Çizgi Kahramanlar Kapışma

Oyun Adı: Çizgi Kahramanlar Kapışma

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 268

Puan: 0.00

Süper dövüşçü Shi ile muhteşem bir turnuvaya daha katılmaya hazır ol. Yalnız bu turnuva düşündüğün kadar kolay olmayacak. Yedi farklı dövüşçü sıra ile karşına geçerek seni yok etmeye çalışacak. Bir arenada Shi ile hayatta kalma savaşı vermeye hazır ol!

Oyun yüklendikten sonra direk ana menüye yönlendirileceksiniz. Ana menüde "START" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunu tek bir karakter ile oynayacaksınız.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Normal Saldırılar: "H,J"
Süper Saldırılar: "K,L"

Oyun esnasında ana menüye dönmek isterseniz, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "BACK" butonunu kullanabilirsiniz.

En güzel dövüş oyunları için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kırmızı sürücü oyunumuza başlamak içni öncelikl... <p>Uzakdoğu esintileri içeren bu oyunda stratejik bir dövüş&... <p>Ormanda kıran kırana bir atv yarışına hazırmısınız. Oyuna motorunuzun se&c... <p>Okula yeni başlayan ve matematik dersi ile arası iyi olmayan ya da matemat... <p>Korku Filminde Macera ile harika vakit geçirmeye ne dersiniz? Bir t... <p>Hız sürücüsü oyunu turnuva şeklinde 1-2-3 kişi oynanab... <p><em>Ünlü futbol oyuncuları şimdi bir zeka oyunundalar. Drogba, R... <p>Alisveris merkezi isletme oyunu, ?ngilterenin Baskenti Londra'da geciy... <p>"Click To Start" ile oyuna başlıyorsunuz.Birinci oyuncu K ve L t... <p>Dünya'nın çeşitli bölgelerinden <strong>5 usta dö... <p><em>Küçük şövalyeler, küçük haziney...  İki Aşık Oyunu ile süper bir eğlence evlerinize geliyor. Arkadaşınızla birli...