Gerçek Bilardo 2

Oyun Adı: Gerçek Bilardo 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 241

Puan: 0.00

Bilardo tutkunları buraya! Hem 8 top (Amerikan bilardosu) hem de düz bilardo seçenekleriyle size harika bir oyun sunuyoruz. Üstelik sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınıza karşı ya da kendi başınıza da oynayabilirsiniz. Hazırsanız, başlayalım.

Oyun açıldıktan sonra oynamak istediğiniz bilardo türünün altındaki oyuncu seçeneklerinden birine tıklayın. Oyun, sadece "MOUSE" ile oynanmaktadır. Hedefinizi belirleyin ve sol tuşa basılı tutun. Ne kadar çok basılı tutarsanız o kadar hızlı atış gerçekleştirirsiniz.

Atılan topları, ekranın altındaki göstergelerden takip edebilirsiniz. Oyun esnasında çıkmak isterseniz alt tarafta bulunan "MENU" butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. Unutmayın, bilardo bir spor türüdür. Amacından saptırılmadığı zamanlarda eğitici ve geliştirici özelliği vardır. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yılan oyunu, çok eskilerden kalan efsanevi oyunlardan biridir. Oyun... <p>Arado japonca hazirlanmis olmasina ragmen zevkle oynanabilecek bir dovus o... <p>Geleceğin uçakları ile önünüze çıkan engeller... <p><em>Son derece çekişmeli iki kişilik harika bir oyun oynamaya hazır... <p><em>İki kişilik heyecan dolu bir koşu oyunu İki kardeş adlı oyunla sizlerl... Support for Direct Election in Indonesia #DukungPilkadaLangsung <p>Süper ötesi strateji oyunu ikinci bölümü ile deva... Elektrikli Teller Oyunda elektrikli tellere çarpmamak için aşağıdan çıkan asa... <p>Yepyeni bir beceri oyununu sizlerle paylaşıyoruz. Amacınız yukarı doğru &c... <p>Renkli vampirler oyunumuzun 2. serisinde aynı türden olan vampirleri ... <p><em>Daha öncede yaptığımız gibi, bütün flash oyun sevenlere... <p><em>Tokyo sokaklarında muhteşem arabalar ile, muhteşem yarışlara katılmaya...