Gece Sürüşü

Oyun Adı: Gece Sürüşü

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 184

Puan: 0.00

Kalabalık bir otoyolda, hassas parçalara sahip olan bir arabayı kullanmaya hazır mısın? Dikkat edin, elinizi attığınız her bir parça, elinizde kalabilir. Arabayı oldukça nazik bir şekilde kullanmanız gerekmektedir, aksi taktirde çok kısa bir sürede parçalara ayrılıp, kontrolünüzden çıkabilir.

Oyuna başlamak için, ana menüde "CLICK TO START" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Araba otomatik olarak hızlanacaktır. Kullanmak istediğiniz yere, sürücünün elini yönlendirerek tıklayın. Eğer tuttuğunuz parçaya dikkatli davranmazsanız, parça elinizde kalabilir.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Uzakdoğu esintileri içeren bu oyunda stratejik bir dövüş&... <p>Geleceğin uçakları ile önünüze çıkan engeller... <p>Ben 10 İsyancılara Karşı ile muhteşem bir maceraya atılmaya hazır mısınız?... <p>3. serisi olan şirin ve şirine oyunumuzda maceradan maceraya atılacaksınız... <p>Kale okçuları yepyeni bir serüvende sizlerle birlikte. Oyun y&... <p>Bu eğlenceli beceri oyununda tüm gün boyunca küç&uum... <p>Dünya şampiyonasını 3 boyutlu yaşamaya hazır mısınız? Dünyanın e... <p>Yarış tutkunları için oldukça farklı bir oyunla karşınızdayı... <p>Kusursuz dövüşçülerin kozlarını çeşitli arena... <p><em>Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyo... <p>Hex Taşları oyunu 1 ya da 2 kişi oynanabilen bir oyundur.2 kişi oynamak i&... <p><em>Farklı bir gezegende yaşayan iki karaktere ait güzel bir oyun var...