Özgürlük Kulesi 2

Oyun Adı: Özgürlük Kulesi 2

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 25 Kasım 2014

oynadınız: 208

Puan: 0.00

Özgürlük kulesi oyunumuzun 2. serisinde özgürlüğünüzü artık düşmanlarınıza duyurmalısınız. Mouse'unuzla üzerinize saldıran düşman askerlerine ve araçlarına nişan alarak ateş etmelisiniz. Q,W,E tuşları ile açılan özel silahlar ve askerleri kullanabilir ve 1,2,3,4 tuşları ile silah değişikliği yapabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunumuzda alevler içerisindeki oka yön ve güç aya... Düşmanlar hayatta!

Hitsitck oyununun amacı düşmanları yok etmektir. Hitsti... It's a frenzy of popcorn at the cinema in this precision shooting game. Flick... <p>Savaş oyunu ve özellikle de nişan oyunu sevenler için güz... <p>Savaşçı Yumurtalar oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. O... Nobody likes clowns, so do what should have been don long-long time ago.  Korsanları Yağmala Oyunu ile büyük bir serüven sizleri bekliyor! Korsan gemi... Shoot the Beans as soon as they appear on screen Drop knifes to hit the rolling pumpkins Kanlı bir saldırı için hazır olun!

Etkileşimli seviyeleri ile yoğun bir sh... <p>Vahşi batının kovboyları ile ölümüne düello yapmaya ha... V-Force is a simpel vertical shooter game