Kapak Kralı

Oyun Adı: Kapak Kralı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 212

Puan: 0.00

Küçükken tahta üzerine çiviler çakarak para veya gazoz kapaklarıyla oynadığımız atış oyununun bir başka versiyonu ile sizlerleyiz. Bu oyun, biraz da bilardoya benzediği için el bilardosu denilebilir. Sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabileceğiniz bu oyunda çok eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

"PLAY GAME" butonuna tıkladıktan sonra açıklamaları geçmek istiyorsanız "SKIP" butonuna tıklayınız. Tek kişilik oyun için "PLAY WITH COMPUTER", iki kişilik oyun için "TWO PLAYERS" butonuna tıklayın. İsimlerinizi yazıp oyunu başlatın.

Oyunu her iki oyuncu da "MOUSE(FARE)" ile oynamaktadır. Atış topunuzu istediğiniz bir yere koyun ve sol tıklayın. Sol tıkladıktan sonra elinizi ne kadar geriye çekerseniz o kadar hızlı bir atış gerçekleştirirsiniz.

En az bir adet top sokmayı başaran, tekrar oynar. Siyah topu sokarsanız, varsa içerideki toplarınızdan biri, dışarı çıkarılır. Tüm toplarınızı soktuktan sonra oyunu bitirmeniz için kırmızı topu da sokmanız gerekiyor. Bu eğlenceli oyunda elinizin açısını oldukça iyi ayarlamanız lazım. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyo... <p>Oynarken bir yandan zekânızı sınayabileceğiniz, bir yandan da hızını... <p>Herkesin gönlünde taht kuran Rio filminin sevimli karakterlerind... <p>Hulk,Wolvorine,Captain America,Spiderman gibi müthiş kahramanların bi... <p><strong> Alim Çocuk Bilgi Yarışması</strong> oyununa hoşgeldin... <p>Yılbaşında noel baba ve kardanadam kavgaya tutuşmuş durumda, bu kavganın g... <p><em>Beş farklı birbirinden yetenekli Yuhu Hakusho savaşçıları ile a... <p><em>İki kişilik heyecan dolu bir koşu oyunu İki kardeş adlı oyunla sizlerl... <p>Angry Birds Space HD - Dev bir pençe yumurtalarını kaçırdı, ... <p>Oyunumuzda iki avare uzay roketi kullanıyor. Amaçları göky&uum... <p>Oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkten balonlari seçere... <p>Savaşçı robotlar arenada buluşuyor. Taş, Kağıt, Makas mantığında oy...