Sevimli Baloncuklar

Oyun Adı: Sevimli Baloncuklar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 191

Puan: 0.00

Küçük sevimli baloncuklarımız, birbirine yapışmış durumda ve yardıma ihtiyaçları var. Onlara yardımcı olmak ister misiniz? Oyunu sadece tek kişi değil, iki kişilik de oynayabilirsiniz.

"PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "SINGLED", iki kişilik oyun için "BATTLE" butonuna tıklamanız yeterli. "START" butonu ile oyunu başlatın. Baloncukları patlatabilmeniz için en az dört tanesini birleştirmeniz gerekmektedir.

Oyunu ister "MOUSE" ile isterseniz de "W, A, S, D" tuşları ile oynayabilirsiniz. İki kişilik versiyonda ise ikinci oyuncu "OK (YÖN)" tuşları ile oynamaktadır. Art arda patlatılan baloncuklardan veya büyük patlamalardan sonra fırlatılan bonusları almaya çalışın. Onları kullanarak rakibinize büyük farklar atabilirsiniz.

Atış baloncuğunuzdan sonra size verilecek olan sonraki iki baloncuk, ekranın alt kısmında gösterilmektedir. Buna dikkat etmeyi unutmayın ki daha temkinli oynayasınız.OyunKalem.com olarak sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Bu 3D yarış oyununda; online oynama, iki kişilik oynama seçenek... Play as either a boy or girl character. Own a collection of pet monsters, and... <p>Süper sincap iş başında. Menüye "<strong>Play</strong>"... <p><em>Bu gördüğünüz iki sevimli karakter, aynı bölg... <p>Engelli parkurlar ve bu parkurları geçecek bir usta motorsiklet&cce... <p>Renkli Jöleler oyunumuzun yeni olan 3. serisinde aynı nesneleri yok e... <p>Neşeli basketbol heyecanı hız kesmiyor. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz... <p>Dünya şampiyonasını 3 boyutlu yaşamaya hazır mısınız? Dünyanın e... <p>Bebek bakimi oyunlarini seviyorsaniz, bir yenisi daha burada,. Oyunda henu... <p>Zorlu Komando Görevi oyunu ile muhteşem bir macera başlamamak üz... <p><em>Daha önceki bölümde dedesinin doğum günün&uum... <p>Oyun dünyasının en yetenekli ikililerinden birisi daha sizlerle. Kahr...