Go Kart Go Nitro

Oyun Adı: Go Kart Go Nitro

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 192

Puan: 0.00

Go Kart Go Turbo oyunun ikinci bölümü (Nitro) ile yarış kariyerine devam etmeye hazır mısın? Yepyeni yarış haritaları, yepyeni yarışçılar ve sürpriz silahlar bu bölümde seni bekliyor. Geç kalmış sayılmazsın, yarışçını seç ve turnuvadaki yerini al! Aman dikkatli ol, bu defa rakiplerin çok daha zorlu.

"PLAY" butonuna tıklayın. Yarışlara katılmak istediğiniz karakteri seçin. Oyunu ilk defa oynuyor olacağınız için, sadece ilk dört yarış haritası açık olacaktır. Yarışmak istediğiniz haritayı seçerek yarışa başlayabilirsiniz. Aynı zamanda "PLAY DAILY CHALLENGE" seçeneği ile de, farklı bir yarışa katılabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Hediye kutularından çıkan silahları; "SPACE(BOŞLUK)" tuşu ile kullanabilirsin.
Zıplama ve Kaydırma: "SHIFT"
Geriye bakma: "C"
Oyunu duraklatma: "P" veya "ESC"
Oyun sesini kısma: "M"

Yarış esnasında, yol üzerinde bulunan kutuları toplayarak, rakiplerinizi alt edebilecek silahlara sahip olabilirsiniz. Bu silahları "SPACE(BOŞLUK)" tuşu ile kullanabilirsiniz.

Oynadığınız yarışı tamamladıktan sonra, "NEXT" butonu ile bir sonraki yarışa geçebilir, "RETRY" butonu ile yarışı tekrar oynayabilirsiniz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p> Bu oyunda size ateşler yerine çekiciniz eşlik edecek. Hazır m... El Bombası Savaşı Oyunu ile arkadaşınızla süper bir Pong deneyimi yaşamaya h... <p><em>Sünger Bob, Patrick, Squidward ve Sandy</em> muhteşem bir oyun ic... <p>Bejeveled, Candy Crush tarzı zeka oyunu sevenler için güzel bi... <p>Anime kahramanların müthiş hareketlerini sergilediği güzel bir d...             Mutlu Fareler adlı oyunda arkadaşınızla ile birlikte... <p>1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bu... <p><em>Bu oyunumuzda ise, gerçek hayatta oldukça eğlenceli bir ... <p><em>Eğer hatırlarsanız, iki kardeş Money Movers'ın ilk bölüm... <p><em>3 boyutlu piksel tarzında süper bir aksiyon oyunu, Zono Patlaması... <p>Kusursuz dövüşçülerin kozlarını çeşitli arena...