Klozetli Kahraman

Oyun Adı: Klozetli Kahraman

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 221

Puan: 0.00

İlerlemeli atış oyunları sevenler için çok ilginç bir oyunla sizlerleyiz. Klozetli kahramanımız ile bu ilginç maceraya katılmak ister misiniz?

Sırasıyla "PLAY" ve "START GAME" butonlarıyla oyunu başlatabilirsiniz. Oyun, "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Atış açınızı ayarladıktan sonra sol tıklayın. Ayrıca atışınızı yaptıktan sonra karakterinizin üstüne tıklayarak da sahip olduğunuz bonus hızlandırmaları kullanabilirsiniz.

Her atış arasında kazandığınız paralarla ekstra güçlendirmeler satın alabilirsiniz. Bunun için "UPGRADE" butonuna tıklamanız yeterli. Toplamda 1.000.000 dolar toplamayı başarırsanız gizli güçlendirmeyi açabilirsiniz. İşlemleriniz bittiğinde "LAUNCH" butonuna tıklayarak tekrardan atış yapabilirsiniz.

Oyun esnasında sol alt köşede bulunan butonlarla sırasıyla oyun sesini,müziğini ve grafik kalitesini ayarlayabilirsiniz. En güzel oyunlar için bizimle kalmaya devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Süper motorcularla süper bir oyuna hazır ol. Oldukça ... <p>Kaktüs Adam'ın macerası 2.oyunla tekrar başlıyor ve aynı heyecan ... <p>Popüler Ateş ve Su oyunu serisinin dördüncü versiyonun... <p>Ben 10 İsyancılara Karşı ile muhteşem bir maceraya atılmaya hazır mısınız?... <p><em>Bu son derece basit ve son derece eğlenceli oyunla, arkadaşına karşı, ... <p>Köstebek avı oyunumuzda ister tek ister iki kişi ile oynayarak kö... Meet Panda! ( ^ - ^ ) Your new beloved virtual pet! <p>Kayıp Yarış ile heyecan verici bir maceraya hazır mısınız? Otobanda trafiğ... <p><strong>"Start"</strong> yazısına tıklayarak ilk menüyü... <p>Ejderha intikam vuruşu oyunu, 2.versiyonu ile İkikisilikoyunlar.net'de... <p><em>Aşağı doğru çöken kalın tabakaların üstündesiniz... <p>Hayaletlerle zombilerin savaşı başlıyor! Bu zorlu mücadelede hesabını...