
Oyun içerisinde toplama oyunu, çıkarma oyunu, çarpma oyunu ve bölme oyunu işlemi kategorilerinden dilediğinizi seçerek yarışmaya başlayın.

Oyun Kontrolleri: 

1.Oyuncu: "A,S,D"

2.Oyuncu: "J,K,L"

Matematik oyunu sayesinde hem eğlenin hem de dört işlem yapabilme, pratik düşünme ve hızlı cevap verebilme becerilerinizi geliştirin.  Beyin kapasitesinin gelişmesinse katkıda bulunan ve adeta bir beyin antrenmanı olan matematik oyunu, hem yetişkinlerin hem de küçük yaştaki çocukların eğlenceli zaman geçirerek matematiksel zekâlarının güçlenmesine, yarışma ve kazanma gibi kişisel özelliklerinin gelişmesine katkıda bulunur.

Matematik Maçını Android telefonunuzda oynamak için uygulamasını indirebilirsiniz:

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
             Mutlu Fareler adlı oyunda arkadaşınızla ile birlikte... <p>Küçük Dövüşçü oyununda arkadaşınızl... <p>1.oyuncu G,V,B,N tuşlarıyla yönlendirme yapar 1,2,3 tuşlarıyla vuruşl... <p>İkiz yıldızların bir numaralı düşmanı olan Doktor Kötü, iki... <p>Geleceğin uçakları ile önünüze çıkan engeller... <p>Kayıp İnka Krallığı'nda iki süper kahraman: Mark ve Jason. Her ik... <p>Dünya'ya, Dünya dışından gelen, yabancı varlıklarla saldırı ... <p><em>3 boyutlu piksel tarzında süper bir aksiyon oyunu, Zono Patlaması... <p>Oyun açıldıktan sonra 2 kişilik oynamak için "2 player&... <p><em>Dino Meat Hunt Extra adlı oyunumuzla iki kişilik yepyeni bir macera da... <p>PLAY GAME butonuna ve sol altta bulunan GO butonuna tİklİyoruz. MOUSE yard... <p>İster arkadaşınla istersen tek oyna bu oyunda tek amaç zombileri yo...