Gerçek Bilardo 2

Oyun Adı: Gerçek Bilardo 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 274

Puan: 0.00

Bilardo tutkunları buraya! Hem 8 top (Amerikan bilardosu) hem de düz bilardo seçenekleriyle size harika bir oyun sunuyoruz. Üstelik sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınıza karşı ya da kendi başınıza da oynayabilirsiniz. Hazırsanız, başlayalım.

Oyun açıldıktan sonra oynamak istediğiniz bilardo türünün altındaki oyuncu seçeneklerinden birine tıklayın. Oyun, sadece "MOUSE" ile oynanmaktadır. Hedefinizi belirleyin ve sol tuşa basılı tutun. Ne kadar çok basılı tutarsanız o kadar hızlı atış gerçekleştirirsiniz.

Atılan topları, ekranın altındaki göstergelerden takip edebilirsiniz. Oyun esnasında çıkmak isterseniz alt tarafta bulunan "MENU" butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. Unutmayın, bilardo bir spor türüdür. Amacından saptırılmadığı zamanlarda eğitici ve geliştirici özelliği vardır. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Birbirinden güzel bölümleri ile, dört kişiliğe kad... <p>Masa çekmece oyunumuzda Bir veya İki kişilik oyun modlarından birin... <p><em>Dünya genelinde yapılacak olan bir ralli turnuvasına katılmaya ne... <p><em>Daha önceki bölümde dedesinin doğum günün&uum... <p>Şeker yağmuru oyunumuzda aynı renkten ve türden olan şekerlerin en az... <p>Oyun Çinliler tarafından bulunan Çin damasının 2 kişilik ver... <p>Oyunda kablolu internet veya ADSL şirketlerinden birisini seçiyorsu... <p>Lunaparklarda heyecanla bindiğimiz roller coasterlar her zaman güvenl... <p>Yılan oyunu, çok eskilerden kalan efsanevi oyunlardan biridir. Oyun... <p>İlk defa Nintendo tarafından <strong>1985</strong>'te piyasaya sü...