Gerçek Bilardo 2

Oyun Adı: Gerçek Bilardo 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 232

Puan: 0.00

Bilardo tutkunları buraya! Hem 8 top (Amerikan bilardosu) hem de düz bilardo seçenekleriyle size harika bir oyun sunuyoruz. Üstelik sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınıza karşı ya da kendi başınıza da oynayabilirsiniz. Hazırsanız, başlayalım.

Oyun açıldıktan sonra oynamak istediğiniz bilardo türünün altındaki oyuncu seçeneklerinden birine tıklayın. Oyun, sadece "MOUSE" ile oynanmaktadır. Hedefinizi belirleyin ve sol tuşa basılı tutun. Ne kadar çok basılı tutarsanız o kadar hızlı atış gerçekleştirirsiniz.

Atılan topları, ekranın altındaki göstergelerden takip edebilirsiniz. Oyun esnasında çıkmak isterseniz alt tarafta bulunan "MENU" butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. Unutmayın, bilardo bir spor türüdür. Amacından saptırılmadığı zamanlarda eğitici ve geliştirici özelliği vardır. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><strong>Oyun içinde oyun, aksiyon içinde aksiyon...</strong>... <p><em>Salyangoz Bob, bir gün ormanda giderken bir poster görü... <p>Ortaçağın en kötü zamanlarında köyümüz&uum... <p>Oyun Çinliler tarafından bulunan Çin damasının 2 kişilik ver... <p>Sıradışı bir zeka ve beceri oyunu daha sizlerle. Oyunun amacı çubuk... <p>Canavar Komyonların Rally yaptığı bu oyunumuzda aracınızı seçerek y... <p>Hırsız kardeşler oyunumuzda hırsızlıktan dolayı hapishaneye giren kardeşle... <p>Kuran okumanın ilk adımı olan Elifba'yı bu oyun ile sesli ve görs... <p>Kedilerin başı yine belaya giriyor, ortalık karışıyor! Kedilerin Güc&... <p>Şimdi stratejik hamleler yapma zamanı diyorsanız eğer; doğru oyunu se&cced... <p>Günün stresinin atmak için güzel bir boks oyunu. İst...