Salyangoz Bob 6: Kış Hikayesi

Oyun Adı: Salyangoz Bob 6: Kış Hikayesi

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 222

Puan: 0.00

Salyangoz Bob, bir önceki macerasında kendisine bir eş buldu. Eşiyle bir yılbaşı akşamı geçirmek isteyen Bob'u talihsiz bir olay bekliyor: Noel Baba Salyangoz kaçırıldı! Onu kurtarmak için yola düşen Bob'u birbirinden tehlikeli maceralar bekliyor. Siz de ona katılmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ilerleyin. Introyu atlamak isterseniz "SKIP" butonlarını kullanmanız yeterli. Tekrar "PLAY" butonuyla ilerleyin ve bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm izinli olacaktır. Oyun kontrolleri şöyle:

Fonksiyon: "MOUSE(FARE)"
Bob'u Döndürme: "1"
Bob'u Hızlandırma: "2"
Bob'u Durdurma: "SPACEBAR"
Restart: "R"

Oyun esnasında eşek arılarına ve diğer yabani hayvanlara karşı dikkatli olun. Işınlanma portallarını kullanarak ulaşılması imkansız bölgelere ışınlanabilirsiniz. Ayrıca her bölümde 3 adet gizli yıldız vardır. Bu yıldızları toplayarak bölümleri daha fazla puan alarak bitirebilir ve mini oyunları oynamaya hak kazanabilirsiniz.

Oyun ekranının sol alt köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla bir üst menüye geri dönebilir, geçerli bölümü baştan başlatabilir ve oyun sesi ile müziği açıp kapatabilirsiniz. Serinin tüm oyunlarını oynamanızı tavsiye ederiz. Sitemizde bulunan serinin tüm oyunlarına arama bölümünden ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Son zamanların en popüler zeka oyununu oynamaya hazır mısın? Eğer... <p>Eski çağın efsanevi savaşçıları yerlerini aldılar. Arkadaşın... <p>Belirli bir alan içinde karşılıklı dövüşler yapabileceğin... <p>İlk defa Nintendo tarafından <strong>1985</strong>'te piyasaya sü... <p>Asik, Rock Sevdalisi Romeo'nun sehirde parkta bulusacagi kiz arkadasi ... <p>Karşılıklı oynanabilen, iki kişilik dövüş oyunudur. Boğanızı se&... <p><em>Dokuz gezegen arasında bir savaş başladı. Sen dünyanın koruyucusu... <p><em>Harika bir anime dövüş oyunu daha Anime Kahramanları oyunu i... <p>Yepyeni bir zeka oyunumuz sizlerle. Oyuncu sayısını, zorluk seviyesini ve ... <p><em>Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyo... <p>Candy Crush ile karşımıza çıkan şekerlemeleri yok etmeye hazırsanız... <p>Oyun açıldıktan sonra 2 kişilik oynamak için "2 player&...