Gerçek Bilardo 2

Oyun Adı: Gerçek Bilardo 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 267

Puan: 0.00

Bilardo tutkunları buraya! Hem 8 top (Amerikan bilardosu) hem de düz bilardo seçenekleriyle size harika bir oyun sunuyoruz. Üstelik sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınıza karşı ya da kendi başınıza da oynayabilirsiniz. Hazırsanız, başlayalım.

Oyun açıldıktan sonra oynamak istediğiniz bilardo türünün altındaki oyuncu seçeneklerinden birine tıklayın. Oyun, sadece "MOUSE" ile oynanmaktadır. Hedefinizi belirleyin ve sol tuşa basılı tutun. Ne kadar çok basılı tutarsanız o kadar hızlı atış gerçekleştirirsiniz.

Atılan topları, ekranın altındaki göstergelerden takip edebilirsiniz. Oyun esnasında çıkmak isterseniz alt tarafta bulunan "MENU" butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. Unutmayın, bilardo bir spor türüdür. Amacından saptırılmadığı zamanlarda eğitici ve geliştirici özelliği vardır. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İki kişi zevkle oynayabileceğiniz güzel bir aksiyon-dövüş o... <p>Go Kart Go Turbo oyunun ikinci bölümü (Nitro) ile yarış kar... <p>Gelişen tıpla birlikte birçok hastalık ve soruna tedavi yolu ü... <p>Dünya'nın çeşitli bölgelerinden <strong>5 usta dö... <p>İki çöp adam dövüşmeye hazır ve kılıçlarını &... <p>Bu oyunda zaman zaman buz olup düşmanları dondurmakta; zaman zaman da... <p>Oyunu bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya kendi tasarladığınız bir ... <p>Boya savaşlarına katılmak için geri sayım başladı. Dilerseniz tek b...  Dinozorlar Et Peşinde 2 Oyunu ile arkadaşınızla harika zaman geçirebileceğin... <p><em>Bu harika haber bir kişilikten dört kişiliğe kadar oynanabilen oy... <p>Etrafınızda dolaşan canavarları arkadaşınız ile iş birliği yaparak kutular... <p><strong>Angry Birds</strong> farklı versiyonlarıyla sizlerin karşısına &cc...