Klozetli Kahraman 2

Oyun Adı: Klozetli Kahraman 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 176

Puan: 0.00

Taş devri zamanında yaşayan kahramanımızın aklına, tekerleği gördükten sonra bir fikir gelir. Bu fikrini bir arkadaşı ile paylaşarak bir mekanizma hazırlar. Bu mekanizma sayesinde çok uzaklara uçabilecek ve hayallerini gerçekleştirebileceklerdir. Taş devri zamanından, günümüze kadar uçan tuvalet ile uçmaya hazır mısın?

"START" butonuna tıklayarak. Oyun hikayesinin anlatıldığı resimleri, "NEXT" butonu ile ilerletebilir veya "SKIP" butonu ile tamamen geçebilirsiniz ve ardından oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Fırlatma rampasını "MOUSE(FARE)" ile kontrol edebilirsiniz.
Fırlatmayı gerçekleştirmek için, "FARENİN SOL TUŞUNU" kullanın.
Havada bulunduğunuz sürede, tuvaletin dengesini korumak için, "A,D" veya "SAĞ VE SOL YÖN TUŞLARINI" kullanın.
Roket tuvaleti fırlattıktan sonra, tuvaletin üstüne tıklayarak, ekstra özelliği kullanabilirsiniz.

Her fırlatmadan sonra açılan ekranın "SHOP" kısmından, fırlatmadan kazandığınız paralar ile geliştirmeler satın alabilirsiniz. "LAUNCH AGAIN!" butonu ile oyuna tekrar dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ateş,Su,Hava ve toprak gibi elementlerin en az 3 tanesini yanyana getirere... <p>Klavye ile oynanıyor Anahtarları Topla oyunu, küçük ve şi... <p>Tarihin derinliklerinde zafer mücadelesi veren kahraman okçula... <p>Uzakdoğu esintileri içeren bu oyunda stratejik bir dövüş&... <p>Mobil platformlarda ortalığı kasıp kavuran <strong>2048</strong>'in <s... <p>Korkusuz Pedro Arena Oyunu ile macera kaldığı yerden devam ediyor! Mü... <p><em>Dino Baba ve yavrusu maceraya 3. oyun ile devam ediyor. Yavru Dino art... <p>Avatar Kalenin ikinci versionu olan avatar orman klavyenin yon tuslarini k... <p>İki tankın bir arazide savaştığı ve birbirlerini bombaladığı bir oyun. Oyu... <p><em>Zekanızı kullanarak dövüş yapmaya ne dersiniz? Bu oyunda zek... <p>Belalı Balon Avcıları oyunumuz <strong>2.5</strong> versiyonu ile devam ed...