Matematik Maçı

Oyun Adı: Matematik Maçı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 225

Puan: 0.00

Arkadaşınla heyecanlı bir çekişmeye var mısın? Evet mi? . İki kişilik Matematik oyununda kolaydan zora üç farklı seviyede arkadaşlarınızla matematik yarışı yapabilirsiniz.

Oyunu başlatmak için "PLAY" bölümüne tıklayınız.
Oyun içerisinde toplama oyunu, çıkarma oyunu, çarpma oyunu ve bölme oyunu işlemi kategorilerinden dilediğinizi seçerek yarışmaya başlayın.

Oyun Kontrolleri: 

1.Oyuncu: "A,S,D"

2.Oyuncu: "J,K,L"

Matematik oyunu sayesinde hem eğlenin hem de dört işlem yapabilme, pratik düşünme ve hızlı cevap verebilme becerilerinizi geliştirin.  Beyin kapasitesinin gelişmesinse katkıda bulunan ve adeta bir beyin antrenmanı olan matematik oyunu, hem yetişkinlerin hem de küçük yaştaki çocukların eğlenceli zaman geçirerek matematiksel zekâlarının güçlenmesine, yarışma ve kazanma gibi kişisel özelliklerinin gelişmesine katkıda bulunur.

Matematik Maçını Android telefonunuzda oynamak için uygulamasını indirebilirsiniz:

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Muhtemelen daha önce dört kişilik ve tek bir tahta üzer... <p>Okula yeni başlayan ve matematik dersi ile arası iyi olmayan ya da matemat... <p><em>İki kişilik harika bir oyunla daha sizlerleyiz. Maceraya atılan iki le... <p>Karışılıklı oynayabileceğiniz güzel bir futbol oyunudur.</p> <p><em>Madenci Kardeşler, oldukça iyi miktarda maden barındıran bir da... <p>Saray aşçıları bu oyunda yeteneklerini sergiliyorlar. Aşçıla... <p>Tic Tac Toe sevenler dikkat gerektiren bu oyunu, uzayın derin sessizliğind... <p><em>Dino Meat Hunt Extra adlı oyunumuzla iki kişilik yepyeni bir macera da... <p>Yeşil Dev Hulk Oyunu ile sinirli çizgi roman kahramanımıza yardım e... <p>Go Kart Go Turbo oyunun ikinci bölümü (Nitro) ile yarış kar... <p>İki kişi ikiye bölünmüş ekranda, balonları en hızlı şekilde...