Krallık Savunması: Sınırlar

Oyun Adı: Krallık Savunması: Sınırlar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 222

Puan: 0.00

Süper ötesi strateji oyunu ikinci bölümü ile devam ediyor. Kendini upuzun ve savaş dolu bir seriye hazırla! Oyunun yüklenmesi ile birlikte, alt kısımda beliren "PLAY" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. "START" butonuna tıklayın ve ardından açılan ekranda bulunan "NEW GAME" butonunlarından, oyunu kaydetmek istediğiniz butonu seçin. Eğer daha önce kaydettiğiniz bir oyun varsa, onu seçerek eski oyunuza devam edebilirsiniz. "CASUAL(KOLAY), NORMAL(NORMAL), VETERAN(ZOR)" seçeneklerinden oyun zorluğunu belirleyin.

Bölüm seçme ekranının alt kısmında, "HERO ROOM" butonunu göreceksiniz. Bu butonla, savaşçılarınızın bulunduğu odaya gidebilir ve onların yeteneklerini geliştirebilirsiniz. "UPGRADES" butonu ile genel güçlendirmeleri yapabileceğiniz ekrana gidebilirsiniz. "ENCYCLOPEDIA" kısmından, oyuna dair merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Birinci bölümü seçin oyun zorluğunu "Difficulty" kısmından ayarlayarak, "TO BATTLE" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın. Oyundaki amacımız, düşman saldırılarını, savunma kuleleri inşaa ederek engellemek. Savunma kulelerini sadece kule inşaası yapılabilecek alanlara yapabilirsiniz. Oyunu "MOUSE(FARE)" ve "FARENİN SOL TUŞU" ile oynayabilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sol alt kısmında bulunan özel güçlerinizi düşman üzerinde kullanabilirsiniz. Sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sağdan sola sırası ile, "ENCYCLOPEDIA"yı açabilir, oyunu duraklatabilir, ayarlar kısmını açabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Altİn madeni iŞlet, California'lİ bu ailenin mesleği altİn madenciliği... <p>Hırsız kardeşler oyunumuzda hırsızlıktan dolayı hapishaneye giren kardeşle... <p>Filler final savaşı için hazırlanıyor ve bu dövüşü k... <p><em>Toplar voleybol oynuyor. Nasıl mı? Sahanın bir yarısında sen olacaksın... <p>Sinemalarİ kasİp kavuran Ice Age 3 Dawn of The Dinosaurs orjinal isimli fi... <p>Dönüştüğü farklı kahramanlarla gönlümüz...             Köpek ve Çocuk adlı oyun ile eğlenceli dakikalar geç... <p><em>Kalabalık bir otoyolda, hassas parçalara sahip olan bir arabayı... <p>Masa çekmece oyunumuzda Bir veya İki kişilik oyun modlarından birin... <p>İki kişi zevkle oynayabileceğiniz ilginç bir dövüş oyunu....