Krallık Savunması

Oyun Adı: Krallık Savunması

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 155

Puan: 0.00

Mükemmel bir strateji oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyun yüklendikten sonra sırasıyla "Play" ve "Start" butonuna tıklayın. Daha sonra kayıt bölümüne gireceksiniz. İlk defa oynuyorsanız sağ tarafta bulunan "New Game" butonlarından herhangi birine, ilk defa oynamıyorsanız kayıtlı oyununuza tıklayıp "Start Here" butonuyla yerinizi seçin. Arkasından açılan menüde zorluk derecesini ayarlayın ve "To Battle" butonuna tıklayıp oyunu başlatın. Oyun başlayınca açıklama menüsü gelecektir. "Skip This" butonuyla açıklamaları kapatabilirsiniz. Oyun sadece "Mouse" (fare) ile oynanıyor.

Oyundaki amacınız, farklı türden düşmanlara yönelik stratejik savaşlar gerçekleştirip onları yok etmek. Kışlalar, okçular, sihirbazlar, gülleciler... Ayrıca kazandığınız bölümlerden sonra size yıldız verilecektir. Bu yıldızlarla bölüm aralarında ekstra güçler satın alabilirsiniz. Oyun esnasında sol altta kullandıkça tekrar dolan ateş yağmuru ve asker butonları vardır. Ücretsiz kullanabileceğiniz bu ekstraları, en uygun zamanda kullanmanız, sizin yararınıza olacaktır.

Şimdi size birkaç tüyo verelim: Hızlı hareket eden düşmanlara karşı askeri kışlalar, havadan gelen düşmanlara karşı okçular ve sihirbazlar, yüksek güçteki düşmanlara karşı da gülleler etkilidir. Ayrıca nadir de olsa bazı bölümlerde ekstra binalar vardır. Bunları kullanarak savunma ve saldırınızı güçlendirebilirsiniz.

Oyun esnasında bir gözünüz, sol üstte bulunan sağlık ve para durumunuzda olsun. Yine oyun esnasında sağ üstte bulunan butonlarla oyunu duraklatabilir, ayarlara girebilir, anamenüye geri dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>En son 2.3 seride bıraktığımız <strong>Yanloong</strong> efsanesi yeni oyu... <p>İki sevimli karakter yolda yürürken birbirleri ile çarpış... <p><em>Eğer hatırlarsanız, iki kardeş Money Movers'ın ilk bölüm... <p>Şeker hırsızları oyunumuzda ister tek kişi ister bir arkadaşınızla iki kiş... <p>İngilizce bilginizi eğlenerek geliştirmek ister misiniz? Cevabınız "<... <p>Hayaletlerle zombilerin savaşı başlıyor! Bu zorlu mücadelede hesabını... <p>Oyun salonlarındna tanıdğımız langırt oyununun iki kişilik güzel bir ... <p>Çok eskiden beri oynadığımız klasik bir oyun sizlerle... "<str... <p>Ortaçağın en kötü zamanlarında köyümüz&uum... <p>Oyun yüklenince PLAY, PLAY butonlarİna tİklayİp 1. bölüm&uu... <p>Canavar Komyonların Rally yaptığı bu oyunumuzda aracınızı seçerek y... <p><em>Son derece çekişmeli, eğlenceli ve dört kişiliğe kadar oyn...