Bombacı Sünger Bob

Oyun Adı: Bombacı Sünger Bob

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 176

Puan: 0.00

Sünger Bob, Patrick, Squidward ve Sandy muhteşem bir oyun icat ettiler. Deniz tabanından topladıkları içi renkli sıvılarla dolu olan yeşil torbalarla, birbirlerine karşı savaşmayı düşünüyorlar. Çevredeki objeleri bu torbalar ile patlatabilir ve objelerden çıkan özellikleri toplayarak, bu savaşta ekstra özelliklere sahip olabilirsin.

"Play" butonuna tıklayın. "Patrick, Squidward, Sandy veya Spongebob" karakterlerinden oyuna başlamak istediğiniz karakteri seçin ve "Play" butonuna tıklayın. Oynadığınız bölümü bitirdikten sonra "Next" butonu ile bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Oyundaki amacımız, rakiplere bombalar ile zarar vermek. En fazla zararı verebilir ve en fazla puana sahip olabilirseniz bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
Bomba bırakma: "Space"

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Farklı renklerdeki arılardan aynı olan üç tanesini alt alta ve... <p><strong>Yanloong Dragonlar</strong> serisinin <strong>2</strong>.versiyonu... <p>Roma'nın ünlü arenası kolezyumda rakibinizi yenmek iç... <p>Koca kafalar futbol serisi Avrupa Şampiyonası ile devam ediyor. 2012 Avrup... <p>Oyun bildiğimiz çizgi adma dövüşleridir. Oyunda ço... <p>Oyundaki rengarenk balonlardan aynı olanlarına mouseniz ile nişan alarak f... <p>Kardeş zombiler oyunumuzu iki kişi ile oynayarak parkurları en kısa sü... <p><em>Hapishanede gardiyanlarla yaptıkları basketbol maçını yenen iki... <p>Kediler ve köpekler sevimli bir turnuvada bir araya geliyorlar. Arala...  El Bombası Savaşı Oyunu ile arkadaşınızla süper bir Pong deneyimi yaşamaya h... <p><em>Birbirinden güzel bölümleri ile, dört kişiliğe kad... <p>Daha önce sekiz kişiliğe kadar oynanabilen bir oyun oynamak istedin m...