Kapak Kralı

Oyun Adı: Kapak Kralı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 166

Puan: 0.00

Küçükken tahta üzerine çiviler çakarak para veya gazoz kapaklarıyla oynadığımız atış oyununun bir başka versiyonu ile sizlerleyiz. Bu oyun, biraz da bilardoya benzediği için el bilardosu denilebilir. Sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabileceğiniz bu oyunda çok eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

"PLAY GAME" butonuna tıkladıktan sonra açıklamaları geçmek istiyorsanız "SKIP" butonuna tıklayınız. Tek kişilik oyun için "PLAY WITH COMPUTER", iki kişilik oyun için "TWO PLAYERS" butonuna tıklayın. İsimlerinizi yazıp oyunu başlatın.

Oyunu her iki oyuncu da "MOUSE(FARE)" ile oynamaktadır. Atış topunuzu istediğiniz bir yere koyun ve sol tıklayın. Sol tıkladıktan sonra elinizi ne kadar geriye çekerseniz o kadar hızlı bir atış gerçekleştirirsiniz.

En az bir adet top sokmayı başaran, tekrar oynar. Siyah topu sokarsanız, varsa içerideki toplarınızdan biri, dışarı çıkarılır. Tüm toplarınızı soktuktan sonra oyunu bitirmeniz için kırmızı topu da sokmanız gerekiyor. Bu eğlenceli oyunda elinizin açısını oldukça iyi ayarlamanız lazım. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Renkli suratlar oyunumuzda elinizden geldiği kadar mouse'unuzu kullana... <p>İki kişi karşılıklı foklar ile oynayabileceğiniz bir voleybola ne dersiniz... <p>Filler final savaşı için hazırlanıyor ve bu dövüşü k... <p>Buz ve ates oldukca guzel grafiklere sahip eglenceli bir platform oyunu. O... <p>Ormanda sevimli yaramazlar iki ağaç arasına gerdikleri ipin üz... <p>İlk oyunumuzda; New York'ta yaptığımız temiz yıkım işinden sonra, ekib... <p><em>Mısır piramitlerinin içini merak eden küçük kı... <p><em>Salyangoz Bob, bir gün ormanda giderken bir poster görü... <p>New Game yazısına tıklayın. Ping pong topuna vurmak için aşağı ve y... <p>Korkusuz Pedro Arena Oyunu ile macera kaldığı yerden devam ediyor! Mü... <p><em>Küçük şövalyeler, küçük haziney... <p>Günün stresinin atmak için güzel bir boks oyunu. İst...