Trapped Ball Oksit

Oyun Adı: Trapped Ball Oksit

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 207

Puan: 0.00

Tuzaklarla ve bulmacalarla dolu bir labirentte çıkışa ulaşmak için mücadele verdiğiniz, "Trapped Ball Oksit" oyununa başlamak için "Play" butonuna  tıklayınız. Eğer oyunu tek kişilik modda oynamak istiyorsanız; "1 PLAYER" bölümünden devam ediniz. Tek kişilik bölümde "15" zorlu level sizi bekliyor olacak.

Oyunumuzu 2 kişilik modda açmak için ise "2 PLAYER" butonuna tıklayınız. 2 Kişilik modda ekran ikiye bölünecek ve sağ-sol kısımlarda aynı bölümlerde arkadaşınız ile mücadele edebileceksiniz. Bölümlerde çıkışa ilk ulaşan puanları toplayacaktır. Bölümler ilerledikçe bölüm puanlarıda yükselmektedir.

Oyun Kontrolleri:

1.Oyuncu: "W,A,S,D" tuşları ile topu yönlendirmektedir.

2.Oyuncu: "Ok Tuşları" ile topu yönlendirmektedir.

Bölüm bitişlerinde hızlı geçişler için "Boşluk" tuşuna tıklayınız. "Options" bölümünden oyun müziklerini ve efektlerini açıp-kapatabilirsiniz. Tüm oyunculara iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Balon Voleybolu oyununu dilerseniz tek kişi dilerseniz iki kişi oynayabili... <p>Kaktüs Adam'ın macerası 2.oyunla tekrar başlıyor ve aynı heyecan ... <p>New Game yazısına tıklayın. Ping pong topuna vurmak için aşağı ve y... <p>İki çöp adam dövüşmeye hazır ve kılıçlarını &... <p>Oyun ekranında ilk olarak "<strong>Setup</strong>" bölü... <p>Köstebek avı oyunumuzda ister tek ister iki kişi ile oynayarak kö... <p>Bebek mario oyununda yapmanız gereken yön tuşları yardımı ile altınla... <p>t'de aksiyon dolu oyunlardan yorulup, dinlenmeye ihtiyaç duyuyo... <p><em>Uzay mekiğinle bir uzay boşluğuna sürüklendin ve gör&uu... <p>Ok At ve Kurtar serisinin ilkiyle beğenileri üstüne toplayan, ad... <p>Hep kolay isler mi yapacaksiniz :) Bircok dukkan isletme oyunundan sonra b... <p>Zorlu Komando Görevi oyunu ile muhteşem bir macera başlamamak üz...