Salyangoz Bob 4

Oyun Adı: Salyangoz Bob 4

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 171

Puan: 0.00

İçindeki macera tutkusunu bir türlü yenemeyen ve her seferinde de maceraya çıkmanın bir yolunu bulan Salyangoz Bob, bu sefer uzayda. Bakalım bu bölümde nasıl bir macera bizi bekliyor.

Oyun ekranının alt kısmında, beliren "PLAY" butonu ile ana menüye gidin. Ana menü açıldıktan sonra, "PLAY" butonuna tıklayın ve bölüm seçme ekranına gidin. Birinci bölüme tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız, Salyangoz Bob'un çıkış kapısına ulaşmasını sağlamak.

Oyun kontrolleri:
"MOUSE(FARE)"
"FARENİN SOL TUŞU"

Oyun penceresinin sol üst köşesinde bulunan "1,2" butonlarını kullanarak, Salyangoz Bob'un hızını ayarlayabilirsiniz. Oyun penceresinin sol alt kısmında bulunan "LEVEL MAP" butonu ile bölüm seçme ekranına gidebilir, "RESTART" butonu ile bölümü baştan başlatabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Arkadaşına karşı eğlenceli tavşanlarla bir yarışmaya katılacaksın. Bu yarı... <p>PLAY GAME butonuna ve sol altta bulunan GO butonuna tİklİyoruz. MOUSE yard... <p>İlk kez karşılaşacağınız bu sıradışı karakterler birbirleriyle amansız bir... <p>National Geographic icin hazirlanmis muthis bir gizli nesneler (hidden obj... <p>Canımızı uzun süre sıkan ünlü kuş "<strong>Flappy"... <p><em>İki kişilik heyecan dolu bir koşu oyunu İki kardeş adlı oyunla sizlerl... <p>Ünlü drogonballz dövüş oyununun 2 kişilik diğer bir ve... <p><strong>1-4</strong> Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen il... <p>Mobil platformlarda ortalığı kasıp kavuran <strong>2048</strong>'in <s... <p>Kardeşi kötü hayvan mafyası tarafından kaçırılan Biyonik ... <p><em>Salyangoz Bob, bir gün ormanda giderken bir poster görü... <p>Eski çağın efsanevi savaşçıları yerlerini aldılar. Arkadaşın...