Turbo Driftçiler

Oyun Adı: Turbo Driftçiler

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 181

Puan: 0.00

Harika bir turnuvaya katılmaya ne dersin? Tek kişilik oynayarak mükemmel bir turnuvaya katılabilir ya da dilersen, iki kişilik oynayarak arkadaşınla eğlence dolu yarışlar yapabilirsin.

Ana menüde "PLAY" butonuna tıklayın. Oyunu üç farklı modda oynayabilirsiniz. "GRAND PRIX" seçeneği ile turnuvaya katılabilirsiniz. Bu seçeneği seçtikten sonra ilk olarak arabanı seçmelisin ve daha sonra birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsin. "QUICK RUN" seçeneği ile turnuvaya girmeden hızlı bir şekilde yarışlara katılabilirsin. "2 PLAYER" seçeneği ile de oyunu iki kişilik oynayabilirsiniz. Bu seçeneği seçtikten sonra arabalarınızı ve yarış pistini belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Oyunu bir kişilik oynuyorsanız, bu kontrolleri kullanabilirsiniz:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI" veya "W,A,S,D"
Drift yapma: Dönme anında "SPACE(BOŞLUK)" tuşunu kullanarak drift yapabilirsiniz.
Dönme anında hız kazanmak için, beyaz duman görmeyi beklemelisin. Beyaz duman gördüğünüz anda "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna basarak ekstra hız kazanabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız, bu kontrolleri kullanabilirsiniz:
1. Oyunu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Drift yapma: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Drift yapma: "ENTER"

Oyun esnasında, oyunu duraklatmak için "P" butonunu kullanabilirsiniz. Oyun sesini açıp kapatmak için, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan ses ikonuna tıklayabilirsiniz.

En güzel iki kişilik yarış oyunları için, takipte kalın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kale okçuları yepyeni bir serüvende sizlerle birlikte. Oyun y&... <p>Popüler Ateş ve Su oyunu serisinin dördüncü versiyonun... <p><em>Windows 98 işletim sisteminin efsanesi DxBall oyun serisinden esinleni... <p>Noel Baba Çıldırdı ile şimdi muhteşem bir macera başlamak üzer... <p>Silahların gücüyle tanışmaya hazır mısınız? Arms of Revenge ile ... <p>Farklı oyun seçeneklerine sahip DartMaster, dartseverlerin zevkle o... <p>Yarış tutkunları buraya! İki kişi de oynanabilen yarış oyunlarımıza bir ye... <p><strong>Matrix dövüş stillerini</strong> konu alan bir oyun. Otu... <p>Kalesini koruyan iki okçunun oyununu oynamak için "Star... <p>Mouse ile Oynanıyor. Geçen Sene vizyona giren 2012 sinema filminin ... <p>Oyunumuzu ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Her... <p>Uzaydaki gezegenleri ele geçirmiş kedileri durdurmak için ka...