Gerçek Bilardo 2

Oyun Adı: Gerçek Bilardo 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 251

Puan: 0.00

Bilardo tutkunları buraya! Hem 8 top (Amerikan bilardosu) hem de düz bilardo seçenekleriyle size harika bir oyun sunuyoruz. Üstelik sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınıza karşı ya da kendi başınıza da oynayabilirsiniz. Hazırsanız, başlayalım.

Oyun açıldıktan sonra oynamak istediğiniz bilardo türünün altındaki oyuncu seçeneklerinden birine tıklayın. Oyun, sadece "MOUSE" ile oynanmaktadır. Hedefinizi belirleyin ve sol tuşa basılı tutun. Ne kadar çok basılı tutarsanız o kadar hızlı atış gerçekleştirirsiniz.

Atılan topları, ekranın altındaki göstergelerden takip edebilirsiniz. Oyun esnasında çıkmak isterseniz alt tarafta bulunan "MENU" butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. Unutmayın, bilardo bir spor türüdür. Amacından saptırılmadığı zamanlarda eğitici ve geliştirici özelliği vardır. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Bu 3D yarış oyununda; online oynama, iki kişilik oynama seçenek... <p>Arkadaşın ile beraber karşılıklı meydan okuyabileceğin bir oyuna ne dersin... <p>Noel Baba Çıldırdı ile şimdi muhteşem bir macera başlamak üzer... <p>En son 2.3 seride bıraktığımız <strong>Yanloong</strong> efsanesi yeni oyu... <p>Solda karışık halde verilen Ezan sözlerini sağdaki satırlara doğru bi... <p>İkinci Dünya Savaşı'nda nazi askerlerine karşı tek başına mü... <p>Oldukça zeka gerektiren Puru Puru oyununda şansınızın yaver gitmesi... <p>Elmas koruyucusu oyunumuzu ister misafir olarak isterseniz bir hesap oluşt... <p>Uzaydaki gezegenleri ele geçirmiş kedileri durdurmak için ka... <p><em>Muhtemelen daha önce dört kişilik ve tek bir tahta üzer... <p><em>Birbirinden farklı yaratıklar, yaşadığın dünyaya saldırdı. Bu yar... <p>Uzakdoğu dövüş sanatının müthiş görsellerle birleştiği...