Bilardo Ustaları

Oyun Adı: Bilardo Ustaları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 243

Puan: 4.00

Bilardo tutkunları buraya! Hem 8 top hem de düz bilardo oyun seçenekleriyle müthiş bir oyunu sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Üstelik sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınızla beraber de oynayabilirsiniz. Kısaca bu iki bilardo türünü açıklayalım:

8 top ya da Amerikan bilardosu, bilardonun bugüne kadar gelebilen ilk cepli türüdür. Toplamda 15 topla oynanır. Oyunculardan biri düz toplara, diğeri çizgili toplara vurmaya çalışır. Beyaz top atış topu, siyah top da bitiriş topudur. Düz bilardo ise çok daha basittir. Yine beyaz top, atış topudur ancak oyuncular diğer toplardan istediğine vuruş yapabilir, yani düz, çizgili ya da siyah ayrımı yoktur. Sekiz adet topu sokmayı başaran oyuncu, kazanır.

Bilgisayara karşı 8 top oynamak istiyorsanız "8-BALL MODE" bölümünde bulunan "PLAYER 1 vs. COMPUTER", arkadaşınızla oynamak istiyorsanız "PLAYER 1 vs. PLAYER 2" butonuna tıklayın. Düz bilardo oynamak istiyorsanız "STRAIGHT POOL" bölümünden aynı işlemleri yapmanız yeterli olacaktır. Oyun her iki oyuncu için de "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Açınızı ayarladıktan sonra sol tuşa ne kadar basılı tutarsanız, o kadar çok güçlü vuruş gerçekleştirirsiniz.

Oyun esnasında sol alt köşede bulunan ev şeklindeki butona tıklayarak ses ve görüntü ayarlarını yapabilir, geçerli bölümü baştan başlatabilir ve ana menüye geri dönebilirsiniz. Bilardonun bir spor türü olduğunu ve saygı-sevgi çerçevesi altında oynanması gerektiğini unutmayalım. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Önceki versiyonlarıyla oyunseverlerin gözdesi olan, nişan yetene... <p><em>Küçük vücutlu ve koca kafalı sporcular bir turnu... <p>Geçmişin derinliklerinden gelen; yüzyıllardır oynanan ünl... <p><em>Sünger Bob, Patrick, Squidward ve Sandy</em> muhteşem bir oyun ic... <p>Turuncu pantolonlu çöp adam yepyeni bir maceraya daha ç... <p>Arkadaşınızla karşılıklı olarak dar bir alanda hareket eden yuvarlak halka... <p><em>Bu son derece basit ve son derece eğlenceli oyunla, arkadaşına karşı, ... <p>Solda karışık halde verilen Ezan sözlerini sağdaki satırlara doğru bi... <p>Araba Yikama Oyunu, Ogrenciler okullarini kurtarmak icin okulun bahcesinde... <p>Dövüş sanatının ustaları bu oyunda buluşup, eşsiz hareketleri se... <p>Oyunumuzda Sumo'lar güreşmektedirler. Yine bilgisayara karşı ve r... <p>Farklı oyun seçeneklerine sahip DartMaster, dartseverlerin zevkle o...