Puffy Bird

Oyun Adı: Puffy Bird

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 166

Puan: 0.00

Issız ve gizemli bir gecede yola koyulan "Puffy Bird" karşısına çıkan engelleri aşmak istiyor. Maceraya dahil olmak için "PLAY" bölümüne tıklayınız. Daha sonra "START" bölümüne tıklayarak oyunu başlatınız.


Oyun Kontrolü:
Puffy'i uçurmak için "Sol Fare Tuşu"nu kullanınız. Farenizin tuşuna bastıkça; Puffy yükselecektir. Bu şekilde kuşu dengede tutarak gidebildiğiniz en uzak noktaya gitmeyi hedefleyin.
Yüksek puanlara ulaştığınız zaman "Best Score" görüntünüzü Facebook gurubumza gönderebilirsiniz.

Eğer Puffy Bird'ü Android cihazlarda oynamak isterseniz,

Google Play üzerinden indirmek için tıklayınız.

Yeni bir macerada görüşmek üzere!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ambulans Şöfürü, Oyunu Klavyenin ok tuslarİ ile aracİnİzİ k... <p>Vahşi yaratıklarla dolu gizemli ormanın derinliklerine saklanmış büy&... <p>Oyun salonlarındna tanıdğımız langırt oyununun iki kişilik güzel bir ... <p><em>Önceki oyunlarda avlanan Dinozor baba ve yavrusu bu sefer yaklaşa... <p>Sıradışı bir bowling heyecanı ile sizlerleyiz. Bu kez bir bowling salonu d... <p><em>Salyangoz Bob, bir gün ormanda giderken bir poster görü... <p><em>Arkadaşınızla beraber reflex testi yapmaya ne dersiniz? Oyunun amacı &... <p>Şirin ve şirine oyunumuzun yeni serisinde yeni maceralara hazırmısınız. İk... <p>Sitemizde seri olarak 2.kişilik oyunları bulunan Yanloong Dragonlar oyunun... <p>Tüm zamanların en eğlenceli futbol oyunu olan <strong>"Teke Tek ... <p>Oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkten balonlari seçere... <p><em>Dünya genelinde yapılacak olan bir ralli turnuvasına katılmaya ne...