Süper Ralli 3D

Oyun Adı: Süper Ralli 3D

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 164

Puan: 0.00

Dünya genelinde yapılacak olan bir ralli turnuvasına katılmaya ne dersin? Eğer turnuvada iyi bir derece yapmak istiyorsan, birbirinden farklı özelliklere sahip dört farklı yarış arabası ile, zorlu yarış pistlerinde çok iyi performanslar sergilemen gerekiyor. Turnuva başlasın!
Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sol alt kısmında bulunan "PLAY" butonuna tıklayarak, ana menüye gidebilirsiniz. Oyunu, "CHAMPIONSHIP(ŞAMPİYONA)" ve "TIME TRIAL(ZAMANA KARŞI)" olmak üzere, iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, yarışta kullanacağınız arabanızı belirleyin. Oyunu ilk defa oynuyor olacağınız sadece ilk yarış haritası açık olacaktır. Yarış haritasını belirledikten sonra yarış zorluğunu belirleyerek oyuna başlayabilirsiniz.
Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla, ana menüye dönebilir, oyun müziğini kapatıp açabilir ve oyun seslerini açıp kapatabilirsiniz.
İyi şanslar.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 2 Kişilik Labirent Oyunu ile arkadaşınızla birlikte Mısır piramidinden kaçma... <p><em>Flappy Bird'ü iki kişilik oynamak için kurduğun hayall... <p>Yuvarlak ringte dışırı düşmeden rakibinizi yenmeniz gerekiyor. Yö...   								  	Kim düşünürki kurt ile kuzunun bir macerada birli... <p>Efsane oyun tetrisle tekrar buluşmaya ne dersiniz? Üstelik tek kişili... <p>Karnı acıkmış bal ayılarımız iş başında. Oyun yüklenince "<stron... <p><em>Farklı bir gezegende yaşayan iki karaktere ait güzel bir oyun var... <p>Acımasız Solucan oyunu, dev solucan yer üstündeki canlılara kork... <p>Kıran kırana bir mücadeleye var mısınız? Oyuna "<strong>Play</st... <p>Masa Hokeyi oyunumuzda hokey tahtasındaki topu kaleye sokmaya çalış... <p><em>Arkadaşların kar canavarları tarafından donduruldu ve buz kütlele... <p>Dövüş sanatının ustaları bu oyunda buluşup, eşsiz hareketleri se...