Taş Dövüşleri

Oyun Adı: Taş Dövüşleri

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 209

Puan: 0.00

Zekanızı kullanarak dövüş yapmaya ne dersiniz? Bu oyunda zeka ve dikkat yeteneğiniz, gücünüzden önce gelecek. Amansız mücadelelere hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "CONTINUE" butonuyla ana menüye giriş yapabilirsiniz. Hemen arkasından "PLAY" butonuyla devam edip "TOURNAMENT" butonuna tıklayarak zorlu turnuvalara açılan kapıdan içeri girebilirsiniz. Hemen sonra bir karakter seçmeniz gerekiyor. Sihirbaz, elf, orc ve savaşçıdan oluşan karakter listesinden istediğiniz bir karakteri seçebilirsiniz. Her karakterin farklı özellikleri bulunmaktadır. Size en uygun özellikleri belirleyin ve arkasından özel güçlerinizi de belirleyip "FIGHT" butonuyla oyuna başlayın.

Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Dikey ya da yatay olmak üzere en az 3 adet aynı türden bloğu birleştirebilirseniz o bloğun türünde atak ya da savunma yapabilirsiniz.

Kırmızı Blok: Öfke arttırır. Öfke çubuğunu tamamlayabilirseniz çok güçlü vuruşlar yapabilirsiniz.
Turuncu Blok: Normal vuruşlar yapar.
Mavi Blok: Mana verir.
Mor Blok: Mananızın yettiğince özel vuruşlar yapabilirsiniz.
Pembe Blok: Karşı atak verir.
Yeşil Blok: Sağlığınızı düzeltir.

Oyunla ilgili bazı püf noktaları verelim: Dört blok patlatabilirseniz hamle sırası sizde kalacaktır. Beş blok patlatabilirseniz hem hamle sırası sizde kalacak hem de bir bomba patlatıp çevrede bulunan 9 bloğu ortadan kaldırabileceksiniz.

Oyun esnasında ekranın altında bulunan butonlarla menüde seçtiğiniz özel güçleri kullanabilirsiniz. Oyunu duraklatmak ya da ana menüye geri dönmek için ekranın üstünde bulunan "MENU" butonunu kullanmanız yeterli. Süreniz bitmeden hamle yapmazsanız sıra rakip oyuncuya geçecektir. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Buz ve ates oldukca guzel grafiklere sahip eglenceli bir platform oyunu. O... <p><em>Ünlü futbol oyuncuları şimdi bir zeka oyunundalar. Drogba, R... <p>Mouse ile Oynanıyor. Geçen Sene vizyona giren 2012 sinema filminin ... <p>Oyun bildiğimiz klasik satranç oyunudur. Oyun fare ile oynanmaktadı... <p>Klaveye Yön tuŞlarİ ile hareket ediyoruz. Oyunumuzda arabamİzla birli... <p>Eski çağın efsanevi savaşçıları yerlerini aldılar. Arkadaşın...  Tehlikeli Platform Oyunu ile harika bir 2 kişilik oyun deneyimi yaşamaya haz... <p>İki boyutlu sıradışı bir zeka ve macera oyunu ile sizlerleyiz. Oyunumuza t... <p><em>3 boyutlu piksel tarzında süper bir aksiyon oyunu, Zono Patlaması... <p><em>Çok kısa bir sürede popüler flash oyunlar arasındaki ... <p><strong>Cartoon Network</strong>'ün 3 şaşkın karakteri bir araya ... <p>Birbirinden farklı birçok çevrimiçi oyun sunucusu bul...