Koca Kafalar Dünya Kupası

Oyun Adı: Koca Kafalar Dünya Kupası

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 166

Puan: 0.00

Dünya kupasındaki büyük heyecan, Koca Kafalar Dünya Kupasında da yerini alıyor. Bu heyecanı birebir yaşamak için, çok geç olmadan sende bu turnuvadaki yerini alabilirsin.

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinde açılan reklamı kapatmak için, pencerenin sağ alt köşesinde bulunan "SKIP" butonunu kullanın ya da bir süre bekleyin. Daha sonra, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "PLAY" butonuna tıklayın. Daha sonra "START" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Şampiyonaya katılmak istediğiniz futbolcuyu belirleyerek "SELECT" butonunu kullanın. Açılan bölümlerden "MEDIUM, HARD, ULTRA" seçenekleri ilk etapta kapalı olacaktır. Bu bölümleri açabilmek için bir önceki zorluğu tamamlamanız gerekmektedir. "Easy" bölümünün birinci bölümünü seçtikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Maçı başlatmak için "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna basın.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oynadığınız maçı kaybederseniz, turnuvadan elenebilirsiniz. "TRY AGAIN" butonunu kullanarak aynı maçı tekrar oynayabilirsiniz. Bölüm seçme ekranında bulunan "CHANGE CHARACTER" butonunu kullanarak, karakter seçebileceğiniz ekrana gidebilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butonlarla, soldan sağa, oynadığınız maçı baştan başlatabilir, oyunu durdurabilir, oyun seslerini ayarlayabilir ve "MENU" butonu ile ana menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.
 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Şeker Patlatma oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla ... <p>Altİn madeni iŞlet, California'lİ bu ailenin mesleği altİn madenciliği... <p><em>Harika bir iki kişilik oyun ve emin olun, oynarken çok eğlenece... <p>Bebek bakimi oyunlarini seviyorsaniz, bir yenisi daha burada,. Oyunda henu... <p>Oyunumuzda Sumo'lar güreşmektedirler. Yine bilgisayara karşı ve r... <p>Ayakkabı Savaşları oyunumuz boyut olarak biraz büyük; bu yü... <p> Merhaba arkadaşlar; bu yarışma bilmemiz gereken dini bilgiler ü... <p>Rengarenk oyuncular ile karşı tarafın potasına Basket atmaya çalışı... <p>Altİn avcİsİ amcayİ bilmeyen yok sanİrİz. Bu sevimli kİzda altİn avcİsİ am... <p>Turuncu pantolonlu çöp adam yepyeni bir maceraya daha ç... <p>Uzakdoğu esintileri içeren bu oyunda stratejik bir dövüş&... <p><em>Evinde oturup gazetesini okurken gözü takvime çarpan ...