Zombi Kardeşler

Oyun Adı: Zombi Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 177

Puan: 0.00

Ormanda yaşayan zombiler, bir gün mantarlarını kaybeder. Mantarları yeniden bulmak için yola koyulan zombileri onlarca tehlike beklemektedir. Onlara yardımcı olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra ekranın ortasında bulunan ok şeklindeki butonla ilerleyin. Arkasından gelen açıklamaları da aynı butonla geçebilirsiniz. Daha sonra sizden bir bölüm seçmeniz istenecek. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm erişilebilir olacaktır. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"

Koyu yeşil zombi mor mantarları, açık yeşil zombi ise sarı mantarları toplayabilmektedir. Bazı bölümlerde butonlar bulunmaktadır. Bu butonların üstünde durduğunuzda asansörler hareket eder. Ayrıca daha yükseğe zıplayabilmek için arkadaşınızın üstünden ya da kutuların üstünden zıplamanız gerekiyor. Bölümü ne kadar hızlı bitirirseniz o kadar fazla puan alırsınız.

Oyun esnasında ekranın sol üst köşesinde bulunan butonla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Sırasıyla geçerli bölümü yeniden başlatmak ve bir üst menüye geri dönmek için ise ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonları kullanmanız yeterli. En güzel iki kişilik oyunları oynamak istiyorsanız sitemizi tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne ekleyin. İyi eğlenceler...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İngilizce bilginizi eğlenerek geliştirmek ister misiniz? Cevabınız "<... <p>Masa Hokeyi oyunumuzda hokey tahtasındaki topu kaleye sokmaya çalış... <p>Çok oyunculu tank savaşlarını eğlenceli mi buluyorsun? O zaman tam ... <p>İki zombi buzulların üzerinde eğlenceli bir mücadeleye tutuşuyor... <p>Canavar Komyonların Rally yaptığı bu oyunumuzda aracınızı seçerek y... <p>2010 Afrika Dünya Kupası'nın sürdüğü şu günle... <p>İlk kez karşılaşacağınız bu sıradışı karakterler birbirleriyle amansız bir...  Dinozorlar Et Peşinde 2 Oyunu ile arkadaşınızla harika zaman geçirebileceğin... <p>Kardeş zombiler oyunumuzu iki kişi ile oynayarak parkurları en kısa sü... <p>iki Çılgın polisin hırsızlar peşinde verdiği bu mücadele yardı... <p>O artik normal Peter degil, kiz arkadasini ve kedisini kaciran hayaletleri... <p>Modern zamanın en son dövüş teknikleri ile bezenmiş bir oyun siz...