Trapped Ball Oksit

Oyun Adı: Trapped Ball Oksit

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 186

Puan: 0.00

Tuzaklarla ve bulmacalarla dolu bir labirentte çıkışa ulaşmak için mücadele verdiğiniz, "Trapped Ball Oksit" oyununa başlamak için "Play" butonuna  tıklayınız. Eğer oyunu tek kişilik modda oynamak istiyorsanız; "1 PLAYER" bölümünden devam ediniz. Tek kişilik bölümde "15" zorlu level sizi bekliyor olacak.

Oyunumuzu 2 kişilik modda açmak için ise "2 PLAYER" butonuna tıklayınız. 2 Kişilik modda ekran ikiye bölünecek ve sağ-sol kısımlarda aynı bölümlerde arkadaşınız ile mücadele edebileceksiniz. Bölümlerde çıkışa ilk ulaşan puanları toplayacaktır. Bölümler ilerledikçe bölüm puanlarıda yükselmektedir.

Oyun Kontrolleri:

1.Oyuncu: "W,A,S,D" tuşları ile topu yönlendirmektedir.

2.Oyuncu: "Ok Tuşları" ile topu yönlendirmektedir.

Bölüm bitişlerinde hızlı geçişler için "Boşluk" tuşuna tıklayınız. "Options" bölümünden oyun müziklerini ve efektlerini açıp-kapatabilirsiniz. Tüm oyunculara iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sıradışı bir bowling heyecanı ile sizlerleyiz. Bu kez bir bowling salonu d... <p>İşte size hem eğlenceli hem de zeka geliştirici güzel bir oyun daha..... <p>Play tusuna basarak oyuna basliyorsunuz ondan once kimlerin kimlerle cift ... <p>Hep kolay isler mi yapacaksiniz :) Bircok dukkan isletme oyunundan sonra b... <p>Mouse ve Yön Tuşları ile oynanıyor. Altına hücum oyununda &... <p>Ateş ve su oyunun yepyeni versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu böl&u... <p>İlk oyunumuzda; New York'ta yaptığımız temiz yıkım işinden sonra, ekib... <p>Şimdi stratejik hamleler yapma zamanı diyorsanız eğer; doğru oyunu se&cced... <p>Turuncu pantolonlu çöp adam yepyeni bir maceraya daha ç... <p><strong>Angry Birds</strong> farklı versiyonlarıyla sizlerin karşısına &cc... <p>Ünlü çizgi film kahramanları <strong>"Şirinler"...