Klozetli Kahraman 2

Oyun Adı: Klozetli Kahraman 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 186

Puan: 0.00

Taş devri zamanında yaşayan kahramanımızın aklına, tekerleği gördükten sonra bir fikir gelir. Bu fikrini bir arkadaşı ile paylaşarak bir mekanizma hazırlar. Bu mekanizma sayesinde çok uzaklara uçabilecek ve hayallerini gerçekleştirebileceklerdir. Taş devri zamanından, günümüze kadar uçan tuvalet ile uçmaya hazır mısın?

"START" butonuna tıklayarak. Oyun hikayesinin anlatıldığı resimleri, "NEXT" butonu ile ilerletebilir veya "SKIP" butonu ile tamamen geçebilirsiniz ve ardından oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Fırlatma rampasını "MOUSE(FARE)" ile kontrol edebilirsiniz.
Fırlatmayı gerçekleştirmek için, "FARENİN SOL TUŞUNU" kullanın.
Havada bulunduğunuz sürede, tuvaletin dengesini korumak için, "A,D" veya "SAĞ VE SOL YÖN TUŞLARINI" kullanın.
Roket tuvaleti fırlattıktan sonra, tuvaletin üstüne tıklayarak, ekstra özelliği kullanabilirsiniz.

Her fırlatmadan sonra açılan ekranın "SHOP" kısmından, fırlatmadan kazandığınız paralar ile geliştirmeler satın alabilirsiniz. "LAUNCH AGAIN!" butonu ile oyuna tekrar dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sitemizde seri olarak 2.kişilik oyunları bulunan Yanloong Dragonlar oyunun... <p>Arkadaşına karşı eğlenceli tavşanlarla bir yarışmaya katılacaksın. Bu yarı... <p>Kediler ve köpekler sevimli bir turnuvada bir araya geliyorlar. Arala... <p>Küçük sevimli renkli savaşçılar sıradışı bir macer... <p><em>Daha önce ikikisilikoyunlar.net'te, tek kişilik veya iki kişi... <p>Canımızı uzun süre sıkan ünlü kuş "<strong>Flappy"... <p><em>Beş farklı birbirinden yetenekli Yuhu Hakusho savaşçıları ile a... <p>Popüler Ateş ve Su oyunu serisinin dördüncü versiyonun... <p>Küçük Dövüşçü oyununda arkadaşınızl... <p>Oyun Pinball mantığı ile oynanıyor. Kendi bölümünüzde ... Meet Panda! ( ^ - ^ ) Your new beloved virtual pet! <p>Yılan oyunu, çok eskilerden kalan efsanevi oyunlardan biridir. Oyun...