2 Kişilik Tetris

Oyun Adı: 2 Kişilik Tetris

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 296

Puan: 0.00

Efsane oyun tetrisle tekrar buluşmaya ne dersiniz? Üstelik tek kişilik oyunun yanı sıra arkadaşınızla da oynayabileceğiniz bu oyunda, eski oyunların ne kadar güzel olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

Oyun yüklenince tek kişilik oyun için "SINGLE PLAYER", iki kişilik oyun için "MULTI PLAYER" butonuna tıklayın. Daha sonra açılan pencerede bölümünüzü seçerek oyuna başlayın. Oyuna başladığınızda ilk seviye açılacaktır. Oyun kontrolleri ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Ettirme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Döndürme: "YUKARI OK TUŞU"
Hızlandırma: "AŞAĞI OK TUŞU"

2. OYUNCU
Hareket Ettirme: "A, D"
Döndürme: "W"
Hızlandırma: "S"

Bir satırın hepsini tamamen boşluksuz doldurursanız patlayacak ve size puan kazandıracaktır. Ne kadar satırı aynı anda patlatabilirseniz, kazandığınız puanlar da o kadar çok katlanacaktır.OyunKalem.com'deki bu oyunumuzda blokları patlatamazsanız en üst noktaya geldiğinizde oyunu kaybedersiniz. Bu durumda "REPLAY" butonu ile oyunu tekrar başlatabilirsiniz.

Skorunuzu ve bir sonraki gelecek olan taşı takip etmeyi unutmayın. Ekranın sağ alt köşesindenki hoparlör butonuyla oyun sesini açıp kapatabilir, "PAUSE" butonuyla oyunu duraklatabilir ve "BACK TO MENU" butonuyla anamenüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İki sevimli kardeş kedi Lunar ve Lemurs'un maceralarına ortak olmaya h... <p>Korku Filminde Macera ile harika vakit geçirmeye ne dersiniz? Bir t...  El Bombası Savaşı Oyunu ile arkadaşınızla süper bir Pong deneyimi yaşamaya h... <p>Tavşan, ayıcık, domuzcuk, tavuk ve kurbağalardan oluşan sevimli hayvan bal... <p>Oyunumuzda Sumo'lar güreşmektedirler. Yine bilgisayara karşı ve r... <p>Karşılıklı oynanabilen, iki kişilik dövüş oyunudur. Boğanızı se&... <p>Yılbaşında noel baba ve kardanadam kavgaya tutuşmuş durumda, bu kavganın g... <p>Ünlü drogonballz dövüş oyununun 2 kişilik diğer bir ve... <p><strong>Super Mario Go Kart</strong> heyecanı, 2.oyun devam ediyor. &Ccedi... <p><em>Son zamanların en popüler zeka oyununu oynamaya hazır mısın? Eğer... <p>Robin Hood ile fakirlere yardım etmeye ne dersiniz? Bunu başarmak iç... <p><em>Bu 3D yarış oyununda; online oynama, iki kişilik oynama seçenek...