Şapkadan Vur

Oyun Adı: Şapkadan Vur

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 25 Kasım 2014

oynadınız: 204

Puan: 0.00

Beceri ve zeka oyunu sevenler bu oyun tam size göre. Şapkadan Vur oyununda oyun içerisinde bulunan kutu suratların başlarında bulunan şapkaları isabetli atışlar yaparak düşürmeye çalışacağız. Ama dikkatli atışlar yapmalıyız. Çünkü kutuları değil sadece şapkaları vurmalıyız. Oldukça eğlenceli ve zevkli olan oyun bölümler ilerledikçe daha da güzel bir oyun haline geliyor. Kutuların sayısı, ve düzenekler değişiyor ve oyun zorlaşıyor. Şapkadan Vur oyununu FARE ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Modern War is here! In the form of a air fighter simulation. Pilot a jet and ... <p>Zamanında yunusları büyütüp onlara iyi bakan ve şimdi yaşla... Drop knifes to hit the rolling pumpkins <p>Kasabayı kötülere karşı korumakla görevlendirilen şerife ya... It's a frenzy of popcorn at the cinema in this precision shooting game. Flick... Düşmanlar hayatta!

Hitsitck oyununun amacı düşmanları yok etmektir. Hitsti... You were attack by Imperial TIE-Fighter. Click to fire and destroy them as ma... <p>Ölüm tuzağı oyunumuzda hapishaneden kaçmaya çalışa... If you have been looking for a Sniper simulation game? Then it has arrived! P... <p>Nişancı penguen oyunumuzun 3. serisinde zombilere karşı mücadele ediy... Kendinizi gizlemek ve hedefleri öldürmek için gizli modu kullanın.

Kendini... Shoot the alien from within your spacecraft