Zombi Kardeşler

Oyun Adı: Zombi Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 194

Puan: 0.00

Ormanda yaşayan zombiler, bir gün mantarlarını kaybeder. Mantarları yeniden bulmak için yola koyulan zombileri onlarca tehlike beklemektedir. Onlara yardımcı olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra ekranın ortasında bulunan ok şeklindeki butonla ilerleyin. Arkasından gelen açıklamaları da aynı butonla geçebilirsiniz. Daha sonra sizden bir bölüm seçmeniz istenecek. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm erişilebilir olacaktır. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"

Koyu yeşil zombi mor mantarları, açık yeşil zombi ise sarı mantarları toplayabilmektedir. Bazı bölümlerde butonlar bulunmaktadır. Bu butonların üstünde durduğunuzda asansörler hareket eder. Ayrıca daha yükseğe zıplayabilmek için arkadaşınızın üstünden ya da kutuların üstünden zıplamanız gerekiyor. Bölümü ne kadar hızlı bitirirseniz o kadar fazla puan alırsınız.

Oyun esnasında ekranın sol üst köşesinde bulunan butonla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Sırasıyla geçerli bölümü yeniden başlatmak ve bir üst menüye geri dönmek için ise ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonları kullanmanız yeterli. En güzel iki kişilik oyunları oynamak istiyorsanız sitemizi tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne ekleyin. İyi eğlenceler...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><strong>1-4</strong> Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen il... <p>Kuran okumanın ilk adımı olan Elifba'yı bu oyun ile sesli ve görs... <p>Klavye ile oynanıyor Anahtarları Topla oyunu, küçük ve şi... Support for Direct Election in Indonesia #DukungPilkadaLangsung <p>Ejderha intikam vuruşu oyunu, 2.versiyonu ile İkikisilikoyunlar.net'de... <p>Yarış tutkunları buraya! İki kişi de oynanabilen yarış oyunlarımıza bir ye... <p>İki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla s... <p><em>Issız bir adada, arkadaşınla birlikte harika bir bovling turnuvasına k... <p><em>Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyo... <p>İki zombi buzulların üzerinde eğlenceli bir mücadeleye tutuşuyor... <p><em>Arkadaşların kar canavarları tarafından donduruldu ve buz kütlele... <p><strong>90</strong>'lı yılların unutulmaz plartform oyunlarından olan ...