Salyangoz Bob 7: Fantastik Hikaye

Oyun Adı: Salyangoz Bob 7: Fantastik Hikaye

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 195

Puan: 0.00

Maceracı Salyangoz Bob'un bitmek bilmeyen merakı, onu yepyeni bir maceraya daha çıkarıyor. Okuduğu kitaptan çok etkilenen Salyangoz Bob, bu defa hayal dünyasında bir maceraya çıkıyor.

Oyunun yüklenmesinin ardından, oyun penceresinin ortasında beliren "PLAY" butonuna tıklayarak, ana menüye ulaşabilirsiniz. Tekrar "PLAY" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız, çevredeki düğmeleri butonlar kullanarak, Salyangoz Bob'un çıkış kapısına ulaşmasını sağlamak.

Oyun kontrolleri:
"MOUSE(FARE)" ve "FARENİN SOL TUŞU"

Oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan iki butondan, sarı olanı ile Salyangoz Bob'un yönünü çevirebilir, yeşil olanı ile de hızını artırabilirsiniz. Sol alt köşesinde bulunan butonlardan soldan sağa sırası ile, bölüm seçme ekranına dönebilir, bölümü baştan başlatabilir ve oyun seslerini ayarlayabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ünlü Nacho hareketlerini sergileyerek, seyircileri etkilemeye &c... <p>Oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkten balonlari seçere... <p><em>Hoplaya zıplaya oynayacağınız harika bir oyun, Zıplama Kralı 2 oyunu i... <p>Yeşil Dev Hulk Oyunu ile sinirli çizgi roman kahramanımıza yardım e... <p>Bu oyunda iki inek dövüşüyor. Oyun "<strong>O,K,M"... <p><em>Birbirinden güzel bölümleri ile, dört kişiliğe kad... <p>Altİn madeni iŞlet, California'lİ bu ailenin mesleği altİn madenciliği... <p>MOUSE ile oynanİyor. April ve booster ile süper bir oyun kü&cced... <p><em>Arkadaşınla birlikte eğlenceli bir drift turnuvasına katılmaya hazır o... <p>AŞK ŞARKISI, Love Sound orjinal isimli oyunda sevgilinizin aŞkİnİ kazanmak... <p>En iyi iki kişilik oyunlardan biri olan Ateş ve Su, şimdi yepyeni en uyuml... <p><em>Lavlarla ve tehlikelerle dolu bir zindanda süper bir macera başlı...