Salyangoz Bob 5: Aşk Hikayesi

Oyun Adı: Salyangoz Bob 5: Aşk Hikayesi

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 205

Puan: 0.00

Salyangoz Bob, bir gün ormanda giderken bir poster görür. Posterde bulunan şarkıcı salyangoza aşık olan Bob, yola koyulur. Şarkıcı salyangozu bulmak hiç de kolay olmayacaktır. Salyangoz Bob'u bekleyen tehlikelere karşı yardımcı olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tekrar aynı butonla ilerleyin ve bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız birinci bölümden başlamak zorundasınız. Oyun kontrolleri şöyle:

Fonksiyon: "MOUSE(FARE)"
Bob'u Döndürme: "1"
Bob'u Hızlandırma: "2"
Bob'u Durdurma: "SPACE-BAR"

Oyunla ilgili birkaç ipucu verelim: Bölümde bulunan kırmızı butonlara tıklayarak kapıları açabilir ya da nesneleri hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca Bob'un üstüne tıklarsanız duracaktır. Bob'u vahşi hayvanlar, uçurumlar ya da göller öldürür. O yüzden dikkatli olun. Her bölüm içinde 3 adet gizlenmiş yıldız bulunmaktadır. Kaç tane yıldız bulursanız o kadar fazla puan kazanacaksınız. Ayrıca topladığınız yıldızlar sayesinde 4 adet mini oyunu da oynamaya hak kazanacaksınız.

Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla bir üst menüye geri dönebilir, geçerli bölümü baştan başlatabilir ya da oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Serinin diğer oyunları için sitemize göz atmayı unutmayın. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>PLAY GAME butonuna ve sol altta bulunan GO butonuna tİklİyoruz. MOUSE yard... <p>Turuncu pantolonlu çöp adam yepyeni bir maceraya daha ç... <p>Arkadaşın ile beraber karşılıklı meydan okuyabileceğin bir oyuna ne dersin... <p>Hem eğlenceli hem de zeka geliştirici bir oyuna daha hoşgeldiniz. <strong>... <p><em>Küçük vücutlu ve koca kafalı sporcular bir turnu... <p>Efsane Isoball serisinin <strong>üçüncü</strong> oyu...             Köpek ve Çocuk adlı oyun ile eğlenceli dakikalar geç... <p>Ünlü Nacho hareketlerini sergileyerek, seyircileri etkilemeye &c... <p><em>Birbirinden güzel bölümleri ile, dört kişiliğe kad... <p>Yepyeni bir zeka oyunumuz sizlerle. Oyuncu sayısını, zorluk seviyesini ve ... <p>Asik, Rock Sevdalisi Romeo'nun sehirde parkta bulusacagi kiz arkadasi ... <p>Geçmişin derinliklerinden gelen; yüzyıllardır oynanan ünl...