Krallık Savunması: Sınırlar

Oyun Adı: Krallık Savunması: Sınırlar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 244

Puan: 0.00

Süper ötesi strateji oyunu ikinci bölümü ile devam ediyor. Kendini upuzun ve savaş dolu bir seriye hazırla! Oyunun yüklenmesi ile birlikte, alt kısımda beliren "PLAY" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. "START" butonuna tıklayın ve ardından açılan ekranda bulunan "NEW GAME" butonunlarından, oyunu kaydetmek istediğiniz butonu seçin. Eğer daha önce kaydettiğiniz bir oyun varsa, onu seçerek eski oyunuza devam edebilirsiniz. "CASUAL(KOLAY), NORMAL(NORMAL), VETERAN(ZOR)" seçeneklerinden oyun zorluğunu belirleyin.

Bölüm seçme ekranının alt kısmında, "HERO ROOM" butonunu göreceksiniz. Bu butonla, savaşçılarınızın bulunduğu odaya gidebilir ve onların yeteneklerini geliştirebilirsiniz. "UPGRADES" butonu ile genel güçlendirmeleri yapabileceğiniz ekrana gidebilirsiniz. "ENCYCLOPEDIA" kısmından, oyuna dair merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Birinci bölümü seçin oyun zorluğunu "Difficulty" kısmından ayarlayarak, "TO BATTLE" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın. Oyundaki amacımız, düşman saldırılarını, savunma kuleleri inşaa ederek engellemek. Savunma kulelerini sadece kule inşaası yapılabilecek alanlara yapabilirsiniz. Oyunu "MOUSE(FARE)" ve "FARENİN SOL TUŞU" ile oynayabilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sol alt kısmında bulunan özel güçlerinizi düşman üzerinde kullanabilirsiniz. Sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sağdan sola sırası ile, "ENCYCLOPEDIA"yı açabilir, oyunu duraklatabilir, ayarlar kısmını açabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Penguenler ile sumo görüşleri yapmaya hazır mısınız? "<stro... <p>Oyun Pinball mantığı ile oynanıyor. Kendi bölümünüzde ... <p>Angry Birds Space HD - Dev bir pençe yumurtalarını kaçırdı, ... <p><em>En çok eğlendiğiniz iki kişilik oyunlar arasında ilk sıralarda ... <p>Neşeli basketbol heyecanı hız kesmiyor. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz... <p><em>Arkadaşınla birlikte eğlenceli bir drift turnuvasına katılmaya hazır o... <p><em>Tokyo sokaklarında muhteşem arabalar ile, muhteşem yarışlara katılmaya... <p>Oyun açıldıktan sonra 2 kişilik oynamak için "2 player&... <p>Ateş ve su oyunun yepyeni versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu böl&u... <p>Geçmişin derinliklerinden gelen; yüzyıllardır oynanan ünl... <p><em>Dokuz gezegen arasında bir savaş başladı. Sen dünyanın koruyucusu... <p>Denizlerin en ilginç üyelerinden birisi olan ahtapotlar bu oyu...