Süper Mario 63

Oyun Adı: Süper Mario 63

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 170

Puan: 0.00

İlk defa Nintendo tarafından 1985'te piyasaya sürülen Süper Mario Kardeşler oyun serisinin harika bir oyunuyla daha karşınızdayız. Yine her zaman olduğu gibi Mario ile Bowser'e karşı koyarak Prenses Peach'i kurtarmaya çalışacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "START" butonuyla ana menüye giriş yapın. "STORY" butonuyla devam edin ve kayıt bölmesi seçin. Hemen arkasından "CREATE" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyun kontrolleri şöyle:

Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Fonksiyon: "Z"
Atak: "X"
Özel Güç: "C"

Oyun hakkında biraz ipucu verelim: Oyun esnasında bölüm içinde bulunan tabelaların yanında fonksiyon tuşuyla yönergeleri okuyabilirsiniz. Ayrıca Goomba gibi düşmanlarınızı hem atak tuşuyla hem de üstlerine zıplayarak öldürebilirsiniz. Ayrıca jetpack gibi özel nesneleri sınırlı sürede kullanabilirsiniz. Kullanım hakkınızın ne kadar kaldığını, ekranın sağ alt köşesindeki göstergeden takip edebilirsiniz. Ayrıca bölüm içinde uçan kuşların üstüne binebilir, zıplama tuşuna birden fazla basarak daha yükseğe zıplayabilirsiniz.

En güzel Mario oyunları için ikikisilikoyunlar.net'e göz atabilirsiniz. Sitemizin adresini tarayıcınızın sık kullanılanlar bölmesine eklemeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ormanda sevimli yaramazlar iki ağaç arasına gerdikleri ipin üz... <p><em>Sence uzaylılar da aralarında UFO yarışları düzenliyorlar mıdır? ... <p>Deniz altında Kral Triton ve deniz kızının eğlenceli mücadelesi sizle... <p>Efsane oyun tetrisle tekrar buluşmaya ne dersiniz? Üstelik tek kişili... <p>Arenadaki robot savaşları; yeni eklenen 5 güçlü robot, bi... <p>Çocukluğumuzun efsane oyunlarından <strong>Super Mario</strong> ile... <p>Kızıldereli bir savaşçı gölde <strong>balık tutarken</strong> ... <p><em>Korsanlarlar, Tic Tac Toe oynamaya hazır mısınız? İster dümen d&o... <p><em>Hapishanede gardiyanlarla yaptıkları basketbol maçını yenen iki... <p>4 elementinde ayrı ustaları olan büyücüleri yönlendire... <p><em>3 boyutlu piksel tarzında süper bir aksiyon oyunu, Zono Patlaması... <p>Geleceğin uçakları ile önünüze çıkan engeller...