Flappy Bird

Oyun Adı: Flappy Bird

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 160

Puan: 0.00

Yayınlandığı günden bu yana dillerden düşmeyen uçmakta zorlanan düyaca ünlü kuş "Flappy Bird"ü uçurmaya ne dersiniz? "Start" bölümüne tıklayarak oyuna başlayınız. Engelleri aşmak için "Fare" tuşunu kullanıyorusunuz. Her engel size 1 puan daha kazandırmaktadır. Mobil cihazlarda yapabildiğiniz rekor puanları bilgisayarda da yapmak için bir an önce oynamaya başlayınız. Oyun sonuçlarını ve rekorlarınızı görmek için ise "Score" bölümünü kontrol edebilirsimiz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
The sequel for Mad Burger. <p>Bu oyunda zaman zaman buz olup düşmanları dondurmakta; zaman zaman da... <p>3 Boyutlu efsanevi dövüşçülerden oluşan oyuna başlıy... <p>Nick tarafından yayınlanmış oyunda ilginç karakterler ringe ç... <p>Ünlü çizgi film kahramanları <strong>"Şirinler"... <p>Dünya'ya, Dünya dışından gelen, yabancı varlıklarla saldırı ... <p>Ormanda kıran kırana bir atv yarışına hazırmısınız. Oyuna motorunuzun se&c... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p>Klavye ile oynanıyor Anahtarları Topla oyunu, küçük ve şi... <p>İki kişilik ilgiç oyunlardan birisi, oyuna girmeden önce isiml... <p><em>Dünya genelinde yapılacak olan bir ralli turnuvasına katılmaya ne... <p>Oyundaki görüntü kamera ile kaydedilmiş gerçek g&oum...