Bilardo Ustaları

Oyun Adı: Bilardo Ustaları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 256

Puan: 4.00

Bilardo tutkunları buraya! Hem 8 top hem de düz bilardo oyun seçenekleriyle müthiş bir oyunu sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Üstelik sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınızla beraber de oynayabilirsiniz. Kısaca bu iki bilardo türünü açıklayalım:

8 top ya da Amerikan bilardosu, bilardonun bugüne kadar gelebilen ilk cepli türüdür. Toplamda 15 topla oynanır. Oyunculardan biri düz toplara, diğeri çizgili toplara vurmaya çalışır. Beyaz top atış topu, siyah top da bitiriş topudur. Düz bilardo ise çok daha basittir. Yine beyaz top, atış topudur ancak oyuncular diğer toplardan istediğine vuruş yapabilir, yani düz, çizgili ya da siyah ayrımı yoktur. Sekiz adet topu sokmayı başaran oyuncu, kazanır.

Bilgisayara karşı 8 top oynamak istiyorsanız "8-BALL MODE" bölümünde bulunan "PLAYER 1 vs. COMPUTER", arkadaşınızla oynamak istiyorsanız "PLAYER 1 vs. PLAYER 2" butonuna tıklayın. Düz bilardo oynamak istiyorsanız "STRAIGHT POOL" bölümünden aynı işlemleri yapmanız yeterli olacaktır. Oyun her iki oyuncu için de "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Açınızı ayarladıktan sonra sol tuşa ne kadar basılı tutarsanız, o kadar çok güçlü vuruş gerçekleştirirsiniz.

Oyun esnasında sol alt köşede bulunan ev şeklindeki butona tıklayarak ses ve görüntü ayarlarını yapabilir, geçerli bölümü baştan başlatabilir ve ana menüye geri dönebilirsiniz. Bilardonun bir spor türü olduğunu ve saygı-sevgi çerçevesi altında oynanması gerektiğini unutmayalım. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Canımızı uzun süre sıkan ünlü kuş "<strong>Flappy"... <p>Mouse ile Oynanıyor. Geçen Sene vizyona giren 2012 sinema filminin ... <p><em>Dünya kupasındaki büyük heyecan, Koca Kafalar Düny... Elektrikli Teller Oyunda elektrikli tellere çarpmamak için aşağıdan çıkan asa... <p>Yarış tutkunları buraya! İki kişi de oynanabilen yarış oyunlarımıza bir ye... <p>Etrafınızda dolaşan canavarları arkadaşınız ile iş birliği yaparak kutular... <p>Oyunumuzu ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Her... <p><strong>"Start"</strong> yazısına tıklayarak ilk menüyü... <p>Yılbaşında noel baba ve kardanadam kavgaya tutuşmuş durumda, bu kavganın g... <p>Brezilya 2014 dünya kupası oyunları içerisinde şimdi komik ve ... <p>Daha önceki bölümde küçük kardeş Simon'...