Süper Mario 63

Oyun Adı: Süper Mario 63

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 164

Puan: 0.00

İlk defa Nintendo tarafından 1985'te piyasaya sürülen Süper Mario Kardeşler oyun serisinin harika bir oyunuyla daha karşınızdayız. Yine her zaman olduğu gibi Mario ile Bowser'e karşı koyarak Prenses Peach'i kurtarmaya çalışacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "START" butonuyla ana menüye giriş yapın. "STORY" butonuyla devam edin ve kayıt bölmesi seçin. Hemen arkasından "CREATE" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyun kontrolleri şöyle:

Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Fonksiyon: "Z"
Atak: "X"
Özel Güç: "C"

Oyun hakkında biraz ipucu verelim: Oyun esnasında bölüm içinde bulunan tabelaların yanında fonksiyon tuşuyla yönergeleri okuyabilirsiniz. Ayrıca Goomba gibi düşmanlarınızı hem atak tuşuyla hem de üstlerine zıplayarak öldürebilirsiniz. Ayrıca jetpack gibi özel nesneleri sınırlı sürede kullanabilirsiniz. Kullanım hakkınızın ne kadar kaldığını, ekranın sağ alt köşesindeki göstergeden takip edebilirsiniz. Ayrıca bölüm içinde uçan kuşların üstüne binebilir, zıplama tuşuna birden fazla basarak daha yükseğe zıplayabilirsiniz.

En güzel Mario oyunları için ikikisilikoyunlar.net'e göz atabilirsiniz. Sitemizin adresini tarayıcınızın sık kullanılanlar bölmesine eklemeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>PLAY GAME butonuna ve sol altta bulunan GO butonuna tİklİyoruz. MOUSE yard...  İki Aşık Oyunu ile süper bir eğlence evlerinize geliyor. Arkadaşınızla birli... <p>Alev Ejderhası Oyunu ile müthiş bir heyecana ortak olmaya ne dersiniz... <p>Bayan Sco, Oyununda bayan sonic yolda ilerlerken önüne çı... <p>Balon Voleybolu oyununu dilerseniz tek kişi dilerseniz iki kişi oynayabili... <p><em>Öncelikle hatırlatmamız gereken bir şey var; bu oyunu sadece iki ... <p>Tuzaklarla ve bulmacalarla dolu bir labirentte çıkışa ulaşmak i&cce...  Dinozorlar Et Peşinde 2 Oyunu ile arkadaşınızla harika zaman geçirebileceğin... <p>1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bu... <p><em>Daha önce ikikisilikoyunlar.net'te, tek kişilik veya iki kişi... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p><em>Aradığın süper kahramanı bir önceki dövüş oyununda...