2 Kişilik Tetris

Oyun Adı: 2 Kişilik Tetris

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 280

Puan: 0.00

Efsane oyun tetrisle tekrar buluşmaya ne dersiniz? Üstelik tek kişilik oyunun yanı sıra arkadaşınızla da oynayabileceğiniz bu oyunda, eski oyunların ne kadar güzel olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

Oyun yüklenince tek kişilik oyun için "SINGLE PLAYER", iki kişilik oyun için "MULTI PLAYER" butonuna tıklayın. Daha sonra açılan pencerede bölümünüzü seçerek oyuna başlayın. Oyuna başladığınızda ilk seviye açılacaktır. Oyun kontrolleri ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Ettirme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Döndürme: "YUKARI OK TUŞU"
Hızlandırma: "AŞAĞI OK TUŞU"

2. OYUNCU
Hareket Ettirme: "A, D"
Döndürme: "W"
Hızlandırma: "S"

Bir satırın hepsini tamamen boşluksuz doldurursanız patlayacak ve size puan kazandıracaktır. Ne kadar satırı aynı anda patlatabilirseniz, kazandığınız puanlar da o kadar çok katlanacaktır.OyunKalem.com'deki bu oyunumuzda blokları patlatamazsanız en üst noktaya geldiğinizde oyunu kaybedersiniz. Bu durumda "REPLAY" butonu ile oyunu tekrar başlatabilirsiniz.

Skorunuzu ve bir sonraki gelecek olan taşı takip etmeyi unutmayın. Ekranın sağ alt köşesindenki hoparlör butonuyla oyun sesini açıp kapatabilir, "PAUSE" butonuyla oyunu duraklatabilir ve "BACK TO MENU" butonuyla anamenüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İkiz yıldızların bir numaralı düşmanı olan Doktor Kötü, iki... <p>Oyun strateji - dövüş oyunudur. Dövüş kartlarına g&oum... <p>Bu oyunda iki goril birbirine muz atarak savaşıyor. İlk etapta boşluklara ... <p>Sitemizde seri olarak 2.kişilik oyunları bulunan Yanloong Dragonlar oyunun... <p>Futbolseverler klavye başına! Atari salonlarında jeton üstüne je... <p><strong>"Play"</strong> yazısına tıklayarak oyuna başlayınız. Oy... <p><em>Küçük şövalyeler, küçük haziney... <p><em>Aşağı doğru çöken kalın tabakaların üstündesiniz... <p>Kahramanımız <strong>Dora</strong>, tüm canlılara karşı gösterdi... <p> Sonic kahramanlarının içinde bulunduğu ve sizin zamana veya a... <p>Oyundaki amacınız kalenizi düşman gemilerine karşı korumaktır. Yü... <p>Arkadaşın ile beraber karşılıklı meydan okuyabileceğin bir oyuna ne dersin...