Matematik Maçı

Oyun Adı: Matematik Maçı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 249

Puan: 0.00

Arkadaşınla heyecanlı bir çekişmeye var mısın? Evet mi? . İki kişilik Matematik oyununda kolaydan zora üç farklı seviyede arkadaşlarınızla matematik yarışı yapabilirsiniz.

Oyunu başlatmak için "PLAY" bölümüne tıklayınız.
Oyun içerisinde toplama oyunu, çıkarma oyunu, çarpma oyunu ve bölme oyunu işlemi kategorilerinden dilediğinizi seçerek yarışmaya başlayın.

Oyun Kontrolleri: 

1.Oyuncu: "A,S,D"

2.Oyuncu: "J,K,L"

Matematik oyunu sayesinde hem eğlenin hem de dört işlem yapabilme, pratik düşünme ve hızlı cevap verebilme becerilerinizi geliştirin.  Beyin kapasitesinin gelişmesinse katkıda bulunan ve adeta bir beyin antrenmanı olan matematik oyunu, hem yetişkinlerin hem de küçük yaştaki çocukların eğlenceli zaman geçirerek matematiksel zekâlarının güçlenmesine, yarışma ve kazanma gibi kişisel özelliklerinin gelişmesine katkıda bulunur.

Matematik Maçını Android telefonunuzda oynamak için uygulamasını indirebilirsiniz:

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İkinci Dünya Savaşı'nda nazi askerlerine karşı tek başına mü... <p>İlerlemeli atış oyunları sevenler için çok ilginç bir... <p>Bejeveled, Candy Crush tarzı zeka oyunu sevenler için güzel bi... Play as either a boy or girl character. Own a collection of pet monsters, and... <p>Karete Kamil ve Ninja Nejat kozlarını bu oyunda paylaşıyorlar. Oyunun kont...  Dinozorlar Et Peşinde 2 Oyunu ile arkadaşınızla harika zaman geçirebileceğin... <p>Klaveye Yön tuŞlarİ ile hareket ediyoruz. Oyunumuzda arabamİzla birli... <p>Kayıp İnka Krallığı'nda iki süper kahraman: Mark ve Jason. Her ik... <p>Maceraperest dostumuz parkta arkadaşı ile dolaşırken bir sürprizle ka... <p>Elmas savaşçılarından birini seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz.... <p>Okyanusta çeşitli balıkları size verilen kısıtlı zamanda "<str... <p><em>Hatırlarsan, bir önceki bölümde, toplamda 27 adet s&uum...