Zombi Kardeşler

Oyun Adı: Zombi Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 186

Puan: 0.00

Ormanda yaşayan zombiler, bir gün mantarlarını kaybeder. Mantarları yeniden bulmak için yola koyulan zombileri onlarca tehlike beklemektedir. Onlara yardımcı olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra ekranın ortasında bulunan ok şeklindeki butonla ilerleyin. Arkasından gelen açıklamaları da aynı butonla geçebilirsiniz. Daha sonra sizden bir bölüm seçmeniz istenecek. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm erişilebilir olacaktır. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"

Koyu yeşil zombi mor mantarları, açık yeşil zombi ise sarı mantarları toplayabilmektedir. Bazı bölümlerde butonlar bulunmaktadır. Bu butonların üstünde durduğunuzda asansörler hareket eder. Ayrıca daha yükseğe zıplayabilmek için arkadaşınızın üstünden ya da kutuların üstünden zıplamanız gerekiyor. Bölümü ne kadar hızlı bitirirseniz o kadar fazla puan alırsınız.

Oyun esnasında ekranın sol üst köşesinde bulunan butonla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Sırasıyla geçerli bölümü yeniden başlatmak ve bir üst menüye geri dönmek için ise ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonları kullanmanız yeterli. En güzel iki kişilik oyunları oynamak istiyorsanız sitemizi tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne ekleyin. İyi eğlenceler...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Bu gördüğünüz iki sevimli karakter, aynı bölg... <p>Silahların gücüyle tanışmaya hazır mısınız? Arms of Revenge ile ... <p>Küçük kahramanlar tuzağa düşürülüp es... <p>Ateş,Su,Hava ve toprak gibi elementlerin en az 3 tanesini yanyana getirere... <p>Gerçekten yetenekli bir motorcumusunuz. Yön tuşlarını kullanar... <p>Altın avcısı seri oyunlarından 2.bölümü olan bu oyunda herş... <p>Candy Crush ile karşımıza çıkan şekerlemeleri yok etmeye hazırsanız... <p><strong>Angry Birds</strong> farklı versiyonlarıyla sizlerin karşısına &cc... <p><strong>"Play"</strong> yazısına tıklayarak oyuna başlayınız. Da...  El Bombası Savaşı Oyunu ile arkadaşınızla süper bir Pong deneyimi yaşamaya h... <p>Kale okçuları yepyeni bir serüvende sizlerle birlikte. Oyun y&... <p><em>Dünya genelinde yapılacak olan bir ralli turnuvasına katılmaya ne...