Kapak Kralı

Oyun Adı: Kapak Kralı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 204

Puan: 0.00

Küçükken tahta üzerine çiviler çakarak para veya gazoz kapaklarıyla oynadığımız atış oyununun bir başka versiyonu ile sizlerleyiz. Bu oyun, biraz da bilardoya benzediği için el bilardosu denilebilir. Sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabileceğiniz bu oyunda çok eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

"PLAY GAME" butonuna tıkladıktan sonra açıklamaları geçmek istiyorsanız "SKIP" butonuna tıklayınız. Tek kişilik oyun için "PLAY WITH COMPUTER", iki kişilik oyun için "TWO PLAYERS" butonuna tıklayın. İsimlerinizi yazıp oyunu başlatın.

Oyunu her iki oyuncu da "MOUSE(FARE)" ile oynamaktadır. Atış topunuzu istediğiniz bir yere koyun ve sol tıklayın. Sol tıkladıktan sonra elinizi ne kadar geriye çekerseniz o kadar hızlı bir atış gerçekleştirirsiniz.

En az bir adet top sokmayı başaran, tekrar oynar. Siyah topu sokarsanız, varsa içerideki toplarınızdan biri, dışarı çıkarılır. Tüm toplarınızı soktuktan sonra oyunu bitirmeniz için kırmızı topu da sokmanız gerekiyor. Bu eğlenceli oyunda elinizin açısını oldukça iyi ayarlamanız lazım. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Altın avcısı seri oyunlarından 2.bölümü olan bu oyunda herş... <p>Kırmızı sürücü oyunumuza başlamak içni öncelikl... <p>Bu eğlenceli beceri oyununda tüm gün boyunca küç&uum... <p>Kalesini koruyan iki okçunun oyununu oynamak için "Star... <p>Oyunumuzda Sumo'lar güreşmektedirler. Yine bilgisayara karşı ve r... <p> Hem araba yarışı, hem de futbol oyununun birlikte oynandığı mük... <p>Sevimli kahramanımız Sünger Bob bu macerasında bir madende altın peşi... Support for Direct Election in Indonesia #DukungPilkadaLangsung <p>Kanal D'nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in oyun... <p><strong>"Play"</strong> bölümüne tıklayarak oyuna... <p><em>Birbirinden farklı yaratıklar, yaşadığın dünyaya saldırdı. Bu yar... <p>Futbolseverler klavye başına! Atari salonlarında jeton üstüne je...