Zombi Kardeşler

Oyun Adı: Zombi Kardeşler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 228

Puan: 0.00

Ormanda yaşayan zombiler, bir gün mantarlarını kaybeder. Mantarları yeniden bulmak için yola koyulan zombileri onlarca tehlike beklemektedir. Onlara yardımcı olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra ekranın ortasında bulunan ok şeklindeki butonla ilerleyin. Arkasından gelen açıklamaları da aynı butonla geçebilirsiniz. Daha sonra sizden bir bölüm seçmeniz istenecek. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm erişilebilir olacaktır. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"

Koyu yeşil zombi mor mantarları, açık yeşil zombi ise sarı mantarları toplayabilmektedir. Bazı bölümlerde butonlar bulunmaktadır. Bu butonların üstünde durduğunuzda asansörler hareket eder. Ayrıca daha yükseğe zıplayabilmek için arkadaşınızın üstünden ya da kutuların üstünden zıplamanız gerekiyor. Bölümü ne kadar hızlı bitirirseniz o kadar fazla puan alırsınız.

Oyun esnasında ekranın sol üst köşesinde bulunan butonla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Sırasıyla geçerli bölümü yeniden başlatmak ve bir üst menüye geri dönmek için ise ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonları kullanmanız yeterli. En güzel iki kişilik oyunları oynamak istiyorsanız sitemizi tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne ekleyin. İyi eğlenceler...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Küçük sermayelerle başlayıp paranıza para katmak ister mi... <p><em>Hoplaya zıplaya oynayacağınız harika bir oyun, Zıplama Kralı 2 oyunu i... <p>Aksiyon dolu arazi yarışlarına hazır mısınız? Aman, direksiyona iyi hakim ... <p><em>Harika bir turnuvaya katılmaya ne dersin? Tek kişilik oynayarak mü... <p>Savaşçı robotlara altı Ninja Robot daha eklendi. Macera kaldığı yer... <p>Canımızı uzun süre sıkan ünlü kuş "<strong>Flappy"... <p>Go Kart Go Turbo oyunun ikinci bölümü (Nitro) ile yarış kar... <p>Bombacı robotlar oyunu<strong> "Bomberman" </strong>tarzı bir oy... <p>Dünya'nın çeşitli yerlerinden farklı dövüş&ccedi... <p>Dünya şampiyonasını 3 boyutlu yaşamaya hazır mısınız? Dünyanın e... <p>Karşılıklı oynanabilecek güzel oyunlardan birisi daha. Arkadaşınızı k... <p>Kanal D'nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in oyun...