2 Kişilik Tetris

Oyun Adı: 2 Kişilik Tetris

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 250

Puan: 0.00

Efsane oyun tetrisle tekrar buluşmaya ne dersiniz? Üstelik tek kişilik oyunun yanı sıra arkadaşınızla da oynayabileceğiniz bu oyunda, eski oyunların ne kadar güzel olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

Oyun yüklenince tek kişilik oyun için "SINGLE PLAYER", iki kişilik oyun için "MULTI PLAYER" butonuna tıklayın. Daha sonra açılan pencerede bölümünüzü seçerek oyuna başlayın. Oyuna başladığınızda ilk seviye açılacaktır. Oyun kontrolleri ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Ettirme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Döndürme: "YUKARI OK TUŞU"
Hızlandırma: "AŞAĞI OK TUŞU"

2. OYUNCU
Hareket Ettirme: "A, D"
Döndürme: "W"
Hızlandırma: "S"

Bir satırın hepsini tamamen boşluksuz doldurursanız patlayacak ve size puan kazandıracaktır. Ne kadar satırı aynı anda patlatabilirseniz, kazandığınız puanlar da o kadar çok katlanacaktır.OyunKalem.com'deki bu oyunumuzda blokları patlatamazsanız en üst noktaya geldiğinizde oyunu kaybedersiniz. Bu durumda "REPLAY" butonu ile oyunu tekrar başlatabilirsiniz.

Skorunuzu ve bir sonraki gelecek olan taşı takip etmeyi unutmayın. Ekranın sağ alt köşesindenki hoparlör butonuyla oyun sesini açıp kapatabilir, "PAUSE" butonuyla oyunu duraklatabilir ve "BACK TO MENU" butonuyla anamenüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Heyecan dolu anlar yaşadığınız ve bağımlısı olduğunuz <strong>Harika B... <p><em>Kalabalık bir otoyolda, hassas parçalara sahip olan bir arabayı... <p>Elmas savaşçılarından birini seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz.... <p>Tic Tac Toe 2 kişi oynanan ve <strong>X - O </strong>harfleri ile 3'l&... <p>Farklı oyun seçeneklerine sahip DartMaster, dartseverlerin zevkle o... <p>Sevenleri birleştir oyunumuzda Jill ve Jane isimli iki karakteri arkadaşın... <p><em>Dino Meat Hunt Extra adlı oyunumuzla iki kişilik yepyeni bir macera da... <p>Oyunda en hızlı şekilde bölüm içinde beliren yıldızları t... <p><strong>Angry Birds</strong> farklı versiyonlarıyla sizlerin karşısına &cc... <p>Oyun bildiğimiz çizgi adma dövüşleridir. Oyunda ço... <p>Birbirini sevenleri tam birleştirmişken aileleri tarafından ayrılan &ccedi... <p><em>Eğlenceli bi oyun oynamaya hazır mısın? İnek sağma işinde iyiyimdir di...