Gece Sürüşü

Oyun Adı: Gece Sürüşü

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 176

Puan: 0.00

Kalabalık bir otoyolda, hassas parçalara sahip olan bir arabayı kullanmaya hazır mısın? Dikkat edin, elinizi attığınız her bir parça, elinizde kalabilir. Arabayı oldukça nazik bir şekilde kullanmanız gerekmektedir, aksi taktirde çok kısa bir sürede parçalara ayrılıp, kontrolünüzden çıkabilir.

Oyuna başlamak için, ana menüde "CLICK TO START" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Araba otomatik olarak hızlanacaktır. Kullanmak istediğiniz yere, sürücünün elini yönlendirerek tıklayın. Eğer tuttuğunuz parçaya dikkatli davranmazsanız, parça elinizde kalabilir.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Go Kart Go Turbo oyunun ikinci bölümü (Nitro) ile yarış kar... <p>Geçmişin derinliklerinden gelen; yüzyıllardır oynanan ünl... <p>Pou macera oyunumuzda Pou ve onun aşkı ile birlikte keyfli bir macerada il... <p><em>Windows 98 işletim sisteminin efsanesi DxBall oyun serisinden esinleni... <p>Klasik Bombernan oyununun biraz daha farklı versiyonu sizlerle... Bu oyund... <p>Atİk kamyonu oyununa giriŞ yaptİktan sonra ilk bölümden baŞlayar... <p>Kedilerin başı yine belaya giriyor, ortalık karışıyor! Kedilerin Güc&... <p>Arkadaşınızla birlikte yıllardır kâğıt üzerinde oynadığınız efs... <p>Çeşitli yeteneklere sahip savaşçılar bir araya geldiler ve b... <p>Mafya Adamı 9 oyunu ile heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Çok se... <p>Şeker yağmuru oyunumuzda aynı renkten ve türden olan şekerlerin en az... <p>Geleceğin uçakları ile önünüze çıkan engeller...