Klozetli Kahraman

Oyun Adı: Klozetli Kahraman

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 261

Puan: 0.00

İlerlemeli atış oyunları sevenler için çok ilginç bir oyunla sizlerleyiz. Klozetli kahramanımız ile bu ilginç maceraya katılmak ister misiniz?

Sırasıyla "PLAY" ve "START GAME" butonlarıyla oyunu başlatabilirsiniz. Oyun, "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Atış açınızı ayarladıktan sonra sol tıklayın. Ayrıca atışınızı yaptıktan sonra karakterinizin üstüne tıklayarak da sahip olduğunuz bonus hızlandırmaları kullanabilirsiniz.

Her atış arasında kazandığınız paralarla ekstra güçlendirmeler satın alabilirsiniz. Bunun için "UPGRADE" butonuna tıklamanız yeterli. Toplamda 1.000.000 dolar toplamayı başarırsanız gizli güçlendirmeyi açabilirsiniz. İşlemleriniz bittiğinde "LAUNCH" butonuna tıklayarak tekrardan atış yapabilirsiniz.

Oyun esnasında sol alt köşede bulunan butonlarla sırasıyla oyun sesini,müziğini ve grafik kalitesini ayarlayabilirsiniz. En güzel oyunlar için bizimle kalmaya devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><strong>"Play Now"</strong> yazısına tıklayarak şirin patenci oy... <p>YÖN TuŞlarİ ile oynanİyor. Askeri kamyon ile yükleri diğer b&oum... <p>Kale okçuları yepyeni bir serüvende sizlerle birlikte. Oyun y&... <p><em>Daha önceki bölümde dedesinin doğum günün&uum... <p>Şeker yağmuru oyunumuzda aynı renkten ve türden olan şekerlerin en az... <p>Karakterinizi belirleyin, silahınızı seçin ve arenada maceraya hazı... <p>Rengarenk oyuncular ile karşı tarafın potasına Basket atmaya çalışı... <p><em>Bu bölüm harika özelliklere sahip üç yeni d... <p><strong>"Play"</strong> bölümüne basarak oyuna ba... <p><em>Sence uzaylılar da aralarında UFO yarışları düzenliyorlar mıdır? ... <p>Kalesini koruyan iki okçunun oyununu oynamak için "Star... <p>Hem eğlenmek hem de İngilizce'nizi geliştirmek ister misiniz? "<s...