2 Kişilik Tetris

Oyun Adı: 2 Kişilik Tetris

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 242

Puan: 0.00

Efsane oyun tetrisle tekrar buluşmaya ne dersiniz? Üstelik tek kişilik oyunun yanı sıra arkadaşınızla da oynayabileceğiniz bu oyunda, eski oyunların ne kadar güzel olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

Oyun yüklenince tek kişilik oyun için "SINGLE PLAYER", iki kişilik oyun için "MULTI PLAYER" butonuna tıklayın. Daha sonra açılan pencerede bölümünüzü seçerek oyuna başlayın. Oyuna başladığınızda ilk seviye açılacaktır. Oyun kontrolleri ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Ettirme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Döndürme: "YUKARI OK TUŞU"
Hızlandırma: "AŞAĞI OK TUŞU"

2. OYUNCU
Hareket Ettirme: "A, D"
Döndürme: "W"
Hızlandırma: "S"

Bir satırın hepsini tamamen boşluksuz doldurursanız patlayacak ve size puan kazandıracaktır. Ne kadar satırı aynı anda patlatabilirseniz, kazandığınız puanlar da o kadar çok katlanacaktır.OyunKalem.com'deki bu oyunumuzda blokları patlatamazsanız en üst noktaya geldiğinizde oyunu kaybedersiniz. Bu durumda "REPLAY" butonu ile oyunu tekrar başlatabilirsiniz.

Skorunuzu ve bir sonraki gelecek olan taşı takip etmeyi unutmayın. Ekranın sağ alt köşesindenki hoparlör butonuyla oyun sesini açıp kapatabilir, "PAUSE" butonuyla oyunu duraklatabilir ve "BACK TO MENU" butonuyla anamenüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>En çok eğlendiğiniz iki kişilik oyunlar arasında ilk sıralarda ... <p>Efsane Mortal Kombat oyununun kartlarla oynanan değişik bir flash oyununu ... <p>Eşleştirme oyunları içerisinde serisi olan ve çok beğenilen ... <p>3 Boyutlu efsanevi dövüşçülerden oluşan oyuna başlıy... <p>Karargahınızı düşmanların ve canavarların saldırılarından korumanız g... <p><strong>Oyun içinde oyun, aksiyon içinde aksiyon...</strong>... <p> Bu oyunda size ateşler yerine çekiciniz eşlik edecek. Hazır m... The sequel for Mad Burger. Support for Direct Election in Indonesia #DukungPilkadaLangsung <p>Drift tutkunluğu ile kıyasıya bir savaş mücadelesi vermeye hazırmısın...  Bulut Şövalyeleri Oyunu ile süper bir 2 kişilik oyun karşınızda! Arkadaşınız... <p><strong>Mınçıka Çarli</strong>'nin bir aşk hikayesine da...