Matematik Maçı

Oyun Adı: Matematik Maçı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 213

Puan: 0.00

Arkadaşınla heyecanlı bir çekişmeye var mısın? Evet mi? . İki kişilik Matematik oyununda kolaydan zora üç farklı seviyede arkadaşlarınızla matematik yarışı yapabilirsiniz.

Oyunu başlatmak için "PLAY" bölümüne tıklayınız.
Oyun içerisinde toplama oyunu, çıkarma oyunu, çarpma oyunu ve bölme oyunu işlemi kategorilerinden dilediğinizi seçerek yarışmaya başlayın.

Oyun Kontrolleri: 

1.Oyuncu: "A,S,D"

2.Oyuncu: "J,K,L"

Matematik oyunu sayesinde hem eğlenin hem de dört işlem yapabilme, pratik düşünme ve hızlı cevap verebilme becerilerinizi geliştirin.  Beyin kapasitesinin gelişmesinse katkıda bulunan ve adeta bir beyin antrenmanı olan matematik oyunu, hem yetişkinlerin hem de küçük yaştaki çocukların eğlenceli zaman geçirerek matematiksel zekâlarının güçlenmesine, yarışma ve kazanma gibi kişisel özelliklerinin gelişmesine katkıda bulunur.

Matematik Maçını Android telefonunuzda oynamak için uygulamasını indirebilirsiniz:

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Çok kısa bir sürede popüler flash oyunlar arasındaki ... <p>Düşman gemileri yaklaştı ve savaşın başlaması an meselesi! Füzel... <p><em>Tokyo sokaklarında muhteşem arabalar ile, muhteşem yarışlara katılmaya... <p>Oyunumuzda Sumo'lar güreşmektedirler. Yine bilgisayara karşı ve r... <p>İki kişilik oyunlar kategorisinin en sevilen oyun karakterlerinden olan At... <p>Kaktüs Adam'ın macerası 2.oyunla tekrar başlıyor ve aynı heyecan ... <p>Neşeli basketbol heyecanı hız kesmiyor. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz... <p>Küçük kahramanlar tuzağa düşürülüp es... <p>MOUSE ile oynanİyor. April ve booster ile süper bir oyun kü&cced... <p>Bu oyun iki kişilik oynanıyor. İki oyuncu da kendi karakterlerini se&ccedi... <p><em>Kedi ve fare mücadelesi devam ediyor. Bu sefer kedi ve fareye 8 f... <p>Oyunumuz zeka ve strateji oyunlarının bir karışımı niteliğinde. Arkadaşını...