Matematik Maçı

Oyun Adı: Matematik Maçı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 278

Puan: 0.00

Arkadaşınla heyecanlı bir çekişmeye var mısın? Evet mi? . İki kişilik Matematik oyununda kolaydan zora üç farklı seviyede arkadaşlarınızla matematik yarışı yapabilirsiniz.

Oyunu başlatmak için "PLAY" bölümüne tıklayınız.
Oyun içerisinde toplama oyunu, çıkarma oyunu, çarpma oyunu ve bölme oyunu işlemi kategorilerinden dilediğinizi seçerek yarışmaya başlayın.

Oyun Kontrolleri: 

1.Oyuncu: "A,S,D"

2.Oyuncu: "J,K,L"

Matematik oyunu sayesinde hem eğlenin hem de dört işlem yapabilme, pratik düşünme ve hızlı cevap verebilme becerilerinizi geliştirin.  Beyin kapasitesinin gelişmesinse katkıda bulunan ve adeta bir beyin antrenmanı olan matematik oyunu, hem yetişkinlerin hem de küçük yaştaki çocukların eğlenceli zaman geçirerek matematiksel zekâlarının güçlenmesine, yarışma ve kazanma gibi kişisel özelliklerinin gelişmesine katkıda bulunur.

Matematik Maçını Android telefonunuzda oynamak için uygulamasını indirebilirsiniz:

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İki boyutlu sıradışı bir zeka ve macera oyunu ile sizlerleyiz. Oyunumuza t... <p>Dövüş sanatının ustaları bu oyunda buluşup, eşsiz hareketleri se... <p><em>Ünlü futbol oyuncuları şimdi bir zeka oyunundalar. Drogba, R... <p>Okula yeni başlayan ve matematik dersi ile arası iyi olmayan ya da matemat... <p>Balon patlatma tarzı oyunları sevenler için harika bir oyunla yine ... <p>İki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla s... <p>Oyunda kablolu internet veya ADSL şirketlerinden birisini seçiyorsu... <p>Renkli vampirler oyunumuzun 2. serisinde aynı türden olan vampirleri ... <p><em>Dino Baba ve yavrusu maceraya 3. oyun ile devam ediyor. Yavru Dino art... <p>Oyun bildiğimiz klasik satranç oyunudur. Oyun fare ile oynanmaktadı... <p><em>Birbirinden güzel bölümleri ile, dört kişiliğe kad... <p>Arabanı tasarla oyunu yüklendikten sonra "<strong>Play Game</str...