Salyangoz Bob 6: Kış Hikayesi

Oyun Adı: Salyangoz Bob 6: Kış Hikayesi

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 232

Puan: 0.00

Salyangoz Bob, bir önceki macerasında kendisine bir eş buldu. Eşiyle bir yılbaşı akşamı geçirmek isteyen Bob'u talihsiz bir olay bekliyor: Noel Baba Salyangoz kaçırıldı! Onu kurtarmak için yola düşen Bob'u birbirinden tehlikeli maceralar bekliyor. Siz de ona katılmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ilerleyin. Introyu atlamak isterseniz "SKIP" butonlarını kullanmanız yeterli. Tekrar "PLAY" butonuyla ilerleyin ve bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm izinli olacaktır. Oyun kontrolleri şöyle:

Fonksiyon: "MOUSE(FARE)"
Bob'u Döndürme: "1"
Bob'u Hızlandırma: "2"
Bob'u Durdurma: "SPACEBAR"
Restart: "R"

Oyun esnasında eşek arılarına ve diğer yabani hayvanlara karşı dikkatli olun. Işınlanma portallarını kullanarak ulaşılması imkansız bölgelere ışınlanabilirsiniz. Ayrıca her bölümde 3 adet gizli yıldız vardır. Bu yıldızları toplayarak bölümleri daha fazla puan alarak bitirebilir ve mini oyunları oynamaya hak kazanabilirsiniz.

Oyun ekranının sol alt köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla bir üst menüye geri dönebilir, geçerli bölümü baştan başlatabilir ve oyun sesi ile müziği açıp kapatabilirsiniz. Serinin tüm oyunlarını oynamanızı tavsiye ederiz. Sitemizde bulunan serinin tüm oyunlarına arama bölümünden ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Savaş oyunları ve aksiyon tutkunlarına özel yapılmış  "<str... <p><em>Eğlenceli bi oyun oynamaya hazır mısın? İnek sağma işinde iyiyimdir di... <p>Çocukluğumuzun efsanesi Mario, şimdi de <strong>ATV</strong> ara&cc... <p>Belirli bir alan içinde karşılıklı dövüşler yapabileceğin... <p>Renkli Jöleler oyunumuzun yeni olan 3. serisinde aynı nesneleri yok e... <p>Kaygısız Motorcu ile heyecanı ve aksiyonu en üst seviyede yaşamaya ha... <p>Şimdi stratejik hamleler yapma zamanı diyorsanız eğer; doğru oyunu se&cced... <p><em>Küçük vücutlu ve koca kafalı sporcular bir turnu... <p>Kahramanımız <strong>Dora</strong>, tüm canlılara karşı gösterdi... <p><em>Taş devri zamanında yaşayan kahramanımızın aklına, tekerleği görd...  Dinozorlar Et Peşinde Oyunu ile şimdi harika zaman geçirmeye ne dersiniz? Ek... <p>Kediler ve köpekler sevimli bir turnuvada bir araya geliyorlar. Arala...