Sevimli Baloncuklar

Oyun Adı: Sevimli Baloncuklar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 203

Puan: 0.00

Küçük sevimli baloncuklarımız, birbirine yapışmış durumda ve yardıma ihtiyaçları var. Onlara yardımcı olmak ister misiniz? Oyunu sadece tek kişi değil, iki kişilik de oynayabilirsiniz.

"PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "SINGLED", iki kişilik oyun için "BATTLE" butonuna tıklamanız yeterli. "START" butonu ile oyunu başlatın. Baloncukları patlatabilmeniz için en az dört tanesini birleştirmeniz gerekmektedir.

Oyunu ister "MOUSE" ile isterseniz de "W, A, S, D" tuşları ile oynayabilirsiniz. İki kişilik versiyonda ise ikinci oyuncu "OK (YÖN)" tuşları ile oynamaktadır. Art arda patlatılan baloncuklardan veya büyük patlamalardan sonra fırlatılan bonusları almaya çalışın. Onları kullanarak rakibinize büyük farklar atabilirsiniz.

Atış baloncuğunuzdan sonra size verilecek olan sonraki iki baloncuk, ekranın alt kısmında gösterilmektedir. Buna dikkat etmeyi unutmayın ki daha temkinli oynayasınız.OyunKalem.com olarak sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bayan Sco, Oyununda bayan sonic yolda ilerlerken önüne çı... <p><strong>"Play"</strong> bölümüne basarak oyuna ba... <p>İlerlemeli atış oyunları sevenler için çok ilginç bir... <p>Bir Mario efsanesiyle daha karşı karşıyasınız! Ancak bu sefer normaldekind... <p>Hep kolay isler mi yapacaksiniz :) Bircok dukkan isletme oyunundan sonra b... <p>Korkusuz Pedro Arena Oyunu ile macera kaldığı yerden devam ediyor! Mü... <p>İki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla s... <p>Ateş ve Su oyununun üçüncü versiyonunu sizlerle payl... <p>Heyecan dolu bir <strong>dövüş oyununa</strong> hoşgeldiniz. Bu ... <p>Sıradışı bir zeka ve beceri oyunu daha sizlerle. Oyunun amacı çubuk... <p>Candy Crush ile karşımıza çıkan şekerlemeleri yok etmeye hazırsanız...