Trapped Ball Oksit

Oyun Adı: Trapped Ball Oksit

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 181

Puan: 0.00

Tuzaklarla ve bulmacalarla dolu bir labirentte çıkışa ulaşmak için mücadele verdiğiniz, "Trapped Ball Oksit" oyununa başlamak için "Play" butonuna  tıklayınız. Eğer oyunu tek kişilik modda oynamak istiyorsanız; "1 PLAYER" bölümünden devam ediniz. Tek kişilik bölümde "15" zorlu level sizi bekliyor olacak.

Oyunumuzu 2 kişilik modda açmak için ise "2 PLAYER" butonuna tıklayınız. 2 Kişilik modda ekran ikiye bölünecek ve sağ-sol kısımlarda aynı bölümlerde arkadaşınız ile mücadele edebileceksiniz. Bölümlerde çıkışa ilk ulaşan puanları toplayacaktır. Bölümler ilerledikçe bölüm puanlarıda yükselmektedir.

Oyun Kontrolleri:

1.Oyuncu: "W,A,S,D" tuşları ile topu yönlendirmektedir.

2.Oyuncu: "Ok Tuşları" ile topu yönlendirmektedir.

Bölüm bitişlerinde hızlı geçişler için "Boşluk" tuşuna tıklayınız. "Options" bölümünden oyun müziklerini ve efektlerini açıp-kapatabilirsiniz. Tüm oyunculara iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Tüm oyun severlerimizi namaz kılma oyununa davet ediyoruz. Kahramanım... <p>İki çöp adam dövüşmeye hazır ve kılıçlarını &... <p>Küçükken tahta üzerine çiviler çakarak... <p>Ninja kedini seç ve arkadaşın ile mücadele etmeye başla. 1.oyu... <p>"<strong>Ok</strong>" serisi oyunlarımıza yeni bir oyunla devam ... <p>Oyun bildiğimiz çizgi adma dövüşleridir. Oyunda ço... <p>Genelde çizgi romanlarda ve çizgi dizilerde gördüğ... <p><em>Madenci Kardeşler, oldukça iyi miktarda maden barındıran bir da... <p>Altİn madeni iŞlet, California'lİ bu ailenin mesleği altİn madenciliği... <p><strong>4</strong> Kişiye kadar oynanabilen bu oyunda diğer fillerin ö... <p>Yarış tutkunları için oldukça farklı bir oyunla karşınızdayı...