2 Kişilik Tetris

Oyun Adı: 2 Kişilik Tetris

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 307

Puan: 0.00

Efsane oyun tetrisle tekrar buluşmaya ne dersiniz? Üstelik tek kişilik oyunun yanı sıra arkadaşınızla da oynayabileceğiniz bu oyunda, eski oyunların ne kadar güzel olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

Oyun yüklenince tek kişilik oyun için "SINGLE PLAYER", iki kişilik oyun için "MULTI PLAYER" butonuna tıklayın. Daha sonra açılan pencerede bölümünüzü seçerek oyuna başlayın. Oyuna başladığınızda ilk seviye açılacaktır. Oyun kontrolleri ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Ettirme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Döndürme: "YUKARI OK TUŞU"
Hızlandırma: "AŞAĞI OK TUŞU"

2. OYUNCU
Hareket Ettirme: "A, D"
Döndürme: "W"
Hızlandırma: "S"

Bir satırın hepsini tamamen boşluksuz doldurursanız patlayacak ve size puan kazandıracaktır. Ne kadar satırı aynı anda patlatabilirseniz, kazandığınız puanlar da o kadar çok katlanacaktır.OyunKalem.com'deki bu oyunumuzda blokları patlatamazsanız en üst noktaya geldiğinizde oyunu kaybedersiniz. Bu durumda "REPLAY" butonu ile oyunu tekrar başlatabilirsiniz.

Skorunuzu ve bir sonraki gelecek olan taşı takip etmeyi unutmayın. Ekranın sağ alt köşesindenki hoparlör butonuyla oyun sesini açıp kapatabilir, "PAUSE" butonuyla oyunu duraklatabilir ve "BACK TO MENU" butonuyla anamenüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Arkadaşınızla karşılıklı olarak dar bir alanda hareket eden yuvarlak halka... <p>Engelli parkurlar ve bu parkurları geçecek bir usta motorsiklet&cce... <p>Şeker Patlatma oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla ... <p><em>Salyangoz Bob, bir önceki macerasında kendisine bir eş buldu. Eşi... <p><em>Birbirinden zorlu ve eğlenceli bölümleri olan Gezegenler Ara... <p><em> İlk 2 oyunuyla gönüllerde taht kuran Zombie Kaç... <p>Masa çekmece oyunumuzda Bir veya İki kişilik oyun modlarından birin... <p><em>Tokyo sokaklarında muhteşem arabalar ile, muhteşem yarışlara katılmaya... <p>Süper kahramanlarımız yepyeni bir macerada sizlerle buluşuyor. Oyunum... <p>Karşı karşıya gelmiş iki sinirli kedi ikisi de kavgaya hazır. Arkadaşınla ... <p><em>Issız bir adada, arkadaşınla birlikte harika bir bovling turnuvasına k... <p><em>Sapan dünyasının renkleri, bir kurtcuk deliğinden gelen tanımsız ...