Matematik Maçı

Oyun Adı: Matematik Maçı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 290

Puan: 0.00

Arkadaşınla heyecanlı bir çekişmeye var mısın? Evet mi? . İki kişilik Matematik oyununda kolaydan zora üç farklı seviyede arkadaşlarınızla matematik yarışı yapabilirsiniz.

Oyunu başlatmak için "PLAY" bölümüne tıklayınız.
Oyun içerisinde toplama oyunu, çıkarma oyunu, çarpma oyunu ve bölme oyunu işlemi kategorilerinden dilediğinizi seçerek yarışmaya başlayın.

Oyun Kontrolleri: 

1.Oyuncu: "A,S,D"

2.Oyuncu: "J,K,L"

Matematik oyunu sayesinde hem eğlenin hem de dört işlem yapabilme, pratik düşünme ve hızlı cevap verebilme becerilerinizi geliştirin.  Beyin kapasitesinin gelişmesinse katkıda bulunan ve adeta bir beyin antrenmanı olan matematik oyunu, hem yetişkinlerin hem de küçük yaştaki çocukların eğlenceli zaman geçirerek matematiksel zekâlarının güçlenmesine, yarışma ve kazanma gibi kişisel özelliklerinin gelişmesine katkıda bulunur.

Matematik Maçını Android telefonunuzda oynamak için uygulamasını indirebilirsiniz:

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ormanda kıran kırana bir atv yarışına hazırmısınız. Oyuna motorunuzun se&c... <p>Oyunda en hızlı şekilde bölüm içinde beliren yıldızları t... <p>En son 2.3 seride bıraktığımız <strong>Yanloong</strong> efsanesi yeni oyu... <p>Mouse ile oynanan oyun. Azteklerin köylerini oluşturmalısınız ve gide... <p>Candy Crush ile karşımıza çıkan şekerlemeleri yok etmeye hazırsanız... <p>İki boyutlu sıradışı bir zeka ve macera oyunu ile sizlerleyiz. Oyunumuza t... <p>Şeker hırsızları oyunumuzda ister tek kişi ister bir arkadaşınızla iki kiş... <p>Strateji oyunları serimize devam ediyoruz. Bu oyunumuzda amaç; <str... <p>Oyundaki amacınız kalenizi düşman gemilerine karşı korumaktır. Yü... <p>Kayıp İnka Krallığı'nda iki süper kahraman: Mark ve Jason. Her ik... <p><em>Son derece çekişmeli iki kişilik harika bir oyun oynamaya hazır... <p>Eskilerimizin en büyük zevklerinden Bomberman oyununun yepyeni v...