Masa Tenisi

Oyun Adı: Masa Tenisi

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 159

Puan: 0.00

Oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan "CONTINUE" butonuna aktif olduktan sonra tıklayın. Oyunda kullanmak istediğiniz ismi kutucuğa yazdıktan sonra "CONTINUE" butonuna tıklayın. "START" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Raketi "MOUSE" ile yönlendirebilirsiniz.
Top dışarı çıktığında, "SERVE" butonuna tıklayarak servis kullanabilirsiniz.

Oynadığınız maçı tamamladıktan sonra "NEXT LEVEL" butonuna tıklayarak, bir sonraki maça geçiş yapabilirsiniz. Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst kısmında bulunan ev ikonuna tıklayarak ana menüye dönebilir, sol üst kısmında bulunan ses ikonu ile oyun sesini açıp kapatabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Super Mario efsanesi tüm hızıyla devam ediyor. Her zaman olduğu gibi ... <p><em> İlk 2 oyunuyla gönüllerde taht kuran Zombie Kaç... <p>Oyunda kablolu internet veya ADSL şirketlerinden birisini seçiyorsu... <p>Hex Taşları oyunu 1 ya da 2 kişi oynanabilen bir oyundur.2 kişi oynamak i&... <p>Sevilen yabancı dizi Family Guy'ın komik dövüş oyunudur. <st... <p>Sevimli hayvanları bulundukları platform üzerinde boş alan kalmayacak... <p>Savaş oyunları ve aksiyon tutkunlarına özel yapılmış  "<str... <p><em>Harika bir iki kişilik oyun ve emin olun, oynarken çok eğlenece... <p><em>Arkadaşınla heyecanlı bir çekişmeye var mısın? Evet mi? . İki k... <p>Yılanların kapışması oyununa başlamak için öncelikle "<st... <p>Oyun strateji - dövüş oyunudur. Dövüş kartlarına g&oum... <p>Oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkten balonlari seçere...