Kapak Kralı

Oyun Adı: Kapak Kralı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 171

Puan: 0.00

Küçükken tahta üzerine çiviler çakarak para veya gazoz kapaklarıyla oynadığımız atış oyununun bir başka versiyonu ile sizlerleyiz. Bu oyun, biraz da bilardoya benzediği için el bilardosu denilebilir. Sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabileceğiniz bu oyunda çok eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

"PLAY GAME" butonuna tıkladıktan sonra açıklamaları geçmek istiyorsanız "SKIP" butonuna tıklayınız. Tek kişilik oyun için "PLAY WITH COMPUTER", iki kişilik oyun için "TWO PLAYERS" butonuna tıklayın. İsimlerinizi yazıp oyunu başlatın.

Oyunu her iki oyuncu da "MOUSE(FARE)" ile oynamaktadır. Atış topunuzu istediğiniz bir yere koyun ve sol tıklayın. Sol tıkladıktan sonra elinizi ne kadar geriye çekerseniz o kadar hızlı bir atış gerçekleştirirsiniz.

En az bir adet top sokmayı başaran, tekrar oynar. Siyah topu sokarsanız, varsa içerideki toplarınızdan biri, dışarı çıkarılır. Tüm toplarınızı soktuktan sonra oyunu bitirmeniz için kırmızı topu da sokmanız gerekiyor. Bu eğlenceli oyunda elinizin açısını oldukça iyi ayarlamanız lazım. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>3 boyutlu görünüme sahip ve özel hareketleri olan bir ... <p><em>Dört kişiliğe kadar oynanabilen harika bir oyunla daha sizinleyiz... <p>İngilizce bilginizi eğlenerek geliştirmek ister misiniz? Cevabınız "<... <p>Oyun strateji - dövüş oyunudur. Dövüş kartlarına g&oum... <p><em>Arkadaşınla birlikte eğlenceli bir drift turnuvasına katılmaya hazır o... <p>Lunaparklarda heyecanla bindiğimiz roller coasterlar her zaman güvenl... <p>Araba Tamircisi, oyunu bir oto tamircisi oyunudur. oyunda bir tamirhane iŞ... <p>Oyunumuz zeka ve strateji oyunlarının bir karışımı niteliğinde. Arkadaşını... <p>Ateş ve su oyunun yepyeni versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu böl&u... <p>Belirli bir alan içinde karşılıklı dövüşler yapabileceğin...             Köpek ve Çocuk adlı oyun ile eğlenceli dakikalar geç... <p>Strateji oyunları serimize devam ediyoruz. Bu oyunumuzda amaç; <str...