Turuncu Pantolonlu Çöp Adam

Oyun Adı: Turuncu Pantolonlu Çöp Adam

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 383

Puan: 5.00

Turuncu pantolonlu çöp adam yepyeni bir maceraya daha çıkıyor. Bu defa sadece yer üstünde değil, yer altında ve su altında da gizemli bir maceraya çıkacak olan Fancy Pants'in, bu serüveninde yanında olmak ister misin? O halde daha ne duruyorsun? Fancy Pants macerasını bitirmeden sende hemen ona katılmalısın!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "Play Game" butonuna tıklayın. "Play Now" butonuna tıklayarak oyuna başlayın. Oyuna başladığınız yeraltında bulunan kapılardan girerek, farklı bölümleri açabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
Zıplama: "S"
Kapılardan Girme: "Üst Ok Tuşu"
Eğilme/Kayma: "Alt Ok Tuşu"

Koşarken "Alt Ok Tuşuna" basarak kayabilir ve düşmanlarınıza bu şekilde hasar verebilirsiniz. Karşılıklı duvarlardan zıplayarak tırmanmak için "S" tuşuna peş peşe basın.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Otoparka giren adamİn patronu için araçlarİ kaçİrmasİ... <p><em>Maceracı Salyangoz Bob'un bitmek bilmeyen merakı, onu yepyeni bir ... <p>Küçük Dövüşçü oyununda arkadaşınızl... <p>Önceki versiyonlarıyla oyunseverlerin gözdesi olan, nişan yetene...  Bulut Şövalyeleri Oyunu ile süper bir 2 kişilik oyun karşınızda! Arkadaşınız... <p>Karargahınızı düşmanların ve canavarların saldırılarından korumanız g... <p>Mouse ile Oynanıyor. Geçen Sene vizyona giren 2012 sinema filminin ... <p>Daha önceki bölümde küçük kardeş Simon'... <p>Birbirini sevenleri tam birleştirmişken aileleri tarafından ayrılan &ccedi... <p>Atİk kamyonu oyununa giriŞ yaptİktan sonra ilk bölümden baŞlayar... <p>Şirin ve şirine oyunumuzun yeni serisinde yeni maceralara hazırmısınız. İk... <p>Aksiyon dolu arazi yarışlarına hazır mısınız? Aman, direksiyona iyi hakim ...