Puffy Bird

Oyun Adı: Puffy Bird

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 178

Puan: 0.00

Issız ve gizemli bir gecede yola koyulan "Puffy Bird" karşısına çıkan engelleri aşmak istiyor. Maceraya dahil olmak için "PLAY" bölümüne tıklayınız. Daha sonra "START" bölümüne tıklayarak oyunu başlatınız.


Oyun Kontrolü:
Puffy'i uçurmak için "Sol Fare Tuşu"nu kullanınız. Farenizin tuşuna bastıkça; Puffy yükselecektir. Bu şekilde kuşu dengede tutarak gidebildiğiniz en uzak noktaya gitmeyi hedefleyin.
Yüksek puanlara ulaştığınız zaman "Best Score" görüntünüzü Facebook gurubumza gönderebilirsiniz.

Eğer Puffy Bird'ü Android cihazlarda oynamak isterseniz,

Google Play üzerinden indirmek için tıklayınız.

Yeni bir macerada görüşmek üzere!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Son derece çekişmeli iki kişilik harika bir oyun oynamaya hazır...  Dinozorlar Et Peşinde 2 Oyunu ile arkadaşınızla harika zaman geçirebileceğin... <p>Karargahınızı düşmanların ve canavarların saldırılarından korumanız g... <p>Bayan Sco, Oyununda bayan sonic yolda ilerlerken önüne çı... <p>Yumurtadan yeni çıkmış civcivler ile güzel bir voleybol oyunu ... <p>Mafya Adamı 9 oyunu ile heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Çok se... <p>YÖN TuŞlarİ ile oynanİyor. Askeri kamyon ile yükleri diğer b&oum... <p>Uzakdoğu dövüş sanatının müthiş görsellerle birleştiği... <p>İkikisilikoyunlar.net'de mücadele ruhunu yansıtan oyunlar ile dev... 1Quest is a roguelike, where you control a young adventurer who pursues an ev... <p><em>Maceracı Salyangoz Bob'un bitmek bilmeyen merakı, onu yepyeni bir ... <p>Sinemalarİ kasİp kavuran Ice Age 3 Dawn of The Dinosaurs orjinal isimli fi...