Taş Dövüşleri

Oyun Adı: Taş Dövüşleri

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 194

Puan: 0.00

Zekanızı kullanarak dövüş yapmaya ne dersiniz? Bu oyunda zeka ve dikkat yeteneğiniz, gücünüzden önce gelecek. Amansız mücadelelere hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "CONTINUE" butonuyla ana menüye giriş yapabilirsiniz. Hemen arkasından "PLAY" butonuyla devam edip "TOURNAMENT" butonuna tıklayarak zorlu turnuvalara açılan kapıdan içeri girebilirsiniz. Hemen sonra bir karakter seçmeniz gerekiyor. Sihirbaz, elf, orc ve savaşçıdan oluşan karakter listesinden istediğiniz bir karakteri seçebilirsiniz. Her karakterin farklı özellikleri bulunmaktadır. Size en uygun özellikleri belirleyin ve arkasından özel güçlerinizi de belirleyip "FIGHT" butonuyla oyuna başlayın.

Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Dikey ya da yatay olmak üzere en az 3 adet aynı türden bloğu birleştirebilirseniz o bloğun türünde atak ya da savunma yapabilirsiniz.

Kırmızı Blok: Öfke arttırır. Öfke çubuğunu tamamlayabilirseniz çok güçlü vuruşlar yapabilirsiniz.
Turuncu Blok: Normal vuruşlar yapar.
Mavi Blok: Mana verir.
Mor Blok: Mananızın yettiğince özel vuruşlar yapabilirsiniz.
Pembe Blok: Karşı atak verir.
Yeşil Blok: Sağlığınızı düzeltir.

Oyunla ilgili bazı püf noktaları verelim: Dört blok patlatabilirseniz hamle sırası sizde kalacaktır. Beş blok patlatabilirseniz hem hamle sırası sizde kalacak hem de bir bomba patlatıp çevrede bulunan 9 bloğu ortadan kaldırabileceksiniz.

Oyun esnasında ekranın altında bulunan butonlarla menüde seçtiğiniz özel güçleri kullanabilirsiniz. Oyunu duraklatmak ya da ana menüye geri dönmek için ekranın üstünde bulunan "MENU" butonunu kullanmanız yeterli. Süreniz bitmeden hamle yapmazsanız sıra rakip oyuncuya geçecektir. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunu <strong>2 Kişilik</strong> oynamak için "<strong>Local M... <p>Kıran kırana bir mücadeleye var mısınız? Oyuna "<strong>Play</st... <p><strong>90</strong>'lı yılların unutulmaz plartform oyunlarından olan ... <p>Küçükken tahta üzerine çiviler çakarak... <p><em>Sünger Bob, Patrick, Squidward ve Sandy</em> muhteşem bir oyun ic... <p>Köstebek avı oyunumuzda ister tek ister iki kişi ile oynayarak kö... <p><strong>Oyun içinde oyun, aksiyon içinde aksiyon...</strong>... <p>Candy Crush ile karşımıza çıkan şekerlemeleri yok etmeye hazırsanız... <p><em>Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyo... <p>Bu eğlenceli beceri oyununda tüm gün boyunca küç&uum... <p>Belirli bir alan içinde karşılıklı dövüşler yapabileceğin...