Gerçek Bilardo 2

Oyun Adı: Gerçek Bilardo 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 223

Puan: 0.00

Bilardo tutkunları buraya! Hem 8 top (Amerikan bilardosu) hem de düz bilardo seçenekleriyle size harika bir oyun sunuyoruz. Üstelik sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınıza karşı ya da kendi başınıza da oynayabilirsiniz. Hazırsanız, başlayalım.

Oyun açıldıktan sonra oynamak istediğiniz bilardo türünün altındaki oyuncu seçeneklerinden birine tıklayın. Oyun, sadece "MOUSE" ile oynanmaktadır. Hedefinizi belirleyin ve sol tuşa basılı tutun. Ne kadar çok basılı tutarsanız o kadar hızlı atış gerçekleştirirsiniz.

Atılan topları, ekranın altındaki göstergelerden takip edebilirsiniz. Oyun esnasında çıkmak isterseniz alt tarafta bulunan "MENU" butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. Unutmayın, bilardo bir spor türüdür. Amacından saptırılmadığı zamanlarda eğitici ve geliştirici özelliği vardır. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Support for Direct Election in Indonesia #DukungPilkadaLangsung <p><em>Süper dövüşçü <strong>Shi </strong>ile muht... <p>Koca kafalı sevimli kahramanlarımızın güzel bir spor oyunu ile yine k... Play as either a boy or girl character. Own a collection of pet monsters, and... <p>Uzakdoğu esintileri içeren bu oyunda stratejik bir dövüş&... <p><em>Dino Meat Hunt Extra adlı oyunumuzla iki kişilik yepyeni bir macera da... <p>Araba tutkunlarına en güzel yarış oyunlarını sunmaya devam ediyoruz. ... <p>Kahramanımız <strong>Dora</strong>, tüm canlılara karşı gösterdi... <p>Köstebek avı oyunumuzda ister tek ister iki kişi ile oynayarak kö... <p>Oyunumuzda Sumo'lar güreşmektedirler. Yine bilgisayara karşı ve r... <p>Daha önceki bölümde küçük kardeş Simon'... <p>İlerlemeli atış oyunları sevenler için çok ilginç bir...