Zombiden Kaçış 3

Oyun Adı: Zombiden Kaçış 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 375

Puan: 0.00

 İlk 2 oyunuyla gönüllerde taht kuran Zombie Kaçış oyununun üçüncü ve son oyunuyla karşınızdayız. Eski versiyonlarda olduğu gibi bu oyunda da sizi oldukça tehlikeli tuzaklar ve bir o kadar korkunç zombiler bekliyor olacak. Gerilim dolu dakikalara hazır mısınız?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tekrar aynı butona tıklayın ve bir bölüm seçin. Yine eski versiyonlarda olduğu gibi bu oyunu da daha önceden oynamadıysanız, sadece birinci bölümden başlayabilirsiniz. Bölümü seçtiyseniz oyun kontrollerini açıklayalım:

GERALD (YEŞİL KARAKTER)
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"
Fonksiyon: "S"

RONALD (KIRMIZI KARAKTER)
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Fonksiyon: "AŞAĞI OK TUŞU"

GENEL TUŞLAR
Restart: "R"
Duraklatma: "SPACEBAR"

Oyun esnasında bulduğunuz küçük kutularla bazı kapıları kırabilirsiniz. Ayrıca bombaları da alarak zombilere atabilir ve onları öldürebilirsiniz. Bazı bölümlerde suyun altında yüzmek zorunda kalacaksınız. Karakterleriniz suyun altında çok uzun süre kalamamaktadır. O yüzden elinizi çabuk tutmalısınız. Ayrıca bölümde bulunan altınları toplayarak daha fazla puan kazanabilirsiniz. Bölümü geçebilmek için her iki karakterin de tam çıkış kapısında durması gerekiyor.

Oyun esnasında "SPACEBAR" butonuna tıklayarak oyunu duraklatabilir, bir üst menüye veya ana menüye geri dönebilirsiniz. Bölüm bittiğinde bir sonraki bölüme geçmek için "NEXT LEVEL" butonunu kullanmanız yeterli. Unutmayın! Bu oyundaki en büyük kural, dayanışma! En güzel iki kişilik oyunlar için bizi takip etmeye devam edin. İyi şanslar...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Koş vikingli koş! Kahvaltı zamanı! İki kişilik değişik tarzda bir yarı... <p>Klavye ile oynanıyor Anahtarları Topla oyunu, küçük ve şi... <p>Alisveris merkezi isletme oyunu, ?ngilterenin Baskenti Londra'da geciy... <p><strong>1-4</strong> Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen il... <p>Mouse ile oynanan oyun. Azteklerin köylerini oluşturmalısınız ve gide... <p>Sevimli kahramanımız<strong> Dora</strong>; evlerinin yakınındaki doğa par... <p>Oldukça zeka gerektiren Puru Puru oyununda şansınızın yaver gitmesi... <p>Go Kart Go Turbo oyunun ikinci bölümü (Nitro) ile yarış kar... <p><strong>Yanloong Dragonlar</strong> serisinin <strong>2</strong>.versiyonu... <p>Oyun ekranında ilk olarak "<strong>Setup</strong>" bölü... <p>İlk defa Nintendo tarafından <strong>1985</strong>'te piyasaya sü... <p><strong>"Play"</strong> yazısına tıklayarak oyuna başlayınız. Oy...