Sevimli Baloncuklar

Oyun Adı: Sevimli Baloncuklar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 240

Puan: 0.00

Küçük sevimli baloncuklarımız, birbirine yapışmış durumda ve yardıma ihtiyaçları var. Onlara yardımcı olmak ister misiniz? Oyunu sadece tek kişi değil, iki kişilik de oynayabilirsiniz.

"PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "SINGLED", iki kişilik oyun için "BATTLE" butonuna tıklamanız yeterli. "START" butonu ile oyunu başlatın. Baloncukları patlatabilmeniz için en az dört tanesini birleştirmeniz gerekmektedir.

Oyunu ister "MOUSE" ile isterseniz de "W, A, S, D" tuşları ile oynayabilirsiniz. İki kişilik versiyonda ise ikinci oyuncu "OK (YÖN)" tuşları ile oynamaktadır. Art arda patlatılan baloncuklardan veya büyük patlamalardan sonra fırlatılan bonusları almaya çalışın. Onları kullanarak rakibinize büyük farklar atabilirsiniz.

Atış baloncuğunuzdan sonra size verilecek olan sonraki iki baloncuk, ekranın alt kısmında gösterilmektedir. Buna dikkat etmeyi unutmayın ki daha temkinli oynayasınız.OyunKalem.com olarak sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Arado japonca hazirlanmis olmasina ragmen zevkle oynanabilecek bir dovus o... <p>Bilardo tutkunları buraya! Hem <strong>8 top (Amerikan bilardosu)</strong>... <p>Filler final savaşı için hazırlanıyor ve bu dövüşü k... <p>Mouse ile oynanan oyun. Azteklerin köylerini oluşturmalısınız ve gide... Support for Direct Election in Indonesia #DukungPilkadaLangsung <p>İki çöp adam dövüşmeye hazır ve kılıçlarını &... <p>Atarilerin vezgeçilmezlerinden Street Fighter oyunu hem tek kişi he... <p>Mouse ve Yön Tuşları ile oynanıyor. Altına hücum oyununda &... <p><em>Kalabalık bir otoyolda, hassas parçalara sahip olan bir arabayı... <p><em>Evinde oturup gazetesini okurken gözü takvime çarpan ... <p>Zorlu Komando Görevi oyunu ile muhteşem bir macera başlamamak üz... <p><em>Zekanızı kullanarak dövüş yapmaya ne dersiniz? Bu oyunda zek...