Trapped Ball Oksit

Oyun Adı: Trapped Ball Oksit

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 218

Puan: 0.00

Tuzaklarla ve bulmacalarla dolu bir labirentte çıkışa ulaşmak için mücadele verdiğiniz, "Trapped Ball Oksit" oyununa başlamak için "Play" butonuna  tıklayınız. Eğer oyunu tek kişilik modda oynamak istiyorsanız; "1 PLAYER" bölümünden devam ediniz. Tek kişilik bölümde "15" zorlu level sizi bekliyor olacak.

Oyunumuzu 2 kişilik modda açmak için ise "2 PLAYER" butonuna tıklayınız. 2 Kişilik modda ekran ikiye bölünecek ve sağ-sol kısımlarda aynı bölümlerde arkadaşınız ile mücadele edebileceksiniz. Bölümlerde çıkışa ilk ulaşan puanları toplayacaktır. Bölümler ilerledikçe bölüm puanlarıda yükselmektedir.

Oyun Kontrolleri:

1.Oyuncu: "W,A,S,D" tuşları ile topu yönlendirmektedir.

2.Oyuncu: "Ok Tuşları" ile topu yönlendirmektedir.

Bölüm bitişlerinde hızlı geçişler için "Boşluk" tuşuna tıklayınız. "Options" bölümünden oyun müziklerini ve efektlerini açıp-kapatabilirsiniz. Tüm oyunculara iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İster tek başına bilgisayara karşı oyna istersen arkadaşınla karşılıklı oy... <p><strong> Alim Çocuk Bilgi Yarışması</strong> oyununa hoşgeldin... <p>Atarilerinizde zevkle oynadığınız klasik <strong>Bomberman</strong> oyun t... <p>Oyunda aynı renkteki toplardan iki tane bulunuyor. Size düşen gö... <p>Her tür zemin üzerinde gidebilen tek araç olarak bilinen ... <p>Karşı karşıya gelmiş iki sinirli kedi ikisi de kavgaya hazır. Arkadaşınla ...  Tehlikeli Platform Oyunu ile harika bir 2 kişilik oyun deneyimi yaşamaya haz... <p>Eşleştirme oyunları içerisinde serisi olan ve çok beğenilen ... <p>Plajda çift kişilik te oynayabileceğiniz bir voleybol oyunu. Ancak ... <p><em>Harika bir turnuvaya katılmaya ne dersin? Tek kişilik oynayarak mü... <p><em>Bu futbol turnuvasına başlamadan önce, turnuva hakkında biraz bil... <p>Küçükken tahta üzerine çiviler çakarak...