Klozetli Kahraman

Oyun Adı: Klozetli Kahraman

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 270

Puan: 0.00

İlerlemeli atış oyunları sevenler için çok ilginç bir oyunla sizlerleyiz. Klozetli kahramanımız ile bu ilginç maceraya katılmak ister misiniz?

Sırasıyla "PLAY" ve "START GAME" butonlarıyla oyunu başlatabilirsiniz. Oyun, "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Atış açınızı ayarladıktan sonra sol tıklayın. Ayrıca atışınızı yaptıktan sonra karakterinizin üstüne tıklayarak da sahip olduğunuz bonus hızlandırmaları kullanabilirsiniz.

Her atış arasında kazandığınız paralarla ekstra güçlendirmeler satın alabilirsiniz. Bunun için "UPGRADE" butonuna tıklamanız yeterli. Toplamda 1.000.000 dolar toplamayı başarırsanız gizli güçlendirmeyi açabilirsiniz. İşlemleriniz bittiğinde "LAUNCH" butonuna tıklayarak tekrardan atış yapabilirsiniz.

Oyun esnasında sol alt köşede bulunan butonlarla sırasıyla oyun sesini,müziğini ve grafik kalitesini ayarlayabilirsiniz. En güzel oyunlar için bizimle kalmaya devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Çeşitli yeteneklere sahip savaşçılar bir araya geldiler ve b... <p><em>Evinde oturup gazetesini okurken gözü takvime çarpan ... <p>İki zombi buzulların üzerinde eğlenceli bir mücadeleye tutuşuyor... <p>2 kişi oynayabileceğiniz civciv dövüş oyunu... Oyun tuşları, alt... <p>Hex Taşları oyunu 1 ya da 2 kişi oynanabilen bir oyundur.2 kişi oynamak i&... <p>Kirpi kahramanımız<strong> Sonic</strong>, Dr. Robotnik (Eggman) ile m&uum... <p>Klaveye Yön tuŞlarİ ile hareket ediyoruz. Oyunumuzda arabamİzla birli... <p>Ateş ve Su oyununun üçüncü versiyonunu sizlerle payl... <p><em>Arkadaşınızla beraber reflex testi yapmaya ne dersiniz? Oyunun amacı &... <p><strong>DİKKAT: BU OYUNDA GÖRDÜĞÜNÜZ HAREKETLERİ GER&C... <p>Bildiğiniz atari oyunlarındaki tank oyunun modern hali ile karşınızdayız. ... <p>Bu oyunda iki inek dövüşüyor. Oyun "<strong>O,K,M"...