Minecraft Kule Savunması 2

Oyun Adı: Minecraft Kule Savunması 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 587

Puan: 3.00

Çok kısa bir sürede popüler flash oyunlar arasındaki yerini alan Minecraft Tower Defense, ikinci bölümü ile ikikisilikoyunlar.net ziyaretçisi ile buluşuyor. Bu bölümle birlikte gelen yenilikler oyunu çok daha heyecanlı hale getiriyor. Yepyeni oyun haritaları ve beklenildiği gibi yepyeni savunma kuleleri, oyundaki heyecanı artıran faktörlerden sadece birkaçı. O zaman daha fazla beklemeye gerek yok. Oyun hakkında daha fazlasını öğrenmek için, hadi başlayalım o zaman!

Oyun yüklendikten sonra "START" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Oyunu "Adventure Mode(Macera Modu)" ve "Survival Mode(Hayatta Kalabilme Mode)" olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirleyin. Daha sonra oyunu oynamak istediğiniz haritayı beliryerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuna başladıktan sonra ilk yapmanız gereken, yeşil bölgeye doğru veya bu belirtilen bölge bir ev de olabilir, o bölgeye doğru bir yol açmak. Açacağınız yolun biraz dolambaçlı olması, saldırıların biraz daha geç gelmesini sağlayacağından, daha iyi savunma yapmanıza yardımcı olur.

Oyuna ilk başladığınızda hiçbir savunma kulesi açık olmayacaktır. Bu yüzden ilk saldırıları, yol üstüne yerleştireceğiniz kaktüslerle savuşturmanız gerekecektir. Kaktüsleri yol üstüne yerleştirebilirsiniz. Saldırıyı "SKIP WAVE" butonu ile başlatabilirsiniz. Oyunun yavaş olduğunu düşünüyorsanız, "SPEED UP" butonu ile oyunu hızlandırabilirsiniz.

 

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Atİk kamyonu oyununa giriŞ yaptİktan sonra ilk bölümden baŞlayar... <p><em>Aşağı doğru çöken kalın tabakaların üstündesiniz... <p>Hex Taşları oyunu 1 ya da 2 kişi oynanabilen bir oyundur.2 kişi oynamak i&... <p>Sevenleri birleştir oyunumuzda Jill ve Jane isimli iki karakteri arkadaşın... <p>Sitemizde seri olarak 2.kişilik oyunları bulunan Yanloong Dragonlar oyunun... <p>En iyi iki kişilik oyunlardan biri olan Ateş ve Su, şimdi yepyeni en uyuml...             Sazan Avı ile harika bir maceraya hazır mısınız? Oyu... <p><em>Hoplaya zıplaya oynayacağınız harika bir oyun, Zıplama Kralı 2 oyunu i... <p><em>İki kişilik heyecan dolu bir koşu oyunu İki kardeş adlı oyunla sizlerl... <p><em>Maceracı Salyangoz Bob'un bitmek bilmeyen merakı, onu yepyeni bir ... <p>Kıran kırana bir mücadeleye var mısınız? Oyuna "<strong>Play</st...