Trapped Ball Oksit

Oyun Adı: Trapped Ball Oksit

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 192

Puan: 0.00

Tuzaklarla ve bulmacalarla dolu bir labirentte çıkışa ulaşmak için mücadele verdiğiniz, "Trapped Ball Oksit" oyununa başlamak için "Play" butonuna  tıklayınız. Eğer oyunu tek kişilik modda oynamak istiyorsanız; "1 PLAYER" bölümünden devam ediniz. Tek kişilik bölümde "15" zorlu level sizi bekliyor olacak.

Oyunumuzu 2 kişilik modda açmak için ise "2 PLAYER" butonuna tıklayınız. 2 Kişilik modda ekran ikiye bölünecek ve sağ-sol kısımlarda aynı bölümlerde arkadaşınız ile mücadele edebileceksiniz. Bölümlerde çıkışa ilk ulaşan puanları toplayacaktır. Bölümler ilerledikçe bölüm puanlarıda yükselmektedir.

Oyun Kontrolleri:

1.Oyuncu: "W,A,S,D" tuşları ile topu yönlendirmektedir.

2.Oyuncu: "Ok Tuşları" ile topu yönlendirmektedir.

Bölüm bitişlerinde hızlı geçişler için "Boşluk" tuşuna tıklayınız. "Options" bölümünden oyun müziklerini ve efektlerini açıp-kapatabilirsiniz. Tüm oyunculara iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Efsane oyun tetrisle tekrar buluşmaya ne dersiniz? Üstelik tek kişili... <p>Oyunumuz atarilerde oynadığımız efsanevi Süper Mario oyunu. Oyuna baş... <p>Süper ötesi strateji oyunu ikinci bölümü ile deva... <p><em>Harika bir turnuvaya katılmaya ne dersin? Tek kişilik oynayarak mü... <p>Genelde çizgi romanlarda ve çizgi dizilerde gördüğ... <p>Ayakkabı Savaşları oyunumuz boyut olarak biraz büyük; bu yü... <p>Belirli bir alan içinde karşılıklı dövüşler yapabileceğin... <p>Canımızı uzun süre sıkan ünlü kuş "<strong>Flappy"... <p><em>Taş devri zamanında yaşayan kahramanımızın aklına, tekerleği görd... <p>Nick tarafından yayınlanmış oyunda ilginç karakterler ringe ç... <p>Küçük Dövüşçü oyununda arkadaşınızl... <p>Oyunumuzda iki avare uzay roketi kullanıyor. Amaçları göky&uum...