Zombi Kardeşler

Oyun Adı: Zombi Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 221

Puan: 0.00

Ormanda yaşayan zombiler, bir gün mantarlarını kaybeder. Mantarları yeniden bulmak için yola koyulan zombileri onlarca tehlike beklemektedir. Onlara yardımcı olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra ekranın ortasında bulunan ok şeklindeki butonla ilerleyin. Arkasından gelen açıklamaları da aynı butonla geçebilirsiniz. Daha sonra sizden bir bölüm seçmeniz istenecek. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm erişilebilir olacaktır. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"

Koyu yeşil zombi mor mantarları, açık yeşil zombi ise sarı mantarları toplayabilmektedir. Bazı bölümlerde butonlar bulunmaktadır. Bu butonların üstünde durduğunuzda asansörler hareket eder. Ayrıca daha yükseğe zıplayabilmek için arkadaşınızın üstünden ya da kutuların üstünden zıplamanız gerekiyor. Bölümü ne kadar hızlı bitirirseniz o kadar fazla puan alırsınız.

Oyun esnasında ekranın sol üst köşesinde bulunan butonla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Sırasıyla geçerli bölümü yeniden başlatmak ve bir üst menüye geri dönmek için ise ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonları kullanmanız yeterli. En güzel iki kişilik oyunları oynamak istiyorsanız sitemizi tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne ekleyin. İyi eğlenceler...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ünlü çizgi film kahramanları <strong>"Şirinler"... Hack n' Slash with Tower Defense elements and Steampunk Pirates theme! <p>Onlarca Arena, yüzlerce silah ve çeşitli taktiklerin birleştiğ... <p>Uzakdoğu dövüş sanatının müthiş görsellerle birleştiği... <p><em>Heyecan dolu anlar yaşadığınız ve bağımlısı olduğunuz <strong>Harika B... <p>Bu eğlenceli masa tenisi oyununda dilerseniz tek kişilik ya da iki kişilik... <p><em>Muhtemelen daha önce dört kişilik ve tek bir tahta üzer... <p><em>Maceracı Salyangoz Bob'un bitmek bilmeyen merakı, onu yepyeni bir ... <p><em>Aşağı doğru çöken kalın tabakaların üstündesiniz... <p><em>Çok kısa bir sürede popüler flash oyunlar arasındaki ... <p>Geleceğin uçakları ile önünüze çıkan engeller... <p>Bu oyunda iki inek dövüşüyor. Oyun "<strong>O,K,M"...