Salyangoz Bob 3

Oyun Adı: Salyangoz Bob 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 171

Puan: 0.00

Daha önceki bölümde dedesinin doğum gününü hatırlayarak ona hediye götürmek için uzun bir macerayı atılan Snail Bob ile, heyecan dolu bir oyun oynamıştınız. Bu bölümde ise dedesinin sözünü dinlemeyen Snail Bob, bakın başına nasıl belalar açtı. Dokunmaması gereken bir aynaya dokunan Snail Bob, eski mısır çağlarından birisine sürüklendi. İçine sürüklendiği beladan kurtulması gereken Snail Bob'un, bu defa eskisinden daha fazla yardımına ihtiyacı var.

Snail Bob ile bir macera daha başlıyor! "Play" butonuna ana menüye gidebilirsiniz. Oyun hikayesini izlemeden geçmek isterseniz, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "Skip" seçeneğine tıklayabilirsiniz. "Play" butonuna tıklayın. Birinci bölümü seçerek oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
"Mouse"
"Farenin Sol Tuşu"

Snail Bob'u durdurmak veya harekete geçirmek için üstüne tıklayın. Etrafınızdaki kolları ve butonları kullanarak, Snail Bob'un varış noktasına ulaşması için gerekli yolu hazırlayın.

"Next Level" butonuna tıklayarak bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Angry Birds Space HD - Dev bir pençe yumurtalarını kaçırdı, ... <p>Dünya'nın çeşitli bölgelerinden <strong>5 usta dö... Çavuş Biggsi kurtarmayı ve hayatta kalmaya çalışın

Bizim bıraktığımız yerd... <p>Play tusuna basarak oyuna basliyorsunuz ondan once kimlerin kimlerle cift ... <p><em>Bu futbol turnuvasına başlamadan önce, turnuva hakkında biraz bil... <p>Arkadaşınızla karşılıklı olarak dar bir alanda hareket eden yuvarlak halka... <p><em>Arkadaşların kar canavarları tarafından donduruldu ve buz kütlele... <p>Küçük sermayelerle başlayıp paranıza para katmak ister mi... <p>Karete Kamil ve Ninja Nejat kozlarını bu oyunda paylaşıyorlar. Oyunun kont... <p>Mükemmel bir strateji oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyun yüklendik... <p>Sevimli kahramanımız Sünger Bob bu macerasında bir madende altın peşi...