Bisikletli Çöp Adam

Oyun Adı: Bisikletli Çöp Adam

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 180

Puan: 0.00

DİKKAT: BU OYUNDA GÖRDÜĞÜNÜZ HAREKETLERİ GERÇEK HAYATTA DENEMEYİN!

Son zamanların en maceralı oyunuyla karşı karşıyasınız. Bir yandan bisikletinize atlayarak dağ yolunda çılgın yarışlara katılabilecek, öbür yandan da akrobatik hareketlerle bu yarışlarınızı süsleyeceksiniz. Hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "START GAME" butonuyla devam edin. Arkasından garajdan bir bisiklet seçin ve "RACE" butonuyla ilerleyin. Daha sonra bölümü seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyunu ilk defa oynuyorsanız, size oyun başında verilen bisikleti ve birinci bölümü oynamak zorundasınız. Oyundaki amacınız, bisikletinizle akrobatik hareketler yaparak yarışları bitirmek. Oyun kontrolleri şöyle:

Hızlanma: "YUKARI OK TUŞU"
Fren: "AŞAĞI OK TUŞU"
Denge: "SOL VE SAĞ OK TUŞLARI"
Zıplama: "SPACE-BAR"
Reset: "R"
Supermen: "X"
Eller Yok: "Z"
Hiçbir Şey: "Z + X"

Yarış esnasında ne kadar çok akrobatik hareket yaparsanız o kadar fazla para kazanırsınız. Kazandığınız paralarla bölüm aralarında ister bisikletinizi geliştirin, isterseniz de onu bir kenara bırakıp yeni ve daha güzel bir bisiklet alın. Ayrıca "ACHIEVEMENTS" menüsünde bulunan madalyalardan kazanabilirseniz ekstra paralar sizin olacak.

Oyun esnasında ekranın altında bulunan butonları kullanarak sırasıyla oyun sesini açıp kapatabilir, yardım menüsüne ulaşabilir, oyunu duraklatabilir veya garaja geri dönebilirsiniz. En güzel oyunlar için sitemizin adresini tarayıcınızın favoriler bölümüne eklemeyi unutmayın ve bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Farklı bir gezegende yaşayan iki karaktere ait güzel bir oyun var... <p>Saray aşçıları bu oyunda yeteneklerini sergiliyorlar. Aşçıla... <p>Renkli jöleler oyunumuzun 2. serisinde mouse'unuzu kullanarak ayn... <p>Street Fighter dövüşçülerinin anime olarak yorumland... <p>İster bilgisayara karşı ister arkadaşına karşı oyuna, bu oyunda acıma yok.... <p><em>Hapishanede gardiyanlarla yaptıkları basketbol maçını yenen iki... <p> Hem araba yarışı, hem de futbol oyununun birlikte oynandığı mük... <p>Plajda çift kişilik te oynayabileceğiniz bir voleybol oyunu. Ancak ... <p>Silahların gücüyle tanışmaya hazır mısınız? Arms of Revenge ile ... <p>Savaşçı robotlar arenada buluşuyor. Taş, Kağıt, Makas mantığında oy... <p><strong>"Play Now"</strong> yazısına tıklayarak şirin patenci oy... <p>Futbolseverler klavye başına! Atari salonlarında jeton üstüne je...