Bisikletli Çöp Adam

Oyun Adı: Bisikletli Çöp Adam

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 170

Puan: 0.00

DİKKAT: BU OYUNDA GÖRDÜĞÜNÜZ HAREKETLERİ GERÇEK HAYATTA DENEMEYİN!

Son zamanların en maceralı oyunuyla karşı karşıyasınız. Bir yandan bisikletinize atlayarak dağ yolunda çılgın yarışlara katılabilecek, öbür yandan da akrobatik hareketlerle bu yarışlarınızı süsleyeceksiniz. Hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "START GAME" butonuyla devam edin. Arkasından garajdan bir bisiklet seçin ve "RACE" butonuyla ilerleyin. Daha sonra bölümü seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyunu ilk defa oynuyorsanız, size oyun başında verilen bisikleti ve birinci bölümü oynamak zorundasınız. Oyundaki amacınız, bisikletinizle akrobatik hareketler yaparak yarışları bitirmek. Oyun kontrolleri şöyle:

Hızlanma: "YUKARI OK TUŞU"
Fren: "AŞAĞI OK TUŞU"
Denge: "SOL VE SAĞ OK TUŞLARI"
Zıplama: "SPACE-BAR"
Reset: "R"
Supermen: "X"
Eller Yok: "Z"
Hiçbir Şey: "Z + X"

Yarış esnasında ne kadar çok akrobatik hareket yaparsanız o kadar fazla para kazanırsınız. Kazandığınız paralarla bölüm aralarında ister bisikletinizi geliştirin, isterseniz de onu bir kenara bırakıp yeni ve daha güzel bir bisiklet alın. Ayrıca "ACHIEVEMENTS" menüsünde bulunan madalyalardan kazanabilirseniz ekstra paralar sizin olacak.

Oyun esnasında ekranın altında bulunan butonları kullanarak sırasıyla oyun sesini açıp kapatabilir, yardım menüsüne ulaşabilir, oyunu duraklatabilir veya garaja geri dönebilirsiniz. En güzel oyunlar için sitemizin adresini tarayıcınızın favoriler bölümüne eklemeyi unutmayın ve bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Şeker Patlatma oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla ... <p>1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bu...             Mutlu Fareler adlı oyunda arkadaşınızla ile birlikte... <p><em>Bu iki kişilik macera tamamı ile Dünya üzerinde geçiy... <p><em>Okçular büyük efsanenin ikinci bölümü ... <p>Oynarken bir yandan zekânızı sınayabileceğiniz, bir yandan da hızını... <p><em>Öncelikle hatırlatmamız gereken bir şey var; bu oyunu sadece iki ... <p>En son 2.3 seride bıraktığımız <strong>Yanloong</strong> efsanesi yeni oyu... <p>Çok eskiden beri oynadığımız klasik bir oyun sizlerle... "<str... <p>Aksiyon dolu arazi yarışlarına hazır mısınız? Aman, direksiyona iyi hakim ... <p>Filler final savaşı için hazırlanıyor ve bu dövüşü k... <p>Karşılıklı oynanabilen, iki kişilik dövüş oyunudur. Boğanızı se&...