2048

Oyun Adı: 2048

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 299

Puan: 0.00

Son zamanların en popüler zeka oyununu oynamaya hazır mısın? Eğer değilsen, hazırlan! Daha önce böyle bir zeka oyunu oynamadın. Hadi başlayalım!

"PLAY" butonuna tıklayın. Daha sonra "OK" butonu ile "INFO" penceresini geçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız, "2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256..." gibi sayıları birbirleri ile toplamak ve en yüksek sayıya ulaşmak. Sadece aynı sayıları birbirleri ile toplayabilirsiniz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Bu gördüğünüz iki sevimli karakter, aynı bölg...             Köpek ve Çocuk adlı oyun ile eğlenceli dakikalar geç... <p>Candy Crush ile karşımıza çıkan şekerlemeleri yok etmeye hazırsanız... <p>Ünlü drogonballz dövüş oyununun 2 kişilik diğer bir ve... <p><em>Okçular büyük efsanenin ikinci bölümü ... <p><em>Beş farklı birbirinden yetenekli Yuhu Hakusho savaşçıları ile a... <p>Bilardo tutkunları buraya! Hem 8 top hem de düz bilardo oyun se&ccedi... <p>Süper beyzbolcular heyecanlı bir macera için bir aradalar. Bu ... <p>Rengarenk oyuncular ile karşı tarafın potasına Basket atmaya çalışı... <p>Oyun bildiğimiz klasik satranç oyunudur. Oyun fare ile oynanmaktadı... <p> Koca Kafalar futboldan sıkılmış olmalılar ki basketbol oynamaya kara... <p>Sevenleri birleştir oyunumuzda Jill ve Jane isimli iki karakteri arkadaşın...