Sevimli Baloncuklar

Oyun Adı: Sevimli Baloncuklar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 180

Puan: 0.00

Küçük sevimli baloncuklarımız, birbirine yapışmış durumda ve yardıma ihtiyaçları var. Onlara yardımcı olmak ister misiniz? Oyunu sadece tek kişi değil, iki kişilik de oynayabilirsiniz.

"PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "SINGLED", iki kişilik oyun için "BATTLE" butonuna tıklamanız yeterli. "START" butonu ile oyunu başlatın. Baloncukları patlatabilmeniz için en az dört tanesini birleştirmeniz gerekmektedir.

Oyunu ister "MOUSE" ile isterseniz de "W, A, S, D" tuşları ile oynayabilirsiniz. İki kişilik versiyonda ise ikinci oyuncu "OK (YÖN)" tuşları ile oynamaktadır. Art arda patlatılan baloncuklardan veya büyük patlamalardan sonra fırlatılan bonusları almaya çalışın. Onları kullanarak rakibinize büyük farklar atabilirsiniz.

Atış baloncuğunuzdan sonra size verilecek olan sonraki iki baloncuk, ekranın alt kısmında gösterilmektedir. Buna dikkat etmeyi unutmayın ki daha temkinli oynayasınız.OyunKalem.com olarak sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Beş farklı birbirinden yetenekli Yuhu Hakusho savaşçıları ile a... <p>Efsane Isoball serisinin <strong>üçüncü</strong> oyu... <p>3. serisi olan şirin ve şirine oyunumuzda maceradan maceraya atılacaksınız...  İki Kişilik Mini Macera 2 ile şimdi sizi bu eğlence dozu yüksek oyunun yepye... <p>Play tusuna basarak oyuna basliyorsunuz ondan once kimlerin kimlerle cift ... <p><strong>Angry Birds</strong> farklı versiyonlarıyla sizlerin karşısına &cc... <p>Büyük macera tüm hızıyla sürüyor. Adem ile Havva ... <p><em>Windows 98 işletim sisteminin efsanesi DxBall oyun serisinden esinleni... <p>Tic Tac Toe sevenler dikkat gerektiren bu oyunu, uzayın derin sessizliğind... <p>Alev Ejderhası Oyunu ile müthiş bir heyecana ortak olmaya ne dersiniz... Play as either a boy or girl character. Own a collection of pet monsters, and... <p>Bu oyunda sizleri çeşitli bölümlerde, zorlu bulmacalar be...