Kapak Kralı

Oyun Adı: Kapak Kralı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 191

Puan: 0.00

Küçükken tahta üzerine çiviler çakarak para veya gazoz kapaklarıyla oynadığımız atış oyununun bir başka versiyonu ile sizlerleyiz. Bu oyun, biraz da bilardoya benzediği için el bilardosu denilebilir. Sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabileceğiniz bu oyunda çok eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

"PLAY GAME" butonuna tıkladıktan sonra açıklamaları geçmek istiyorsanız "SKIP" butonuna tıklayınız. Tek kişilik oyun için "PLAY WITH COMPUTER", iki kişilik oyun için "TWO PLAYERS" butonuna tıklayın. İsimlerinizi yazıp oyunu başlatın.

Oyunu her iki oyuncu da "MOUSE(FARE)" ile oynamaktadır. Atış topunuzu istediğiniz bir yere koyun ve sol tıklayın. Sol tıkladıktan sonra elinizi ne kadar geriye çekerseniz o kadar hızlı bir atış gerçekleştirirsiniz.

En az bir adet top sokmayı başaran, tekrar oynar. Siyah topu sokarsanız, varsa içerideki toplarınızdan biri, dışarı çıkarılır. Tüm toplarınızı soktuktan sonra oyunu bitirmeniz için kırmızı topu da sokmanız gerekiyor. Bu eğlenceli oyunda elinizin açısını oldukça iyi ayarlamanız lazım. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 2 Kişilik Alan Savunması ile şimdi harika bir oyun deneyimi sizlerle! Ekranl... <p>2010 Afrika Dünya Kupası'nın sürdüğü şu günle... <p>Oyuncamazi ticari dehanizi kullanabileceginiz oyunlari sizinle paylasmaya ... <p>Oyundaki amacınız kalenizi düşman gemilerine karşı korumaktır. Yü... <p>90'lı yılların unutulmaz oyunu <strong>Battle Tank</strong>, flash ver... <p>Acımasız Solucan oyunu, dev solucan yer üstündeki canlılara kork... <p>Dünya'nın çeşitli yerlerinden farklı dövüş&ccedi... <p>Çocukluğumuzun kağıda çizerek oynadığımız efsane oyunu Adam ... <p>Yeni yıla girerken sende hediyelerini noel babadan kap.Zamanınızı hızlı ku... <p>iki Çılgın polisin hırsızlar peşinde verdiği bu mücadele yardı... <p>Modern zamanın en son dövüş teknikleri ile bezenmiş bir oyun siz... <p><strong>90</strong>'lı yılların unutulmaz plartform oyunlarından olan ...