Sevimli Baloncuklar

Oyun Adı: Sevimli Baloncuklar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 216

Puan: 0.00

Küçük sevimli baloncuklarımız, birbirine yapışmış durumda ve yardıma ihtiyaçları var. Onlara yardımcı olmak ister misiniz? Oyunu sadece tek kişi değil, iki kişilik de oynayabilirsiniz.

"PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "SINGLED", iki kişilik oyun için "BATTLE" butonuna tıklamanız yeterli. "START" butonu ile oyunu başlatın. Baloncukları patlatabilmeniz için en az dört tanesini birleştirmeniz gerekmektedir.

Oyunu ister "MOUSE" ile isterseniz de "W, A, S, D" tuşları ile oynayabilirsiniz. İki kişilik versiyonda ise ikinci oyuncu "OK (YÖN)" tuşları ile oynamaktadır. Art arda patlatılan baloncuklardan veya büyük patlamalardan sonra fırlatılan bonusları almaya çalışın. Onları kullanarak rakibinize büyük farklar atabilirsiniz.

Atış baloncuğunuzdan sonra size verilecek olan sonraki iki baloncuk, ekranın alt kısmında gösterilmektedir. Buna dikkat etmeyi unutmayın ki daha temkinli oynayasınız.OyunKalem.com olarak sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Güzel bir çizgi film oyunu ile yine sizlerleyiz. Mordecai ve R... <p>İngilizce bilginizi eğlenerek geliştirmek ister misiniz? Cevabınız "<... <p> Hem araba yarışı, hem de futbol oyununun birlikte oynandığı mük... <p><em>Bu oyunumuzda ise, gerçek hayatta oldukça eğlenceli bir ... <p>Denizlerin en ilginç üyelerinden birisi olan ahtapotlar bu oyu... <p><em>En çok eğlendiğiniz iki kişilik oyunlar arasında ilk sıralarda ... <p>Oyunda aynı renkteki toplardan iki tane bulunuyor. Size düşen gö... <p> Bu oyunda size ateşler yerine çekiciniz eşlik edecek. Hazır m... <p>Oyun Çinliler tarafından bulunan Çin damasının 2 kişilik ver...   								  	Kim düşünürki kurt ile kuzunun bir macerada birli... <p><em>Salyangoz Bob, bir gün ormanda giderken bir poster görü...