Masa Tenisi

Oyun Adı: Masa Tenisi

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 169

Puan: 0.00

Oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan "CONTINUE" butonuna aktif olduktan sonra tıklayın. Oyunda kullanmak istediğiniz ismi kutucuğa yazdıktan sonra "CONTINUE" butonuna tıklayın. "START" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Raketi "MOUSE" ile yönlendirebilirsiniz.
Top dışarı çıktığında, "SERVE" butonuna tıklayarak servis kullanabilirsiniz.

Oynadığınız maçı tamamladıktan sonra "NEXT LEVEL" butonuna tıklayarak, bir sonraki maça geçiş yapabilirsiniz. Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst kısmında bulunan ev ikonuna tıklayarak ana menüye dönebilir, sol üst kısmında bulunan ses ikonu ile oyun sesini açıp kapatabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bilardo tutkunları buraya! Hem 8 top hem de düz bilardo oyun se&ccedi... <p>Tankların savaşı bu oyun ile devam ediyor. Bu seferki tanklar daha gelişmi... <p>Karnı acıkmış bal ayılarımız iş başında. Oyun yüklenince "<stron... <p>2010 Afrika Dünya Kupası'nın sürdüğü şu günle... <p>Belalı Balon Avcıları oyunumuz <strong>2.5</strong> versiyonu ile devam ed... <p>Çocukluğumuzun kağıda çizerek oynadığımız efsane oyunu Adam ... <p>Oyundaki rengarenk balonlardan aynı olanlarına mouseniz ile nişan alarak f... <p>Engelli parkurlar ve bu parkurları geçecek bir usta motorsiklet&cce... <p><em>Dino Meat Hunt Extra adlı oyunumuzla iki kişilik yepyeni bir macera da... <p><strong>90</strong>'lı yılların unutulmaz plartform oyunlarından olan ... <p><em>Turuncu ve yuvarlak bir alan üzerinde, senin ve arkadaşının kontr...