Salyangoz Bob 2

Oyun Adı: Salyangoz Bob 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 167

Puan: 0.00

Evinde oturup gazetesini okurken gözü takvime çarpan sevimli Salyangoz Bob'un aklına aniden bir şey gelir: O gün dedesinin doğum günüdür ve Bob'un daha bir hediyesi yoktur. Daha sonra dedesinin saksı içinde güzel bir çiçek götürmeyi planlayan Salyangoz Bob'u, yolda bazı zorluklar bekliyor olacak. Ona yardımcı olmak ister misiniz?

"PLAY" butonuna ve de intro'yu geçmek istiyorsanız "SKIP" butonuna tıklayın. Tekrar "PLAY" butonuyla birlikte bölümünüzü seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız, sadece birinci bölüm açık olacaktır. Oyun sadece "MOUSE" ile oynanmaktadır. Salyangoz Bob'u, bölümdeki butonları kullanarak tuzaklardan kurtarıp çıkışa ulaştırmanız gerekiyor.

Oyun toplamda 25 bölümden oluşmaktadır. Her bölümün ayrı bir özelliği vardır. Eğer, Bob'un üstüne tıklarsanız, duracaktır. Hızlı gitmesini istiyorsanız sol üst köşedeki "2X" butonuna tıklayın. Sonraki bölüme geçmek için "NEXT LEVEL" butonunu, geçerli bölümü baştan başlatmak için "RESTART" butonunu, oyun sesini ve müziğini ayarlamak için ise ekranın altındaki hoparlör butonlarını kullanın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ünlü Nacho hareketlerini sergileyerek, seyircileri etkilemeye &c... <p>Bu oyunda zaman zaman buz olup düşmanları dondurmakta; zaman zaman da... <p>Oyun Çinliler tarafından bulunan Çin damasının 2 kişilik ver... <p>Strateji oyunları serimize devam ediyoruz. Bu oyunumuzda amaç; <str... <p>İki sevimli kardeş kedi Lunar ve Lemurs'un maceralarına ortak olmaya h... <p><em>Küp erkekler ve küp kızlar voleybol oynamak için saha... <p>Büyük macera tüm hızıyla sürüyor. Adem ile Havva ... <p>Eşleştirme oyunları içerisinde serisi olan ve çok beğenilen ... <p>Sevilen yabancı dizi Family Guy'ın komik dövüş oyunudur. <st... Support for Direct Election in Indonesia #DukungPilkadaLangsung <p><em>Harika bir turnuvaya katılmaya ne dersin? Tek kişilik oynayarak mü... <p>3. serisi olan şirin ve şirine oyunumuzda maceradan maceraya atılacaksınız...