Eski Kale Hazineleri

Oyun Adı: Eski Kale Hazineleri

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 213

Puan: 0.00

 Kahramanımız, eski bir kalede bulunan hazineyi bulmaya çıkmıştır. Ancak onu yolda bazı bulmacalar beklemektedir. Kahramanımızın hazineyi alıp evine rahatlıkla dönmesine yardımcı olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" butonunu kullanarak ana menüye giriş yapın. Tekrar aynı butonu kullanarak devam edin ve bir adet bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm açık olacaktır. Oyundaki amacınız, çeşitli tuzakların bulunduğu karanlık bir kalede sıkışıp kalan kahramanınızın kaleden çıkması için yardımcı olmak. Oyun kontrolleri şöyle:

Hareket Etme: "W, A, S, D" veya "OK TUŞLARI"
Restart: "R"

Oyunda bilmeniz gereken en önemli nokta şu: Tahta kutular oldukça hafiftir. O yüzden tahta kutulardan istediğiniz kadar taşıyabilirsiniz. Ancak taşlar ağırdır ve hareket etmez. Elinizde bulunan ateşi kullanarak kapıya giden yolun açılmasını sağlayın. Kapıdan geçtiğinizde, "NEXT LEVEL" butonuna tıklayarak hiç beklemeden bir sonraki bölümü açabilir ve oynayabilirsiniz. Bölümleri ne kadar az sürede bitirirseniz o kadar fazla puan kazanacaksınız.

Oyun esnasında, ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyun sesini ve oyun müziğini açıp kapatabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. Zekanızın sınırlarını zorlayacak olan bu oyunu arkadaşlarınızla paylaşarak onların da beyin fırtınası yapmasını sağlayabilirsiniz. En güzel oyunlar için bizimle kalın. İyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Strateji oyunları serimize devam ediyoruz. Bu oyunumuzda amaç; <str... <p>Mouse ile oynanan oyun. Azteklerin köylerini oluşturmalısınız ve gide... <p>Tarihin derinliklerinde zafer mücadelesi veren kahraman okçula... <p><em>Uzun bir süredir beklenen Çizgi Kahramanların Savaşı oyunu... <p>Oyun salonlarındna tanıdğımız langırt oyununun iki kişilik güzel bir ... <p><em>Arkadaşınla heyecanlı bir çekişmeye var mısın? Evet mi? . İki k... <p><em>Direksiyonun başına geç ve son derece çekişmeli bir ma&c... <p>Süt Görevi ile şimdi harika bir maceraya ne dersiniz? Ekranların...  Dinozorlar Et Peşinde 2 Oyunu ile arkadaşınızla harika zaman geçirebileceğin... <p>Klasik Bombernan oyununun biraz daha farklı versiyonu sizlerle... Bu oyund... <p>Eski çağın efsanevi savaşçıları yerlerini aldılar. Arkadaşın... <p><em>Salyangoz Bob, bir önceki macerasında kendisine bir eş buldu. Eşi...