Minecraft Kule Savunması

Oyun Adı: Minecraft Kule Savunması

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 171

Puan: 0.00

Daha öncede yaptığımız gibi, bütün flash oyun sevenlere kaliteli iki kişilik veya tek kişilik flash oyunları sunmaya devam ediyoruz. Daha önce hiç bir kule defansı oyununda hissetmediğiniz heyecanı bu oyunda hissetmeye hazır olun. Oyun biraz basit görünebilir fakat kesinlikle bu yanılgıya düşmeyin ve eminiz bu oyun sizin en favori oyunlarınızdan biri haline gelecek. O halde başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra "START" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. "START" butonuna tıklayın ve daha sonra birinci bölümü seçerek oyuna başlayın.

Oyundaki amacınız, kendinizi zararlı yaratıklardan korumak. Oyuna ilk başladığınızda evinize ulaşacak bir yol kazmanız gerekiyor. Bunu "MOUSE(FARE)" ve "FARENİN SOL TUŞU" yardımıyla yapabilirsiniz. Yolu biraz dolambaçlı bir şekilde kazmanızı öneririz. Yolu kazarken stratejik noktalar oluşturmanız, savunma yapmanızı kolaylaştırır.Yolu kazdıktan sonra, yol kenarlarına kulenizi yerleştirmek istediğiniz noktaya tıklayarak yerleştirmek istediğiniz kuleyi seçin.

Saldırının gelmesine hazırsan, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan "SKIP" butonuna tıklayın. Daha sonra "BEGIN WAVE" butonu ile saldırıyı başlatın. Eğer oyunu hızlandırmak isterseniz, "SPEED UP" butonu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Kulelerinizi belirli bir ücret karşılığında güçlendirebilirsiniz. Bunu yapmak için güçlendirmek istediğiniz kulenin üstüne tıklayın, daha sonra alt kısımda beliren menüden "UPGRADE" butonuna tıklayın.

Aynı zamanda yol üstüne kaktüs, su, lav ve TNT gibi savunma silahları yerleştirebilirsiniz. TNT bombalarını kulelerinizin yakınına kurmamanızı öneririz, aksi taktir de TNT patladıktan sonra kulenizin yıkılmasına sebep olabilir.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Maceraperest dostumuz parkta arkadaşı ile dolaşırken bir sürprizle ka... <p><em>Koş vikingli koş! Kahvaltı zamanı! İki kişilik değişik tarzda bir yarı... <p>Ateş,Su,Hava ve toprak gibi elementlerin en az 3 tanesini yanyana getirere...             Sazan Avı ile harika bir maceraya hazır mısınız? Oyu... <p>60 saniye oyunu</p> <p>YÖN TuŞlarİ ile oynanİyor. Askeri kamyon ile yükleri diğer b&oum... <p>Kediler ve köpekler sevimli bir turnuvada bir araya geliyorlar. Arala... <p>Vahşi yaratıklarla dolu gizemli ormanın derinliklerine saklanmış büy&... <p>Efsane oyun tetrisle tekrar buluşmaya ne dersiniz? Üstelik tek kişili... <p>Tuzaklarla ve bulmacalarla dolu bir labirentte çıkışa ulaşmak i&cce... <p><em>Ünlü futbol oyuncuları şimdi bir zeka oyunundalar. Drogba, R... <p>Gerçekten yetenekli bir motorcumusunuz. Yön tuşlarını kullanar...