Bombacı Sünger Bob

Oyun Adı: Bombacı Sünger Bob

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 191

Puan: 0.00

Sünger Bob, Patrick, Squidward ve Sandy muhteşem bir oyun icat ettiler. Deniz tabanından topladıkları içi renkli sıvılarla dolu olan yeşil torbalarla, birbirlerine karşı savaşmayı düşünüyorlar. Çevredeki objeleri bu torbalar ile patlatabilir ve objelerden çıkan özellikleri toplayarak, bu savaşta ekstra özelliklere sahip olabilirsin.

"Play" butonuna tıklayın. "Patrick, Squidward, Sandy veya Spongebob" karakterlerinden oyuna başlamak istediğiniz karakteri seçin ve "Play" butonuna tıklayın. Oynadığınız bölümü bitirdikten sonra "Next" butonu ile bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Oyundaki amacımız, rakiplere bombalar ile zarar vermek. En fazla zararı verebilir ve en fazla puana sahip olabilirseniz bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
Bomba bırakma: "Space"

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Küçük Dövüşçü oyununda arkadaşınızl... <p>Günün stresinin atmak için güzel bir boks oyunu. İst... <p>Uzaydaki gezegenleri ele geçirmiş kedileri durdurmak için ka... <p>Oyunumuzu ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Her... <p>Şuana kadar mutlaka birçok <strong>Tic-Tac-Toe </strong>oyunu oynam... <p>Ambulans Şöfürü, Oyunu Klavyenin ok tuslarİ ile aracİnİzİ k... <p>Masa Hokeyi oyunumuzda hokey tahtasındaki topu kaleye sokmaya çalış... <p>İki tankın bir arazide savaştığı ve birbirlerini bombaladığı bir oyun. Oyu... <p>İster bilgisayara karşı ister arkadaşına karşı oyuna, bu oyunda acıma yok.... <p>Strateji oyunları serimize devam ediyoruz. Bu oyunumuzda amaç; <str... <p><em>Arkadaşınızla beraber reflex testi yapmaya ne dersiniz? Oyunun amacı &... <p>Oyun bildiğimiz klasik satranç oyunudur. Oyun fare ile oynanmaktadı...