Turuncu Pantolonlu Çöp Adam

Oyun Adı: Turuncu Pantolonlu Çöp Adam

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 368

Puan: 5.00

Turuncu pantolonlu çöp adam yepyeni bir maceraya daha çıkıyor. Bu defa sadece yer üstünde değil, yer altında ve su altında da gizemli bir maceraya çıkacak olan Fancy Pants'in, bu serüveninde yanında olmak ister misin? O halde daha ne duruyorsun? Fancy Pants macerasını bitirmeden sende hemen ona katılmalısın!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "Play Game" butonuna tıklayın. "Play Now" butonuna tıklayarak oyuna başlayın. Oyuna başladığınız yeraltında bulunan kapılardan girerek, farklı bölümleri açabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
Zıplama: "S"
Kapılardan Girme: "Üst Ok Tuşu"
Eğilme/Kayma: "Alt Ok Tuşu"

Koşarken "Alt Ok Tuşuna" basarak kayabilir ve düşmanlarınıza bu şekilde hasar verebilirsiniz. Karşılıklı duvarlardan zıplayarak tırmanmak için "S" tuşuna peş peşe basın.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kediler ve köpekler sevimli bir turnuvada bir araya geliyorlar. Arala... <p>Belalı Balon Avcıları oyunumuz <strong>2.5</strong> versiyonu ile devam ed... <p>3 Boyutlu efsanevi dövüşçülerden oluşan oyuna başlıy... <p>Araba tutkunlarına en güzel yarış oyunlarını sunmaya devam ediyoruz. ... <p>Bu oyunda sizleri çeşitli bölümlerde, zorlu bulmacalar be... <p> Sonic kahramanlarının içinde bulunduğu ve sizin zamana veya a... <p>Kahramanımız <strong>Dora</strong>, tüm canlılara karşı gösterdi... <p><strong>4</strong> Kişiye kadar oynanabilen bu oyunda diğer fillerin ö... <p>Savaş oyunları ve aksiyon tutkunlarına özel yapılmış  "<str... <p>Her tür zemin üzerinde gidebilen tek araç olarak bilinen ... <p>Ateş ve Su oyununun üçüncü versiyonunu sizlerle payl... <p>İşte size hem eğlenceli hem de zeka geliştirici güzel bir oyun daha.....