Trapped Ball Oksit

Oyun Adı: Trapped Ball Oksit

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 239

Puan: 0.00

Tuzaklarla ve bulmacalarla dolu bir labirentte çıkışa ulaşmak için mücadele verdiğiniz, "Trapped Ball Oksit" oyununa başlamak için "Play" butonuna  tıklayınız. Eğer oyunu tek kişilik modda oynamak istiyorsanız; "1 PLAYER" bölümünden devam ediniz. Tek kişilik bölümde "15" zorlu level sizi bekliyor olacak.

Oyunumuzu 2 kişilik modda açmak için ise "2 PLAYER" butonuna tıklayınız. 2 Kişilik modda ekran ikiye bölünecek ve sağ-sol kısımlarda aynı bölümlerde arkadaşınız ile mücadele edebileceksiniz. Bölümlerde çıkışa ilk ulaşan puanları toplayacaktır. Bölümler ilerledikçe bölüm puanlarıda yükselmektedir.

Oyun Kontrolleri:

1.Oyuncu: "W,A,S,D" tuşları ile topu yönlendirmektedir.

2.Oyuncu: "Ok Tuşları" ile topu yönlendirmektedir.

Bölüm bitişlerinde hızlı geçişler için "Boşluk" tuşuna tıklayınız. "Options" bölümünden oyun müziklerini ve efektlerini açıp-kapatabilirsiniz. Tüm oyunculara iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Renkli Jöleler oyunumuzun yeni olan 3. serisinde aynı nesneleri yok e... <p><strong>90</strong>'lı yılların unutulmaz plartform oyunlarından olan ... <p>Oyundaki görüntü kamera ile kaydedilmiş gerçek g&oum... <p>Bu eğlenceli masa tenisi oyununda dilerseniz tek kişilik ya da iki kişilik... <p>Mobil platformlarda ortalığı kasıp kavuran <strong>2048</strong>'in <s... <p><em>Direksiyonun başına geç ve son derece çekişmeli bir ma&c... <p>Oyunumuz zeka ve strateji oyunlarının bir karışımı niteliğinde. Arkadaşını... <p>Solda karışık halde verilen Ezan sözlerini sağdaki satırlara doğru bi... <p>Yılbaşında noel baba ve kardanadam kavgaya tutuşmuş durumda, bu kavganın g... <p>Atarilerinizde zevkle oynadığınız klasik <strong>Bomberman</strong> oyun t... <p>Super Mario efsanesi tüm hızıyla devam ediyor. Her zaman olduğu gibi ... <p>Nick tarafından yayınlanmış oyunda ilginç karakterler ringe ç...