Salyangoz Bob 4

Oyun Adı: Salyangoz Bob 4

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 163

Puan: 0.00

İçindeki macera tutkusunu bir türlü yenemeyen ve her seferinde de maceraya çıkmanın bir yolunu bulan Salyangoz Bob, bu sefer uzayda. Bakalım bu bölümde nasıl bir macera bizi bekliyor.

Oyun ekranının alt kısmında, beliren "PLAY" butonu ile ana menüye gidin. Ana menü açıldıktan sonra, "PLAY" butonuna tıklayın ve bölüm seçme ekranına gidin. Birinci bölüme tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız, Salyangoz Bob'un çıkış kapısına ulaşmasını sağlamak.

Oyun kontrolleri:
"MOUSE(FARE)"
"FARENİN SOL TUŞU"

Oyun penceresinin sol üst köşesinde bulunan "1,2" butonlarını kullanarak, Salyangoz Bob'un hızını ayarlayabilirsiniz. Oyun penceresinin sol alt kısmında bulunan "LEVEL MAP" butonu ile bölüm seçme ekranına gidebilir, "RESTART" butonu ile bölümü baştan başlatabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Tokyo sokaklarında muhteşem arabalar ile, muhteşem yarışlara katılmaya... <p><em>Aşağı doğru çöken kalın tabakaların üstündesiniz... <p><strong>Angry Birds</strong> farklı versiyonlarıyla sizlerin karşısına &cc... <p>Süper sincap iş başında. Menüye "<strong>Play</strong>"... <p>Bombacı robotlar oyunu<strong> "Bomberman" </strong>tarzı bir oy...  2 Kişilik Labirent Oyunu ile arkadaşınızla birlikte Mısır piramidinden kaçma... <p>Angry Birds Space HD - Dev bir pençe yumurtalarını kaçırdı, ... <p>Şeker yağmuru oyunumuzda aynı renkten ve türden olan şekerlerin en az... <p>İlk kez karşılaşacağınız bu sıradışı karakterler birbirleriyle amansız bir... <p><em>Bu 3D yarış oyununda; online oynama, iki kişilik oynama seçenek... <p><em>Bu iki kişilik macera tamamı ile Dünya üzerinde geçiy...  El Bombası Savaşı Oyunu ile arkadaşınızla süper bir Pong deneyimi yaşamaya h...