Minecraft Kule Savunması

Oyun Adı: Minecraft Kule Savunması

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 201

Puan: 0.00

Daha öncede yaptığımız gibi, bütün flash oyun sevenlere kaliteli iki kişilik veya tek kişilik flash oyunları sunmaya devam ediyoruz. Daha önce hiç bir kule defansı oyununda hissetmediğiniz heyecanı bu oyunda hissetmeye hazır olun. Oyun biraz basit görünebilir fakat kesinlikle bu yanılgıya düşmeyin ve eminiz bu oyun sizin en favori oyunlarınızdan biri haline gelecek. O halde başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra "START" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. "START" butonuna tıklayın ve daha sonra birinci bölümü seçerek oyuna başlayın.

Oyundaki amacınız, kendinizi zararlı yaratıklardan korumak. Oyuna ilk başladığınızda evinize ulaşacak bir yol kazmanız gerekiyor. Bunu "MOUSE(FARE)" ve "FARENİN SOL TUŞU" yardımıyla yapabilirsiniz. Yolu biraz dolambaçlı bir şekilde kazmanızı öneririz. Yolu kazarken stratejik noktalar oluşturmanız, savunma yapmanızı kolaylaştırır.Yolu kazdıktan sonra, yol kenarlarına kulenizi yerleştirmek istediğiniz noktaya tıklayarak yerleştirmek istediğiniz kuleyi seçin.

Saldırının gelmesine hazırsan, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan "SKIP" butonuna tıklayın. Daha sonra "BEGIN WAVE" butonu ile saldırıyı başlatın. Eğer oyunu hızlandırmak isterseniz, "SPEED UP" butonu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Kulelerinizi belirli bir ücret karşılığında güçlendirebilirsiniz. Bunu yapmak için güçlendirmek istediğiniz kulenin üstüne tıklayın, daha sonra alt kısımda beliren menüden "UPGRADE" butonuna tıklayın.

Aynı zamanda yol üstüne kaktüs, su, lav ve TNT gibi savunma silahları yerleştirebilirsiniz. TNT bombalarını kulelerinizin yakınına kurmamanızı öneririz, aksi taktir de TNT patladıktan sonra kulenizin yıkılmasına sebep olabilir.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Hız sürücüsü oyunu turnuva şeklinde 1-2-3 kişi oynanab... <p>Oyunumuzda Sumo'lar güreşmektedirler. Yine bilgisayara karşı ve r... <p>Avatar Kalenin ikinci versionu olan avatar orman klavyenin yon tuslarini k... <p>Plajda çift kişilik te oynayabileceğiniz bir voleybol oyunu. Ancak ... <p><em>Sence uzaylılar da aralarında UFO yarışları düzenliyorlar mıdır? ... <p>Yeni karakterler ve oyun bölümleri, <strong>Dragon Ball Sert D&o... <p>Oyunda en hızlı şekilde bölüm içinde beliren yıldızları t... <p>Kalesini koruyan iki okçunun oyununu oynamak için "Star... <p>Şuana kadar mutlaka birçok <strong>Tic-Tac-Toe </strong>oyunu oynam... <p>İki kişi zevkle oynayabileceğiniz güzel bir aksiyon-dövüş o... <p><em>Eğlenceli bi oyun oynamaya hazır mısın? İnek sağma işinde iyiyimdir di... 8 bit style shoot game..