2 Kişilik Tetris

Oyun Adı: 2 Kişilik Tetris

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 253

Puan: 0.00

Efsane oyun tetrisle tekrar buluşmaya ne dersiniz? Üstelik tek kişilik oyunun yanı sıra arkadaşınızla da oynayabileceğiniz bu oyunda, eski oyunların ne kadar güzel olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

Oyun yüklenince tek kişilik oyun için "SINGLE PLAYER", iki kişilik oyun için "MULTI PLAYER" butonuna tıklayın. Daha sonra açılan pencerede bölümünüzü seçerek oyuna başlayın. Oyuna başladığınızda ilk seviye açılacaktır. Oyun kontrolleri ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Ettirme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Döndürme: "YUKARI OK TUŞU"
Hızlandırma: "AŞAĞI OK TUŞU"

2. OYUNCU
Hareket Ettirme: "A, D"
Döndürme: "W"
Hızlandırma: "S"

Bir satırın hepsini tamamen boşluksuz doldurursanız patlayacak ve size puan kazandıracaktır. Ne kadar satırı aynı anda patlatabilirseniz, kazandığınız puanlar da o kadar çok katlanacaktır.OyunKalem.com'deki bu oyunumuzda blokları patlatamazsanız en üst noktaya geldiğinizde oyunu kaybedersiniz. Bu durumda "REPLAY" butonu ile oyunu tekrar başlatabilirsiniz.

Skorunuzu ve bir sonraki gelecek olan taşı takip etmeyi unutmayın. Ekranın sağ alt köşesindenki hoparlör butonuyla oyun sesini açıp kapatabilir, "PAUSE" butonuyla oyunu duraklatabilir ve "BACK TO MENU" butonuyla anamenüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sıradışı bir zeka ve beceri oyunu daha sizlerle. Oyunun amacı çubuk... <p>Bu oyunumuzda çizgi adamalrın dövüşü yer alıyor. Kar... <p>Birbirini sevenleri tam birleştirmişken aileleri tarafından ayrılan &ccedi... <p>Issız ve gizemli bir gecede yola koyulan "<strong>Puffy </strong><str... <p>Angry Birds Space HD - Dev bir pençe yumurtalarını kaçırdı, ... <p>İster tek başına bilgisayara karşı oyna istersen arkadaşınla karşılıklı oy... <p><em>Dino Meat Hunt Extra adlı oyunumuzla iki kişilik yepyeni bir macera da... <p>Şuana kadar mutlaka birçok <strong>Tic-Tac-Toe </strong>oyunu oynam... <p>Oyun salonlarındna tanıdğımız langırt oyununun iki kişilik güzel bir ... <p>Efsane elmas yok etme oyunlarının bir başka versiyonuyla karşınızdayız. He... <p>Engelli parkurlar ve bu parkurları geçecek bir usta motorsiklet&cce... <p>3. serisi olan şirin ve şirine oyunumuzda maceradan maceraya atılacaksınız...