Minecraft Kule Savunması

Oyun Adı: Minecraft Kule Savunması

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 154

Puan: 0.00

Daha öncede yaptığımız gibi, bütün flash oyun sevenlere kaliteli iki kişilik veya tek kişilik flash oyunları sunmaya devam ediyoruz. Daha önce hiç bir kule defansı oyununda hissetmediğiniz heyecanı bu oyunda hissetmeye hazır olun. Oyun biraz basit görünebilir fakat kesinlikle bu yanılgıya düşmeyin ve eminiz bu oyun sizin en favori oyunlarınızdan biri haline gelecek. O halde başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra "START" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. "START" butonuna tıklayın ve daha sonra birinci bölümü seçerek oyuna başlayın.

Oyundaki amacınız, kendinizi zararlı yaratıklardan korumak. Oyuna ilk başladığınızda evinize ulaşacak bir yol kazmanız gerekiyor. Bunu "MOUSE(FARE)" ve "FARENİN SOL TUŞU" yardımıyla yapabilirsiniz. Yolu biraz dolambaçlı bir şekilde kazmanızı öneririz. Yolu kazarken stratejik noktalar oluşturmanız, savunma yapmanızı kolaylaştırır.Yolu kazdıktan sonra, yol kenarlarına kulenizi yerleştirmek istediğiniz noktaya tıklayarak yerleştirmek istediğiniz kuleyi seçin.

Saldırının gelmesine hazırsan, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan "SKIP" butonuna tıklayın. Daha sonra "BEGIN WAVE" butonu ile saldırıyı başlatın. Eğer oyunu hızlandırmak isterseniz, "SPEED UP" butonu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Kulelerinizi belirli bir ücret karşılığında güçlendirebilirsiniz. Bunu yapmak için güçlendirmek istediğiniz kulenin üstüne tıklayın, daha sonra alt kısımda beliren menüden "UPGRADE" butonuna tıklayın.

Aynı zamanda yol üstüne kaktüs, su, lav ve TNT gibi savunma silahları yerleştirebilirsiniz. TNT bombalarını kulelerinizin yakınına kurmamanızı öneririz, aksi taktir de TNT patladıktan sonra kulenizin yıkılmasına sebep olabilir.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Dart oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Neden mi? &Ccedi... <p><strong> Alim Çocuk Bilgi Yarışması</strong> oyununa hoşgeldin... <p><em> İlk 2 oyunuyla gönüllerde taht kuran Zombie Kaç... <p>Canımızı uzun süre sıkan ünlü kuş "<strong>Flappy"... <p><em>Son derece çekişmeli, eğlenceli ve dört kişiliğe kadar oyn... <p><strong>Yanloong Dragonlar</strong> serisinin <strong>2</strong>.versiyonu... <p><em>Hoplaya zıplaya oynayacağınız harika bir oyun, Zıplama Kralı 2 oyunu i... <p><em>Issız bir adada, arkadaşınla birlikte harika bir bovling turnuvasına k... <p>Daha önce sekiz kişiliğe kadar oynanabilen bir oyun oynamak istedin m... <p>Go Kart Go Turbo oyunun ikinci bölümü (Nitro) ile yarış kar... <p>Oyuncamazi ticari dehanizi kullanabileceginiz oyunlari sizinle paylasmaya ... <p>Deniz altında Kral Triton ve deniz kızının eğlenceli mücadelesi sizle...