Kapak Kralı

Oyun Adı: Kapak Kralı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 176

Puan: 0.00

Küçükken tahta üzerine çiviler çakarak para veya gazoz kapaklarıyla oynadığımız atış oyununun bir başka versiyonu ile sizlerleyiz. Bu oyun, biraz da bilardoya benzediği için el bilardosu denilebilir. Sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabileceğiniz bu oyunda çok eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

"PLAY GAME" butonuna tıkladıktan sonra açıklamaları geçmek istiyorsanız "SKIP" butonuna tıklayınız. Tek kişilik oyun için "PLAY WITH COMPUTER", iki kişilik oyun için "TWO PLAYERS" butonuna tıklayın. İsimlerinizi yazıp oyunu başlatın.

Oyunu her iki oyuncu da "MOUSE(FARE)" ile oynamaktadır. Atış topunuzu istediğiniz bir yere koyun ve sol tıklayın. Sol tıkladıktan sonra elinizi ne kadar geriye çekerseniz o kadar hızlı bir atış gerçekleştirirsiniz.

En az bir adet top sokmayı başaran, tekrar oynar. Siyah topu sokarsanız, varsa içerideki toplarınızdan biri, dışarı çıkarılır. Tüm toplarınızı soktuktan sonra oyunu bitirmeniz için kırmızı topu da sokmanız gerekiyor. Bu eğlenceli oyunda elinizin açısını oldukça iyi ayarlamanız lazım. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Birbirinden farklı yaratıklar, yaşadığın dünyaya saldırdı. Bu yar... <p>Uzakdoğu esintileri içeren bu oyunda stratejik bir dövüş&... <p>Ambulans Şöfürü, Oyunu Klavyenin ok tuslarİ ile aracİnİzİ k... <p> Sonic kahramanlarının içinde bulunduğu ve sizin zamana veya a... <p>Kedilerin başı yine belaya giriyor, ortalık karışıyor! Kedilerin Güc&... <p>Oyundaki rengarenk balonlardan aynı olanlarına mouseniz ile nişan alarak f... <p>Denizlerin en ilginç üyelerinden birisi olan ahtapotlar bu oyu... <p>Efsane elmas yok etme oyunlarının bir başka versiyonuyla karşınızdayız. He... <p>Ninja kedini seç ve arkadaşın ile mücadele etmeye başla. 1.oyu... <p>Balon Voleybolu oyununu dilerseniz tek kişi dilerseniz iki kişi oynayabili... <p>Kuran okumanın ilk adımı olan Elifba'yı bu oyun ile sesli ve görs... <p>90'lı yılların unutulmaz oyunu <strong>Battle Tank</strong>, flash ver...