Çizgi Kahramanlar Kapışma

Oyun Adı: Çizgi Kahramanlar Kapışma

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 258

Puan: 0.00

Süper dövüşçü Shi ile muhteşem bir turnuvaya daha katılmaya hazır ol. Yalnız bu turnuva düşündüğün kadar kolay olmayacak. Yedi farklı dövüşçü sıra ile karşına geçerek seni yok etmeye çalışacak. Bir arenada Shi ile hayatta kalma savaşı vermeye hazır ol!

Oyun yüklendikten sonra direk ana menüye yönlendirileceksiniz. Ana menüde "START" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunu tek bir karakter ile oynayacaksınız.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Normal Saldırılar: "H,J"
Süper Saldırılar: "K,L"

Oyun esnasında ana menüye dönmek isterseniz, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "BACK" butonunu kullanabilirsiniz.

En güzel dövüş oyunları için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sevimli kahramanımız<strong> Dora</strong>; evlerinin yakınındaki doğa par... <p><em>Dokuz gezegen arasında bir savaş başladı. Sen dünyanın koruyucusu... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p><em>Uzun bir süredir beklenen Çizgi Kahramanların Savaşı oyunu... <p>İki kişi ikiye bölünmüş ekranda, balonları en hızlı şekilde... <p>Anime kahramanların müthiş hareketlerini sergilediği güzel bir d... <p>Belirli bir alan içinde karşılıklı dövüşler yapabileceğin... <p>1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bu... <p>Aynı renkteki 3 boyutlu renkli küpleri bir araya getirerek patlatacağ... <p>Renkli ve sevimli görünen vampirleri mouse'unuz ile eşleyere... <p>Yarış tutkunları için oldukça farklı bir oyunla karşınızdayı... <p>Araba tutkunlarına en güzel yarış oyunlarını sunmaya devam ediyoruz. ...