Zombi Kardeşler

Oyun Adı: Zombi Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 204

Puan: 0.00

Ormanda yaşayan zombiler, bir gün mantarlarını kaybeder. Mantarları yeniden bulmak için yola koyulan zombileri onlarca tehlike beklemektedir. Onlara yardımcı olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra ekranın ortasında bulunan ok şeklindeki butonla ilerleyin. Arkasından gelen açıklamaları da aynı butonla geçebilirsiniz. Daha sonra sizden bir bölüm seçmeniz istenecek. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm erişilebilir olacaktır. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"

Koyu yeşil zombi mor mantarları, açık yeşil zombi ise sarı mantarları toplayabilmektedir. Bazı bölümlerde butonlar bulunmaktadır. Bu butonların üstünde durduğunuzda asansörler hareket eder. Ayrıca daha yükseğe zıplayabilmek için arkadaşınızın üstünden ya da kutuların üstünden zıplamanız gerekiyor. Bölümü ne kadar hızlı bitirirseniz o kadar fazla puan alırsınız.

Oyun esnasında ekranın sol üst köşesinde bulunan butonla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Sırasıyla geçerli bölümü yeniden başlatmak ve bir üst menüye geri dönmek için ise ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonları kullanmanız yeterli. En güzel iki kişilik oyunları oynamak istiyorsanız sitemizi tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne ekleyin. İyi eğlenceler...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Avatar Kalenin ikinci versionu olan avatar orman klavyenin yon tuslarini k... <p>Hem eğlenceli hem de zeka geliştirici bir oyuna daha hoşgeldiniz. <strong>... <p>Otoparka giren adamİn patronu için araçlarİ kaçİrmasİ... <p>Karargahınızı düşmanların ve canavarların saldırılarından korumanız g... <p>Mübarek 3 aylar olan "Recep,Şaban ve Ramazan" aylarının baş... <p>Penguenler ile sumo görüşleri yapmaya hazır mısınız? "<stro... Tüm dünya takımlarının bulunduğu oyunda bir çok Türk takımlarından birisini s... <p>Drift tutkunluğu ile kıyasıya bir savaş mücadelesi vermeye hazırmısın... <p>İkikisilikoyunlar.net'de mücadele ruhunu yansıtan oyunlar ile dev... <p>Renkli suratlar oyunumuzda elinizden geldiği kadar mouse'unuzu kullana... <p> Merhaba arkadaşlar; bu yarışma bilmemiz gereken dini bilgiler ü... <p>1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bu...