Taş Dövüşleri

Oyun Adı: Taş Dövüşleri

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 226

Puan: 0.00

Zekanızı kullanarak dövüş yapmaya ne dersiniz? Bu oyunda zeka ve dikkat yeteneğiniz, gücünüzden önce gelecek. Amansız mücadelelere hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "CONTINUE" butonuyla ana menüye giriş yapabilirsiniz. Hemen arkasından "PLAY" butonuyla devam edip "TOURNAMENT" butonuna tıklayarak zorlu turnuvalara açılan kapıdan içeri girebilirsiniz. Hemen sonra bir karakter seçmeniz gerekiyor. Sihirbaz, elf, orc ve savaşçıdan oluşan karakter listesinden istediğiniz bir karakteri seçebilirsiniz. Her karakterin farklı özellikleri bulunmaktadır. Size en uygun özellikleri belirleyin ve arkasından özel güçlerinizi de belirleyip "FIGHT" butonuyla oyuna başlayın.

Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Dikey ya da yatay olmak üzere en az 3 adet aynı türden bloğu birleştirebilirseniz o bloğun türünde atak ya da savunma yapabilirsiniz.

Kırmızı Blok: Öfke arttırır. Öfke çubuğunu tamamlayabilirseniz çok güçlü vuruşlar yapabilirsiniz.
Turuncu Blok: Normal vuruşlar yapar.
Mavi Blok: Mana verir.
Mor Blok: Mananızın yettiğince özel vuruşlar yapabilirsiniz.
Pembe Blok: Karşı atak verir.
Yeşil Blok: Sağlığınızı düzeltir.

Oyunla ilgili bazı püf noktaları verelim: Dört blok patlatabilirseniz hamle sırası sizde kalacaktır. Beş blok patlatabilirseniz hem hamle sırası sizde kalacak hem de bir bomba patlatıp çevrede bulunan 9 bloğu ortadan kaldırabileceksiniz.

Oyun esnasında ekranın altında bulunan butonlarla menüde seçtiğiniz özel güçleri kullanabilirsiniz. Oyunu duraklatmak ya da ana menüye geri dönmek için ekranın üstünde bulunan "MENU" butonunu kullanmanız yeterli. Süreniz bitmeden hamle yapmazsanız sıra rakip oyuncuya geçecektir. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Köstebek avı oyunumuzda ister tek ister iki kişi ile oynayarak kö... <p>Oyunumuz zeka ve strateji oyunlarının bir karışımı niteliğinde. Arkadaşını... <p>60 saniye oyunu</p> <p>Oldukça zeka gerektiren Puru Puru oyununda şansınızın yaver gitmesi...             Mutlu Fareler adlı oyunda arkadaşınızla ile birlikte... <p>Karakterinizi belirleyin, silahınızı seçin ve arenada maceraya hazı... <p>Rengarenk oyuncular ile karşı tarafın potasına Basket atmaya çalışı... <p>Sinemalarİ kasİp kavuran Ice Age 3 Dawn of The Dinosaurs orjinal isimli fi... <p><em>Toplar voleybol oynuyor. Nasıl mı? Sahanın bir yarısında sen olacaksın... <p>Masa Hokeyi oyunumuzda hokey tahtasındaki topu kaleye sokmaya çalış... <p><strong>Tam dört kişinin aynı anda futbol oynayabildiği harika bir oy... <p>İkikisilikoyunlar.net'de mücadele ruhunu yansıtan oyunlar ile dev...